Embiid zaštićeniji deset puta od Jokare.

Nuggeti igraju jugoslovensku košarku.

Vidi cijeli citat

Guraju bome i jednog i drugog suci.

A šta reći tek za Dončića. Stasom je veći od 90posto protivnika koji ga čuvaju, a suci ne dozvoljavaju da ga pogleda popreko netko, daju mu faul, nedaj bože da ga dotakne netko, flagrant visi u zraku

29. siječnja 2023. u 02:01

Nurkic ce biti trejdan, navijači se baš okomili na njega. Jedna od opcija se spominje Detroit, a Babo kao dio paketa se seli u Portland.

29. siječnja 2023. u 08:39

Jokic treba sutirati bar 20 lopti po utakmici. Sinoc je u drugom poluvremenu imao mislim 3 suta.

29. siječnja 2023. u 09:13

Bome ono je bolestan no call, cemu replay, ako ono ne mozes pregledati.

305
29. siječnja 2023. u 09:29

Nemoze laksi faul za suditi uz to sudac je pod kosem je to sve jasno vidio ali ocigledno nije htio svirati.

Myles Pauletich on Twitter: "@kylegoon Eric Lewis was not the baseline official but I want someone to show this to them and ask how was it not see!! https://t.co/iQQjaIGrLP" / Twitter

[uredio blackmamba24 - 29. siječnja 2023. u 10:03]
29. siječnja 2023. u 11:23

Ovo je stvarno odvratno šta su napravili suci zadnju minutu. Na 102 - 100 svira smješan faul Celticsima, nakon toga Beverly skok u napadu, zakucava uz minimalan kontakt, okej bez faula, na drugoj strani identična situacija sviraju koš plus faul (ako nije ono, ne može biti ni ovo) i onda ovo na kraju očigledan faul ne sviraju na Jamesu.

YosemiteSam
YosemiteSam
Pristupio: 24.06.2022.
Poruka: 1.999
29. siječnja 2023. u 12:01

Gadljivo loše sudenje na Boston-LA. Posljednji napad ne suditi faul na Jamesu je ravno za ludnicu. Još bahato siguran u sebe 100% odmahuje glavom sudac, čemu snimke ako se ne gledaju.