NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 210
25. svibnja 2011. u 22:35
Ma dajte, pa ovakve stvari se non stop događaju u NBA, svim zvijezdama se progledava kroz prste što se tiće koraka. Meni to ne smeta.

A najveći ROFL dolazi iz Lakersovog "stručnog" stožera. Zamjenik Phila Jacksona je nitko drugi do Mikea "Memento" Browna. Umirem od smijeha, bar znamo da Lakerse više nećemo vidjet kako dižu trofej na kraju sezone. Ovo je najljepša vijest dana, bolja bi bila samo ta da su zaposlili Dumbleavya.
MEGALODON
MEGALODON
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2005.
Poruka: 1.722
25. svibnja 2011. u 22:49
iggy pop je napisao/la:
kuly1990 je napisao/la:
e mogo je netko i ovo stavit ...
http://www.youtube.com/watch?v=MNxRQaRQwNY
Vidi cijeli citat

Ajde još mogu progledati da im se ne sude koraci kad kod finte šuta kasno ispuste loptu, ali ovo je tako očito i sramotno da nije svirano... Kao i Kiddu nekidan kad je zabio onu tricu, još su suci pregledavali na videu je li trica ili dvica, pa šta nisu onda poništili koš kad su sve vidili?

Vidi cijeli citat


Nemogu nakon sto pogledaju snimku ponistavati koseve , ponistavati faulove ili dosudjivati naknadno faule (osim kod onih faula pri kontri). Mogu samo korigirati tricu /dvicu, korigirati vrijeme i dosudjivati posjed lopte.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
25. svibnja 2011. u 22:52

nekako imam dojam da bi danas oklahoma mogla puknut nakon onog luzerstva u prosloj utakmici. neka lagana pobjeda dallasa od 10+ razlike. nece ni dirk morat utrpat 30...

al vidicemo, mozda me i izenade

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.592
25. svibnja 2011. u 22:55
Mislim da OKC dobiva...Neznam zašto,ali eto nekakav predosjećaj...
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.158
25. svibnja 2011. u 22:59
Ja očekujem nešto kao Game4 protiv lakersa lagana pobjeda Mavsa.
Kad bi ovo OKC uzeo onda bi serija ogla vrlo lako u 7,ali teško
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
25. svibnja 2011. u 23:06
Marko Marušić je napisao/la:

nekako imam dojam da bi danas oklahoma mogla puknut nakon onog luzerstva u prosloj utakmici. neka lagana pobjeda dallasa od 10+ razlike. nece ni dirk morat utrpat 30...

al vidicemo, mozda me i izenade

Vidi cijeli citat


slažem se...
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.04.2011.
Poruka: 842
25. svibnja 2011. u 23:07
Ma nisam reka da se to ne dopušta u Nba-u, ili da samo James to radi.
Ne znam za vas ali meni je to jadno, ako ono nisu koraci, onda šta su koraci? Pa pogledajte Dirka kad krene u dribling, pa stane i izvrti igrača na stajnoj nozi, nisam nikad vidio da miče istu.
Čemu pravila ako ih suci ne poštuju, kažem u redu mi je da kad igrač napravi fintu šuta pa digne stajnu nogu u trku prije nego šta ispusti loptu, to zbog ubrzanja igre ne bi svirao, ali ono sinoć je moralo biti svirano, vjerovatno bi Miami na kraju svejedno dobio, ali nije u tome stvar. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
25. svibnja 2011. u 23:10


LBJ: Jesi čuo tko sad trenira Lakerse?
Wade: Jesam. LOL
Stalker
Stalker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.03.2011.
Poruka: 1.142
25. svibnja 2011. u 23:17
Ajmo Dallas, osigurajte sebi veliko finale i meni 3 boda na fantasy-u
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.382
25. svibnja 2011. u 23:59




"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
  • Najnovije
  • Najčitanije