NBA 2010/11

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.382
25. svibnja 2011. u 16:53
Baš me zanima sa kojim % Rose puca trice u playoffu, jučer 1-9  šut mu stoji već neko vrijeme, mora početi igrati kao pravi mvp playoffa Dirk 'the quirk' Nowitzki.

Ružna utakmica nabijem im tu obranu, i ne znam ko više solira Chicago sa Rosom ili Miami sa trojkom.

Ništa, sad navijam za Dallas da spasi čast nba lige, go Maverick!


"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
25. svibnja 2011. u 17:43
Ne znam, već se pomalo počinjem mentalno pripremati za finale Dallas - Miami. Nije lako vjerujte mi.
Tinja mi još malo nade da na domaćem terenu mogu smanjit na 3 - 2, pa onda ić na sve ili ništa.
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
25. svibnja 2011. u 18:09

Odličan je osvrt na ovu utakmicu napravila ekipa na ispodobruča, a meni su nakon gledanja ove utakmice na um padale iste rečenice koja sam pisao poslije posljednje dvije u ovoj seriji.


Bullsi su ovdje bili najbliži, možda i trebali dobiti, ali opet im je falilo ono nešto. Miami ovaj put i nije odigrao neku posebnu utakmicu, osim u defanzivnom djelu. Wade ne igra dobru seriju, Bosh je solidan, LBJ je bio samo vrlo dobar u napadu. Iskocio je Miller koji je odigrao najbolje minute u sezoni, bio dodatni impuls za pobjedu. Defanzivno je Heat fenomenalan. Bacanje za loptu i brzina svih igraca u petorci, te zatvaranje reketa, daju ovoj ekipi dimenziju vise. Nije da nisam pisao i prije PO da kad Miami zaigra obranu na maksimalnom voljnom momentu, postaje najbolja ekipa u ligi.


Bullsi isto igraju obranu najvise klase, ali napad im je lakse citati, lakse skautirati. Nista ne cine da protivniku otezaju posao. Igraju istom rotacijom kao i ranije, ko je raspolozeniji ostaje do kraja i to je to. Nema pokusaja sa nekom visom, nekom nizom, nekom drugacijom petorkom, nista. Ispada da su Bullsi ekipa koja ima jedan plan u napadu, a da obranu mogu rotirati, mjenjati, prilagodjavati. Za narednu sezonu ne bi bilo lose da Thibodou doda svom strucnom timu i jednom eksperta za slaganje napadackih sema.


Nisam ubjeđen da je ovo kraj. Bullsi imaju vece sanse nego OKC, da okrenu ovaj zaostatak, ali za to trebaju tri lude utakmice, minimalan broj gresaka i losiji Heat. Prvo dvoje je do njih, a trece je najteze. Heat se dize, igracki zaokruzuje, u posljednji momenat, ali vazni igraci se bude. Ja sam pak ubjedjen da Wade u narednoj ide preko 30, jer zakon velikih brojeva naprosto govori da tako mora biti. LBJ je konstantan, Bosh ocekivano dosta bolji, kako je prosao KG-a, ostali sve bolji. Je li dovoljno za finale?

 


Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
25. svibnja 2011. u 18:38
riki_mo je napisao/la:

Za narednu sezonu ne bi bilo lose da Thibodou doda svom strucnom timu i jednom eksperta za slaganje napadackih sema.
 
Vidi cijeli citat


e gledajuci ovu seriju s Miamijem i meni je ovo palo napamet par puta

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.767
25. svibnja 2011. u 20:07
kuly1990 je napisao/la:
e mogo je netko i ovo stavit ...
http://www.youtube.com/watch?v=MNxRQaRQwNY
Vidi cijeli citat



čisti koraci i tu se nema što dodat,preočito mjenjanje stajne noge....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.04.2011.
Poruka: 842
25. svibnja 2011. u 20:45
kuly1990 je napisao/la:
e mogo je netko i ovo stavit ...
http://www.youtube.com/watch?v=MNxRQaRQwNY
Vidi cijeli citat

Ajde još mogu progledati da im se ne sude koraci kad kod finte šuta kasno ispuste loptu, ali ovo je tako očito i sramotno da nije svirano... Kao i Kiddu nekidan kad je zabio onu tricu, još su suci pregledavali na videu je li trica ili dvica, pa šta nisu onda poništili koš kad su sve vidili?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
25. svibnja 2011. u 22:05
WTF? "Aldridge: Mike Brown agrees to become coach of Lakers" Očekivao sam bilo koga samo ne njega...
A nema više ni Asika "Chicago Bulls backup center Omer Asik will miss the rest of the season because of a broken left fibula. "
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.157
25. svibnja 2011. u 22:06
Mike Brown u Lakersima :D
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
25. svibnja 2011. u 22:18
Deal is done. Mike Brown and Lakers agree to 4-year, $18.25 million deal. Team option for 4th year. Brown gets $2.5 mil if option not taken

Šta bi moja baba rekla: U široke si se gaće sinko obuka!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
25. svibnja 2011. u 22:21

OK, Lakersi su si potpisali sudbinu u sljedećih 2-3 sezone, a zapad je širom otvoren za nove mlade ekipe poput OKC, Clippersa i slične.
Taman da Kobe ne prestigne Jordana po broju prstenja 

Btw. Asik se u prvoj sezoni pokazao kao veoma solidna rezerva, s potencijalom da postane i solidan starter ako ikada uspije popraviti katastrofalan šut.

U svakom slučaju večeras se navija za Mavse, a bogami i dalje ako Bullsi izgube od Miamija.

  • Najnovije
  • Najčitanije