NBA 2012-13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2011.
Poruka: 2.134
08. veljače 2013. u 21:27
Zanimljivo je kako ovdje ima pun kufer znalaca o NBA, i to je u redu. Svi nešto baratate sa nekim statistikama, ali zanimljivije je još šta ste većina generali poslije bitke. Ja ne pamtim kad je netko ovdje došao na forum prije ponoći i po njegovom mišljenju iskomentirao nadolazeće utakmice te večeri, nego svi pametuju kad je utakmica u tijeku ili kad susret završi. I onda se krene pametovat o statistikama, o pametovanju ako neka ekipa koja je realno jača (od druge) kojim slučajem gubi i onda se počne pametovat da gube iz ovog razloga, iz onog.. Ajmo sad minuse lupajte veliki NBA znalci
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
08. veljače 2013. u 21:35
madmax17 je napisao/la:
Ibaka za Sandersa i Jenningsa?

Vidi cijeli citat


po meni je ibaka bolji od sandersa i iako bi ovaj trejd mozda i bio dobar zbog jenningsa u paketu ne vidim da bi se mogao ostvarit, uglavnom mislim da oklahoma nece praviti nikakav trejd, nemaju razloga i ako ostanu ovakvi da ce im biti vece sanse
[uredio maxi - 08. veljače 2013. u 22:36]
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
08. veljače 2013. u 22:25
Jeremy Lin na skills challangu     pa dvije lijeve ima  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.02.2012.
Poruka: 750
08. veljače 2013. u 23:09
madmax17 je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=pOw8aC78LoU

WHITE MAMBA SCALABRINE WINS 1-ON-1 CHALLENGE


Scal gazi naivčine koji su mislili da imaju šanse.

Vidi cijeli citat


samo san pogleda ovoga prvoga a ako su svi ka on onda nije ni cudo da ih je ispegla pa ovakvih ka sta je ovaj prvi pegla prosjecan nas basketas koja pishurija
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.638
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.525
08. veljače 2013. u 23:24
maxi je napisao/la:
madmax17 je napisao/la:
Ibaka za Sandersa i Jenningsa?

Vidi cijeli citat


po meni je ibaka bolji od sandersa i iako bi ovaj trejd mozda i bio dobar zbog jenningsa u paketu ne vidim da bi se mogao ostvarit, uglavnom mislim da oklahoma nece praviti nikakav trejd, nemaju razloga i ako ostanu ovakvi da ce im biti vece sanse
Vidi cijeli citat


Ma nema smisla,Ibaka ima novi ugovor,Presti ga nebi potpisao da ga zeli tradeati,on je odma najvazniji igrac iz KD-a. Ovaj trade nema smisla za OKC.
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.638
09. veljače 2013. u 00:17
Cavs prepared to offer Greg Oden two year contract with option for third year.

maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
09. veljače 2013. u 01:27
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2011.
Poruka: 1.128
09. veljače 2013. u 01:36
maxi je napisao/la:
http://hangtime.blogs.nba.com/2013/02/08/the-manimal-cannot-be-outworked/?ls=iref:nbahpts

Kenneth Faried najveca kradja na draftu 2011. godine 
Vidi cijeli citat



nope, chandler parsons/isaiah thomas
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 729
09. veljače 2013. u 01:41
zalosno na sta su Lakersi spali. Sinoc ih nekakvi bassovi i leejevi unistavali a sada to radi biyombovi.. Ovaj Howard bi slona promasio cccc
  • Najnovije
  • Najčitanije