NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.11.2006.
Poruka: 4.736
17. svibnja 2011. u 21:32
musa je napisao/la:
ovo ce biti zajebana serija, ja iskreno neznam kome dat prednost. i pitanje je koce cuvat duranta(valjda marion) i pitanje kak ce pod kosem moc sam tyson chandler pokraj perkinsa ibage i collinsona. ja bi volio vidjet u velikom finalu dallas,al mislim da im nece bas sjest igra oklahome. tak da cemo vidjet.
Vidi cijeli citat

Prije bih rekao da će biti obrnuto, jer je Chandler fantastičan obrambeni centar, a slabo ga se cijeni jer je napadački jako loš. No, svejedno bih prije reka da me zanima kako će se Ibaka i Westbrook nositi sa Chandlerom i Dirkom nego obrnuto...
gorc
gorc
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.01.2008.
Poruka: 13.756
17. svibnja 2011. u 21:49
pa bilo je priče kako će mavsi odnosno chandler imati problema i sa bynumom,gasolom i odomom pa ih je opet pojeo pod košem.tako da nevjerujem da su perk/ibaka/collison neka velika prevaga za okc

marion će na durantulu,a westbrook će pored kidda imati prostora ko rondo protiv knicksa.
...ništa ja nisam vidio,ja sammmmm pio vodu...
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
17. svibnja 2011. u 22:06
Chandler je predobar za njih, Marion će čuvati Duranta s tim da je to nemoguća misija a Ibaka je u istom sosu on će čuvati Nowitzkog.

Kidd-Westbrook teško je reći, obojica su odlični u obrani samo što je West atletski frik puno je brži.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
17. svibnja 2011. u 22:19
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
17. svibnja 2011. u 22:21

OKC je atletski moćniji, sa takvom se ekipom Mavsi još nisu susreli, Perk i Ibaka mogu defenzivno zatvorit reket (Perk i Ibaka su strašni obrambeni igrači), što dosadašnji protivnici Mavsa nisu mogli (Aldridge i neoporavljeni Camby, te Bynum i mekani Gasoft).

Uglavnom, po meni će dvoboj Kidd - Westbrook, odnosno Westbrookova glava, biti ključ serije, ako Westbrook odigra pametno i u stilu 7. utakmice protiv Memphisa, mislim da OKC prolazi jer Mavsi nemaju beka koji može uspješno čuvati takvog atletu, npr. Kobe sa svojim penzionerskim koljenima nije niti blizu Westbrooku, no opet, ako ovaj bude ko budala šutao 25 lopti uz mizeran postotak šuta prouzrokovan solidnom Kiddovom obranom, onda jezičac na vagi prelazi u korist Mavsa.

Ofenzivni učinak Dirka i Duranta se međusobno poništava, a obojica su prilično loši obrambeni igrači, no nitko u protivničkoj ekipi to nemože baš iskoristiti (Peđa je čisti spot up šuter koji je efikasan samo ako ostane potpuno sam na liniji 3 poena, Marion ofenzivno zakinut, kao i u suprotnom slučaju Ibaka i Collison).

[uredio Papa Bear - 17. svibnja 2011. u 22:23]
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
17. svibnja 2011. u 22:41



Mavs - Thunder -- Gratis!

Nach einem unglaublichen Sweep gegen die Lakers sind die Mavs nur noch vier Siege von den NBA Finals entfernt. Doch die Thunder stehen ihnen dabei im Weg. Seid live und gratis auf NBA.de dabei, wenn beide Teams die Western Conference Finals am Mittwoch ab 03:00 Uhr eröffnen! >> Live Player | Facebook Community




Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.04.2011.
Poruka: 842
17. svibnja 2011. u 22:52
Papa Bear je napisao/la:

OKC je atletski moćniji, sa takvom se ekipom Mavsi još nisu susreli, Perk i Ibaka mogu defenzivno zatvorit reket (Perk i Ibaka su strašni obrambeni igrači), što dosadašnji protivnici Mavsa nisu mogli (Aldridge i neoporavljeni Camby, te Bynum i mekani Gasoft).

Uglavnom, po meni će dvoboj Kidd - Westbrook, odnosno Westbrookova glava, biti ključ serije, ako Westbrook odigra pametno i u stilu 7. utakmice protiv Memphisa, mislim da OKC prolazi jer Mavsi nemaju beka koji može uspješno čuvati takvog atletu, npr. Kobe sa svojim penzionerskim koljenima nije niti blizu Westbrooku, no opet, ako ovaj bude ko budala šutao 25 lopti uz mizeran postotak šuta prouzrokovan solidnom Kiddovom obranom, onda jezičac na vagi prelazi u korist Mavsa.

Ofenzivni učinak Dirka i Duranta se međusobno poništava, a obojica su prilično loši obrambeni igrači, no nitko u protivničkoj ekipi to nemože baš iskoristiti (Peđa je čisti spot up šuter koji je efikasan samo ako ostane potpuno sam na liniji 3 poena, Marion ofenzivno zakinut, kao i u suprotnom slučaju Ibaka i Collison).

Vidi cijeli citat


 Potpisujem, to sam i ja reka, Oklahoma po meni favorit, jedino ih umor može sjebat, ako su umorni, neće se okrenit bit će 0:2...
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
17. svibnja 2011. u 22:53
Gratis ali u 3:00 ujutro, jbga  za mene prekasno.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.091
17. svibnja 2011. u 23:12
Nista nije prekasno za nas 300 000 hrvata na birou!!! Prvi puta kazem: Hvala HDZ, Jadranka i ostala bagro
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
17. svibnja 2011. u 23:15
Doc Rivers ide na operaciju grla jer se previše dere pa je oštetio grlo, a i čuje mu se po glasu, nebu ni Thibodhou dugo izdržao bez jedne 
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
  • Najnovije
  • Najčitanije