rio je napisao/la:
Weasley je napisao/la:
U novom glasniku upozoreni klubovi koji objavljuju video s utakmica
ŽNS Varaždin > Sjeverna Koreja
Vidi cijeli citat
Zbog čega i na temelju čega su zabranili objave snimki?
Vidi cijeli citat
Zašto bi netko zabranjivao objavu video materijala? Na videu samo može biti istina, transparentnost, preglednost, vjerodostojnosti, sve ono što očito nekome smeta. A kome može smetati da klubovi, sad već skoro većina u ligi, objavljuju izvještaje, snimane vlastitom opremom, montirane vlastitim radom, sa utakmica u koje ulažu sav svoj rad, trud, entuzijazam, financije? I sad to zabranjuju činovnici saveza koji žive isključivo od novaca koje im klubovi i lokalne zajednice uplaćuju da bi bili servis klubova. A klubovi šute, svatko se boji istupiti da upravo on ne bi bio nova meta saveza.