NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
25. svibnja 2011. u 04:13
prava cvrsta muska utakmica...
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.158
25. svibnja 2011. u 04:18
Biće ovo do samog kraja u zadnjih 5 minuta pada odluka
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.158
25. svibnja 2011. u 04:27
Posteriziralo Denga
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.158
25. svibnja 2011. u 04:36
Nadam se da će ova dva šuta dati Milleru dodatno samopouzdanje i da će vratiti onaj fantastičan šut za tri
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.02.2009.
Poruka: 2.731
25. svibnja 2011. u 05:07
ovaj promaseni jumper Rosea ce odlucit cjelu seriju...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.02.2009.
Poruka: 2.731
25. svibnja 2011. u 05:09
YES!!!!! this is sweet.... bas LBJ da napravi faul u napadu...cool..
[uredio ZG188-545 - 25. svibnja 2011. u 05:10]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.02.2009.
Poruka: 2.731
25. svibnja 2011. u 05:11
a jeboti sa svake strane je po jednom fulo...jesi MVP
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 412
25. svibnja 2011. u 05:12
Em što se James sad ispravio za faul u napadu, em krajnje glupa akcija Bullsa
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.158
25. svibnja 2011. u 05:12
Ni Lebron ni MVP nisu uspili pogoditi za pobjedu
MEGALODON
MEGALODON
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2005.
Poruka: 1.722
25. svibnja 2011. u 05:17
Pa sta ovaj Chicago radi u tom napadu , ne bi postavili napad ni da imaju 40 sek. na raspolaganju
  • Najnovije
  • Najčitanije