Ivan0601 je napisao/la:
Olmissum je primjer poslovanja futsala u Hrvatskoj, jedini uz Futsal Dinamo.
Mislim da dogodine ide pad kvalitete lige, ne bi me čudilo da MNK Hajduk bude ozbiljniji contender od pola prošlogodišnje lige.
Torcida teški pad, ko zna hoće li igrati prvu ligu uopće, Boćo napustio Novo Vrijeme, navodno isto ide egzodus iz svlačionice, spominje se i odlazak Jelavića, otišao Lima, odlaze Lennon i društvo također.
Istra opstala, moraju se pojačati ako žele siguran opstanak.
Osijek je baš primjer kako ne ulagati pare dobro, odmah uz Torcidu, mogu imat i boljeg trenera od preplaćenog stranca
Dogodine očekujem dvoboj Futsal Dinamo, Olmissum, Rijeka, Crnica i eventualno Hajduk
Po ovome što je objavljeno i ovome što se priča, mislim da bi mogao biti u pravu. Jedno ozbiljno ime bi trebalo biti sljedeće pojačanje, važni reprezentativac...