GNK Dinamo 2026./2027.

123
...
606162
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Vatrogasac
Vatrogasac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.09.2020.
Poruka: 1.501
danas u 00:56

Mihael19 je napisao/la:

E moj Scott

Vidi cijeli citat


A kaj "e moj Scott"?

Shit happens. Kad si obrambeni, pamti se i izgleda 10 puta gore nego kad si napadač. I još k tome kad igraš protiv Brazila

Meni je više "e moj Pašalić" od jučer jer bi nam taj jedan gol mogel jako falit.

Vatrogasac
Vatrogasac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.09.2020.
Poruka: 1.501
danas u 01:00

Vidim da Lovren napušta PAOK.

27 utakmica u 2 dvije godine!

Nadam se da nikom ne bu palo na pamet pozvati ga ( sva sreća da smo puni na tim pozicijama)

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.951
danas u 04:08

potpuno sam zaboravio da još igra

valjda neće osjetiti zov doma...

Celtics2607
Celtics2607
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2015.
Poruka: 297
danas u 09:16

Za Dinamo  bi najbolje bilo da je Livi doživio neku lakšu povredu i preskočio sp... Ovakvim partijama je sve dalje od plavog dresa.

Manga Guela
Manga Guela
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.11.2024.
Poruka: 282
danas u 11:17

Vatrogasac je napisao/la:

Vidim da Lovren napušta PAOK.

27 utakmica u 2 dvije godine!

Nadam se da nikom ne bu palo na pamet pozvati ga ( sva sreća da smo puni na tim pozicijama)

Vidi cijeli citat

Stvarno pratim nogomet i Dinamo i reprezentaciju, al pojma nisam imao da Lovren još igra, tj bolje rečeno daje aktivan, nije se baš naigrao. Sreća pa je trenutno vodstvo malo pametnije, nije populističko, daje od prije dvije godine bili bi ga uzeli, kao veliko pojačanje ili od prije 10 da se lova izvlači iz kluba

burek1983
burek1983
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.01.2011.
Poruka: 4.194
danas u 11:51

ian wright je napisao/la:

potpuno sam zaboravio da još igra

valjda neće osjetiti zov doma...

Vidi cijeli citat


Koliko mi god drag bio,jednostavno previše problema s ozljedama.
18 utakmica prošle sezone i kad je bio na terenu u pravilu je igrao 90min.
Čovjek ovo ljeto navršava 37godina

Primjerice za Dinamo B bi bio savršen
Ako želi doći i završiti karijeru kod nas dobrodošao,vjerovatno može puno pomoći mlađim igračima.
Pogotovo ak mu se da igrati za neki manji veteranski ugovor.

Od stopera trenutno imamo
McKennu,Domingueza,Galešića,Radeljića,Torrente,Živković + mladi Zebić
Realno prva 4 + Torrente bi bila dovoljno za izgurati sezonu.

Bergkamp
Bergkamp
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 2.534
danas u 13:34

I on i Modric su mogli se vratit ali sa 35 i 39 su i dalje bili eto predobri za HNL i Dinamo. U međuvremenu mi trebamo stvarati ekipu za budućnost jer kolika god bio klasa kad nemaš fizičku spremu bolji je duplo lošiji igrac u naponu snage

SSG79
SSG79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.04.2014.
Poruka: 4.141
danas u 14:52

Dvije u Sloveniji, dvije doma ⚽️🏟

Na ovoljetnim pripremama odigrat ćemo četiri pripremne utakmice, a prva nam slijedi već sutra u 18:30: protivnik je NK Radomlje, a utakmicu ekskluzivno možete pratiti samo na Dinamo Plus 🔵➕

Majstor smora
Draxler10
Draxler10
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 02.07.2024.
Poruka: 27
danas u 15:32

Pozdrav svima iz Sarajeva, izvinite na upadu.. Možete li mi reći vaše mišljenje vezano za Bartola Barišića? Maloprije je zvanično potpisao za nas. Kažu da je bio jedan od najboljih centarfora Dinama.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.951
danas u 15:49

daleko najbolji 

123
...
606162
  • Najnovije
  • Najčitanije