U20 2026

katapult
katapult
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.09.2024.
Poruka: 564
23. svibnja 2026. u 15:08

johnwick je napisao/la:

Bekovi ... Burek , Prlic , Suto , Krčelić , ... krila ..Odvitovic , Popović , Grbin, Kurecic , ..... centri Kousek , Aleric , Husic , Horvatić .......

Vidi cijeli citat


Rijetko dobar troll na forumu.

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
29. svibnja 2026. u 17:27

Niko Jerkić na svom instagram profilu "okačio" poziv za U20 Hr.

 

Brat mu Roko stavio "lajk"

obećao sam adminu da ću biti dobar
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
06. lipnja 2026. u 23:02

Niko Jerkić u Team World na Adidas eurocampu u Trevisu

obećao sam adminu da ću biti dobar
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
12. lipnja 2026. u 13:23

https://www.hks-cbf.hr/reprezentacije/u20/2026/u20-reprezentacija-mladi-hrvati-zapoceli-pripreme-za-europsko-prvenstvo/

Toni Dijan pomoćni trener ❤️

 

Nema Nike Jerkića na popisu.

[uredio Jotojoto - 12. lipnja 2026. u 13:25]
obećao sam adminu da ću biti dobar
Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.357
12. lipnja 2026. u 13:25

Povratak Tonija Dijana? 

Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.357
12. lipnja 2026. u 13:27

Prvo što upada u oči je da nema niti jednog ozbiljnog visokog igrača. 

Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.357
12. lipnja 2026. u 13:56

Od oka to je deset igrača 2006. i deset 2007. godište. 

Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
12. lipnja 2026. u 14:35

Nakon egzodusa i ozljeda, od visokih su ukupno prisutna samo četvorica: Ivančić i Majdak kao centri, te Tikveša i Damjanović kao četvorke. 

Noa Škrobot je najbolja četvorka i najbolji "visoki" na popisu ali, zapravo nije puno viši od dva metra.


P.S. Radi Znatiželje ispravio za visinu Škrobota.

[uredio Fabjan - 12. lipnja 2026. u 15:03]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.357
12. lipnja 2026. u 14:55

Fabjan je napisao/la:

Nakon egzodusa i ozljeda, od visokih su ukupno prisutna samo četvorica: Ivančić i Majdak kao centri, te Tikveša i Damjanović kao četvorke. 

Noa Škrobot je najbolja četvorka i najbolji "visoki" na popisu ali, zapravo nije viši od dva metra.

Vidi cijeli citat


Za Škrobota griješiš jer se jako izdužio. Ali u pravu si da nije za tučnjavu pod košem.

Ivančić na petici može funkcionirati jedino kao ofenzivni skakač, Majdak mi se čini preslab za A diviziju. 

Tikveša nije spojio u par sezona nekoliko utakmica zbog ozljeda, Damjanovića slabo znam.

Ima tu još jedan visoki, Pehar iz Dinama, ali on niti ima kvalitetu niti iskustva. 

Sve u svemu, mislim da će Babić igrati small small ball košarku, možda s Kosom na lažnoj četvorci, s Katanovićem na niskoj četvorci i maksimalno s jednim visokim. 

[uredio Znatiželja - 12. lipnja 2026. u 14:57]
Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.357
12. lipnja 2026. u 15:01

Ako bi se igrao izbornika, odlučio bi se za:

Bičić, Bubalo, Torbarina

Mirčeta, Subašić, Galić

Škrobot, Kos, Jakić

Katanović, Josipović

Ivančić, Damjanovoć

 

Sorry, vidim da je jedan viška, ali ne znam koga bih izbacio. 

[uredio Znatiželja - 12. lipnja 2026. u 15:03]
  • Najnovije
  • Najčitanije