FUTSAL

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.202
16. lipnja 2026. u 12:42

Ne znam zašto opravdavaš to ispadanje. Pa izgubli su obe utakmice od realno smiješne ekipe, da se igra na jednu pa bi rekao ajde, turnirski, jbg može se ispasti, ali kada obe utakmice izgubiš... Realno, sezona je ispala katastrofa, a ti to opravdavaj sebi kako hoćeš haha

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
Brangabele_1995
Brangabele_1995
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.11.2024.
Poruka: 89
16. lipnja 2026. u 12:44

Podstrana u totalnoj ofenzivi za sljedecu sezonu...na klupi Bajrusevic a pojacanja zasad Luketin,Valerije Juric,Pavic...

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.202
16. lipnja 2026. u 12:46

Da, da, Podstrana ide jako, samo eto vjerojatno će i tu sezonu igrati u dvorani 60km udaljenoj od njihovog mista. Al moguće da će onda 1. ligu dočekati u novoj dvorani.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
Brangabele_1995
Brangabele_1995
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.11.2024.
Poruka: 89
16. lipnja 2026. u 12:47

Po najnovijim informacijama grubi radovi na dvorani su gotovi moguce da bude nova dvorana spremna do kraja sezone..

osijek_u_srcu
osijek_u_srcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2021.
Poruka: 3.545
16. lipnja 2026. u 12:48

Cri.Lu99 je napisao/la:

Ne znam zašto opravdavaš to ispadanje. Pa izgubli su obe utakmice od realno smiješne ekipe, da se igra na jednu pa bi rekao ajde, turnirski, jbg može se ispasti, ali kada obe utakmice izgubiš... Realno, sezona je ispala katastrofa, a ti to opravdavaj sebi kako hoćeš haha

Vidi cijeli citat

Drugo mjesto nakon regularnog dijela je katastrofa? Ispalo se nakon produžetka u drugoj utakmici. Nije definitivno katastrofa, a ove sezone se ide još jače i sa financijama i sa novim/starim igračima i novim trenerom.

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.202
16. lipnja 2026. u 12:54

Očito se nikako nećemo složiti, ali kada jednu sezonu igraš finale pa u sljedeću uđeš sa duplo skupljom ekipom i ispadneš u četvrtfinalu od loše ekipe ja to ne mogu nazvat nego baš lošom sezonom i razočaranjem.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
osijek_u_srcu
osijek_u_srcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2021.
Poruka: 3.545
16. lipnja 2026. u 12:58

Cri.Lu99 je napisao/la:

Očito se nikako nećemo složiti, ali kada jednu sezonu igraš finale pa u sljedeću uđeš sa duplo skupljom ekipom i ispadneš u četvrtfinalu od loše ekipe ja to ne mogu nazvat nego baš lošom sezonom i razočaranjem.

Vidi cijeli citat

Nećemo se složiti zato što izmišljaš podatke, nije bila duplo skuplja ekipa od one koja je igrala finale.

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.202
16. lipnja 2026. u 13:03

Kako izmišljam podatke? Pa recimo Sekulić ima veću lovu nego šta su imali Mijić, Šalaj i Damjanović zajedno, Walex ima više nego što su imali Duvančić i Sesar zajedno. Plus Attos i Freire pa onda jesu li Bukovec i Gallo ove sezone imali isto nego prošle ili ipak i malo više? Čak ovako kada uspoređujem rekao bi da je ekipa ove sezone tri puta skuplja nego prošle.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
osijek_u_srcu
osijek_u_srcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2021.
Poruka: 3.545
16. lipnja 2026. u 13:11

Cri.Lu99 je napisao/la:

Kako izmišljam podatke? Pa recimo Sekulić ima veću lovu nego šta su imali Mijić, Šalaj i Damjanović zajedno, Walex ima više nego što su imali Duvančić i Sesar zajedno. Plus Attos i Freire pa onda jesu li Bukovec i Gallo ove sezone imali isto nego prošle ili ipak i malo više? Čak ovako kada uspoređujem rekao bi da je ekipa ove sezone tri puta skuplja nego prošle.

Vidi cijeli citat

Joooooj ajde stat ćemo na tome da se ne slažemo 😂

perota
perota
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.03.2013.
Poruka: 4.210
16. lipnja 2026. u 13:26

Cri.Lu99 je napisao/la:

Kako izmišljam podatke? Pa recimo Sekulić ima veću lovu nego šta su imali Mijić, Šalaj i Damjanović zajedno, Walex ima više nego što su imali Duvančić i Sesar zajedno. Plus Attos i Freire pa onda jesu li Bukovec i Gallo ove sezone imali isto nego prošle ili ipak i malo više? Čak ovako kada uspoređujem rekao bi da je ekipa ove sezone tri puta skuplja nego prošle.

Vidi cijeli citat

Veće plaće automatski ne znače veću kvalitetu. Rick je bio klasa kakvu recimo prošle sezone nismo imali ni blizu. A trener jednostavno nije znao do kraja iskoristiti Sekulica. Vjerujem da će novi to znati, a sada je i Lima tu. 

  • Najnovije
  • Najčitanije