GNK Dinamo 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.455
jučer u 09:55

Bergkamp je napisao/la:

CROphantom93 je napisao/la:

A za Livija, ako Turci traže previše, nek klub pokrene akciju, skupiti cemo pare.

Kakav jebeni kralj. 💙

Vidi cijeli citat


Idućem koji kaže da je slab s izlascima s linije treba samo pokazat kako je izletia na penalu protiv engleza 😁

Najjači golman sto smo ga imali 

Vidi cijeli citat

Ma to pravilo penala je maksimalno pedersko, napadač može zastajkivati ovo ono, a golmanu se mjeri jel izašao s crte 3 mikrona.

 

Vatrogasac
Vatrogasac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.09.2020.
Poruka: 1.501
jučer u 10:03

Bergkamp je napisao/la:

Idućem koji kaže da je slab s izlascima s linije treba samo pokazat kako je izletia na penalu protiv engleza 😁

Vidi cijeli citat


🤣🤣🤣🤣🤣

 

Vatrogasac
Vatrogasac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.09.2020.
Poruka: 1.501
jučer u 10:06

Jel bu koja tekma sa priprema na D+??

nemrem nigdje naći neki info. ili tražim na krivim mjestima 😜

burek1983
burek1983
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.01.2011.
Poruka: 4.192
jučer u 11:46

Vatrogasac je napisao/la:

Jel bu koja tekma sa priprema na D+??

nemrem nigdje naći neki info. ili tražim na krivim mjestima 😜

Vidi cijeli citat


02.07. NK Brinje Grosuplje - 18.30 - prijenos još nije najavljen

Novi lik
Novi lik
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.08.2008.
Poruka: 1.695
jučer u 12:52

Orsic, ...ima jos ili

Semper fidelis
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 817
jučer u 13:37

CROphantom93 je napisao/la:

Ak Bati ovak nastavi zatvorit ćemo budget samo s njegovim postotkom, da je Englez sutra bi vrijedio 80 na TMu.

❤️

Vidi cijeli citat

Pa nisam siguran ni da je daleko od ovoga kao Hrvat, ako se dobro sjećam Villa je nudila 50 prije prvenstva, prvenstvo za sad igra odlicno, cijena mu je sigurno još narasla

Istočna tribina
Istočna tribina
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.04.2023.
Poruka: 900
jučer u 14:27

U ovom našem Dinamu se fakat ništa ne dešava ... 

Živa dosada ...

Za popizditi!

Dinaminjo
Dinaminjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2010.
Poruka: 2.897
jučer u 16:41

A eto Boban i Dabac u depri, prezderavaju se perecima i govore kakvog smo igraca imsli v zepu..

 

Kad ono, kifla..

[uredio Dinaminjo - 24. lipnja 2026. u 16:42]
Buš pukla?! BUUUUUM!!
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.947
jučer u 16:43

imaju li za kiflu?

xy name
xy name
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.12.2017.
Poruka: 1.529
jučer u 16:59

Samo da imamo za Livija, fučkaš kifle 

  • Najnovije
  • Najčitanije