NBA 2017-2018

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2013.
Poruka: 1.625
09. veljače 2018. u 00:49

ziki je napisao/la:

Kakvo finale čovječe! Treba prvo proći istok. Treba vidjeti jel 2 mjeseca dosta uopće za uigrati bilo šta konkretno za play off. I da, kad će LBJ početi igrati obranu, a ne biti rupetina?
Vidi cijeli citat

Da bas, sad kad raptorsi imaju CJ Milesa tesko ce Lebron do finala.
Bez obzira na moj prethodni post, neosporivo je to da je Lebron najbolji igrac na svijetu i da ga ne mogu zaustaviti Tatum ni Brown u playoffu.

ziki
ziki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.05.2011.
Poruka: 1.081
09. veljače 2018. u 00:53
Je, samo ne može sam ništa. Ako ekipa klikne moguće je. Meni se čini da je premalo vremena i treba se puno toga poklopiti (Hill ostat čitav, Clarkson probat skužit šta je to obrana itd)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2013.
Poruka: 1.625
09. veljače 2018. u 00:58
Mislim da ova epizoda game of zonesa govori sve 


https://www.youtube.com/watch?v=ib7YcAUWBBM

Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
09. veljače 2018. u 01:02

cadaverosa je napisao/la:
Mislim da su cavsi prerano otpisali Thomasa, pa radi se o proslogodisnjem top 5 igracu, u najmanju ruku all-star igracu i oni ga otpisu nakon 10 tekmi. Pa ne moze covjek nakon tolike pauze i svakakvih promjena igrat na mvp razini.
Prakticno dali su Irvinga za Clarcksona. I nezadovoljnog Irvinga uvijek bi mogli uvaliti za neki dobar pick ili boljeg igraca. Ne znam zasto su dopustili Lebronu da razjebe fransizu pa da ode na kraju sezone.

Lebron je postao jako antipatican tip, svakom mora cestitat na nekom rekordu/trejdu, petlja se u sve zivo od Balla brothersa do Trumpa, sa najvecim rivalima glumi neki bratski odnos..  "Navijao" sam za njega u dosadasnjim finalima, al trenutno su mi i warriorsi manje iritantni od njega.
Vidi cijeli citat

U principu : Uprava Cavsa je smeće, al donekle su iskemijali koliko - toliko OK situaciju od naredne sezone kakva god LeKingova odluka bila i štagod urade u playoffu. Pretumbali su ekipu, vjerojatni scenarije je da će ponovo rutinski do finala i jednako tako spušit od istih "rivala", a onda u novo slaganje s novim trenerom, no pomalo.

Ja bi recimo totalno drugačijom strategijom iša u ovaj trade deadline, ovo mi je baš neočekivano, ali valjda su procijenili da je Thomas fizički nespreman te ako stvarno radi probleme u ekipi, onda super posa. Lakersi idu jasno u izgradnju contendera kombinacijom FA i Drafta, a usput se rješavaju rotacijskih koje su birali i tu će i ako uspiju dovest kakvu(a trebale bi im dvije) ribetinu, ući u problem tanke rotacije, no i to je sve na dugome štapu. 

Memphis je tražio za Tyrekea pick 1.runde i Šarića, to je suludo previše ako je točno, ne znam zašto nisu išli i oni u razbijanje ekipe.

Dobro san se posra ususret Draftu 2015. s tvrdnjom da je Mudiay veći potencijal do Townsa, ali taj momak ima ono nešto, definitivno vrijedi pažnje i eto navijači Knicksa, sad se bar može eksperimentirati godinu i pol. Shit happens, ali možda se izrodi i bolje stanje, strpljenja ionako imate napretek, samo zdravlje.

[uredio Dinko Bilich - 09. veljače 2018. u 01:09]
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.055
09. veljače 2018. u 03:51
ovo ce nazalost uzet hezonji dio ( ili sve) minute  al tolko sam napaljen na ovaj glupi orlando da sam cak i tu cijenu spreman platit  jer se ionako radi o dva mjeseca...60ak dana a kud sve dosad tu i to......ALI
orlandu se uskoro vracaju gordon vucevic isaak i ross neki malo ranije neki malo kasnije ali sta ocu rec ta ekipa ce bit predobra za konstantno skupljat LLLLLLove...i zato ce zavrsit opet sa sedmim devetim il jedanaestim pickom... he  he
[uredio replicant - 09. veljače 2018. u 03:52]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2007.
Poruka: 13.251
09. veljače 2018. u 07:09
Hm, došao sam jučer navečer doma i reko idem malo pogledati trejdove, bio sam lagano pijan pa sam mislio da me baca malo previše.

Jutro je pametnije od večeri, ali osjećaj se nije promijenio.

Svaka čast Orlando, tko vam dadne franšizu, jebem ga mutavog.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.02.2018.
Poruka: 50
09. veljače 2018. u 07:24
north-vz je napisao/la:
Hm, došao sam jučer navečer doma i reko idem malo pogledati trejdove, bio sam lagano pijan pa sam mislio da me baca malo previše.

Jutro je pametnije od večeri, ali osjećaj se nije promijenio.

Svaka čast Orlando, tko vam dadne franšizu, jebem ga mutavog.
Vidi cijeli citat

Mislim da nitko još nije krenuo u toliko brzi novi rebuilding. I ne znam zašto baš s njim. I zašto, ako su ga već mislili odjebati, nisu na ovom draftu uzeli beka.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.02.2018.
Poruka: 50
09. veljače 2018. u 07:29
ginobili je napisao/la:
ARIZIN je napisao/la:
Realno Payton je u zadnjih mjesec dana možda bio i najbolji igrač Orlanda, tj držao je jednu konstantu iako definitivno ima problem u obrani...Kad je bila hrpa ozlijeđenih igrača on i Hezonja su jedini bili u mogućnosti odigrati nešto normalno, a sa njim na terenu je napad daleko tečniji nego sa DJ-om .
Francuz i Gordon često pune sebi statistiku i to djeluje kontraproduktivno za vlastitu momčad...Dati praktički 2 ili 3 najboljeg igrača momčadi za 2 izbor je katastrofa...
Vidi cijeli citat


I što je još najgore u svemu, 100% sam siguran da će na draftu napraviti grešku.
Sada je sigurno da će draftati playa, a ako budu u situaciji birati između Dončića i Trae Younga, sigurno će odabrati Younga.
A tip je mogući novi Curry, ali i ima velike šanse da ne bude ništa posebno, dok kod Dončića ne možeš pogriješiti, i dobivaš igrača koji odmah može igrati, dok će ovog razvijati barem 3 godine.
Iskreno se nadam da Dončić neće biti te sreće da ode tamo.

Vidi cijeli citat

Ja uopće nisam uvjeren da će Dončić superstar biti, što se od prvog picka očekuje. Nije atleta i nije vrhunski šuter (još), znaš li koga s tom kombinacijom da je postao franšizni igrač? Naravno, vjerojatno će još popravljat šut kroz godine, al misim da će od početka biti u problemima. I mislim da sigurno nejde kao prvi, brijem da je Ayton siguran, a i onda ima još nekoliko igrača koji mogu ispred Luke.
iadera
iadera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 3.460
09. veljače 2018. u 07:45
Ovako neutralno gledano, što tu može biti dobro za ekipu koja 2 miseca prije play-offa trejda 4 igrača, od čega 2 startna? To su potezi koje povlači samo jedna ekipa - ona u kojoj igra James. A koliko je to dobro i za budućnost franšize, nisan siguran. Veteran Hill, solidni Hood i Nance Jr. kojeg se Lakersi odavno žele riješiti. Od svega toga in je još uvik vridniji sam BRK pick dobiven od Aingea.

Što se Thomasa tiče, ža mi je tog momka, nije to zaslužija. Ne znan kad je jedan aktualni All Star 2 puta trejdan u 6 miseci. Surovi biznis, ali poslovno gledano recimo da je Boston profitira od njegovog trejdanja, dok Cavsi siguro nisu. Olako su se odrekli dvostrukog All Stara, za običnog rentala-Hilla i dvojicu prosječnih igrača. Dobro je Paul Flannery napisu u komentaru sinoć na trade: IT4 je igrač sa vidljivin hendikepon igranja obrane, ali igrač nije bezveze prozvan King of the 4th. Ekipa mora igrati obranu, da bi on pokaza u napadu ono što zna, a to mu je oružje. Cavsi su igrali (igraju) kriminalnu obranu, obranu koja ni u ludilu ne može sakriti Thomasa, dapače, još ga više stavlja pred streljački vod.
Šteta, želin mu jedan novi početak u LA-u ili negdi drugo ako će ga se riješiti na kraju sezone.
xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
09. veljače 2018. u 09:07
Trade deadline je prošao, ali glasanje za NBA momčadi još uvijek traje pa možete i dalje davati glasove svojim ekipama tko još nije.
MCOIS
  • Najnovije
  • Najčitanije