NBA 2010/11

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.719
18. svibnja 2011. u 18:39
Ima Chicago veliku priliku danas. Otić na 2-0 bi bilo lipo i onda bi pritisak bija na Miamiu. Večeras vidim ključ (osim naravno u Roseu) u Dengu i Boozeru koji bi tribali doprinijeti prvenstveno sa skokovima te koševima. Chicago je opet favorit, ima svoj teren i izgleda da ne leže dobro Miamiu. Naravno nešto će se pitat i velika trojka Heata
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.783
18. svibnja 2011. u 18:45
da neduljim previše
Nowitzki...kapa do poda
Stalker
Stalker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.03.2011.
Poruka: 1.142
18. svibnja 2011. u 19:14
Sta reci na predstavu Nowitzkog, nema bas nekih rijeci za opisati, za svaki respekt, iako je i Durant bio na nivou sa 40 koseva i u bilo kojoj drugoj tekmi vjerovatno bi bilo dovoljno za pobjedu ali ne i nocas...

Od ove 4 ekipe koje su ostale Dallas mi se cini nekako kao najkompletnija i najstabilnija s redovnom isporukom koseva s klupe (nocas 53) i trenutno se namecu kao glavni favoriti
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
18. svibnja 2011. u 19:44
Vidi cijeli citat



pravi je gušt poslušat edina avdića. čovjek je enciklopedija.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
18. svibnja 2011. u 19:46

Samo sa malo čudnim stavovima, Durant bolji od Dirka, Bullsi ništa ne valjaju i slično...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
18. svibnja 2011. u 19:51
to je stvar osobnog ukusa. jbg.

ali se definitvno slažem da uz pametniju igru westbrooka, oklahoma uzima seriju.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.01.2011.
Poruka: 1.163
18. svibnja 2011. u 20:29
Avdićeve insajderske priče su poseban začin podcasta. Ovaj dio o najvećim tabadžijama NBA lige je odličan 
[uredio gravedigger - 18. svibnja 2011. u 20:30]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
18. svibnja 2011. u 20:46
da, nokautirao konja 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.525
18. svibnja 2011. u 21:16

Evo pa da pročitate i deseti put danas.

Dirk Nowitzki

Nemam kaj drugo dodati..

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.01.2011.
Poruka: 1.163
18. svibnja 2011. u 21:24
Marušić je pomenuo miss univerzuma 2006. koju odnedavno plodi JJ Barea. Ovaj mali je svakako X faktor u uspjesima Mavsa, a statistike su mu naglo porasle otkad obitava među nogama ove latine. Čisto da uljepšamo temu, g-đica Zuleyka Rivera




cool
  • Najnovije
  • Najčitanije