NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
16. svibnja 2011. u 02:44
http://veetlesportsnba.blogspot.com/2011/03/channel-1.html
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.216
16. svibnja 2011. u 02:53
Kako je ovaj panj od Anthonya postao važan igrač Heata nevjerojatno.
Užasno važno njegovi ofenzivni skokovi već ih nekoliko ima
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.10.2010.
Poruka: 59
16. svibnja 2011. u 02:53
Bosh je danas veoma inspiriran u napadu....zabija skok šuteve,istrčava kontre,skuplja i posprema otpatke.... a ni Boozer se nije naigrao dosad....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.02.2009.
Poruka: 2.731
16. svibnja 2011. u 02:58
ajmo bikovi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.10.2010.
Poruka: 59
16. svibnja 2011. u 02:59
Ode Bosh van,eto nazad Bullsa. Egal...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
16. svibnja 2011. u 02:59
6 igrača u terenu i nema tehničke. Zanimljivo
jjrb
jjrb
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.07.2009.
Poruka: 196
16. svibnja 2011. u 03:10
Najjače je kad 18 sec do kraja Miami zove TO da se dogovore za zadnju neku akciju i onda naprave isto što i svaki napad. James na vrhu dobije pick i šut
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
16. svibnja 2011. u 03:11
PetarKružić je napisao/la:
Taj Gibson ohohoho In your face
Vidi cijeli citat

http://www.youtube.com/watch?v=Ekg_vx0hmvk
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
16. svibnja 2011. u 03:28
that dunk was so nasty I had to change my computer to porn when my mom? walked in 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.10.2010.
Poruka: 59
16. svibnja 2011. u 03:33
A sad je i Bosh stavio Boozera na poster :) 
  • Najnovije
  • Najčitanije