GNK Dinamo Zagreb 2011/12

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2006.
Poruka: 4.162
29. ožujka 2012. u 17:48
chercc je napisao/la:
antena je napisao/la:
Kaže Vrbanović da su igračima isplaćene tri plaće i da su SVI bez ikakvih problema potpisali odgodu isplata rata iz ugovora do kraja 2012. godine. Nema niti jedne žalbe upućene Arbitraži HNS-a.
Vidi cijeli citat

puni ko brod, a plače na odgodu
Vidi cijeli citat


štedi se onda kad se ima...a ne kad se blagajna isprazni...to je zapisano i u svetom pismu.....zanimljivo je da vas sve pegla kako i tko troši..(računi!!!!)...no nitko ne pita kako je došao i tko je donio taj novac...Zravko neka te Bog poživi na slavu svakog Dinamovog navijača...

chercc
chercc
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 19.03.2005.
Poruka: 20.132
29. ožujka 2012. u 18:05
antuntun je napisao/la:
chercc je napisao/la:
antena je napisao/la:
Kaže Vrbanović da su igračima isplaćene tri plaće i da su SVI bez ikakvih problema potpisali odgodu isplata rata iz ugovora do kraja 2012. godine. Nema niti jedne žalbe upućene Arbitraži HNS-a.
Vidi cijeli citat

puni ko brod, a plače na odgodu
Vidi cijeli citat


štedi se onda kad se ima...a ne kad se blagajna isprazni...to je zapisano i u svetom pismu.....zanimljivo je da vas sve pegla kako i tko troši..(računi!!!!)...no nitko ne pita kako je došao i tko je donio taj novac...Zravko neka te Bog poživi na slavu svakog Dinamovog navijača...

Vidi cijeli citat


štedi se tako, da se ne stvaraju novi troškovi a ne da se ne plačaju stare obaveze
http://ilovecocktails.si/
santana
santana
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2004.
Poruka: 2.333
29. ožujka 2012. u 18:08
antuntun je napisao/la:
chercc je napisao/la:
antena je napisao/la:
Kaže Vrbanović da su igračima isplaćene tri plaće i da su SVI bez ikakvih problema potpisali odgodu isplata rata iz ugovora do kraja 2012. godine. Nema niti jedne žalbe upućene Arbitraži HNS-a.
Vidi cijeli citat

puni ko brod, a plače na odgodu
Vidi cijeli citat


štedi se onda kad se ima...a ne kad se blagajna isprazni...to je zapisano i u svetom pismu.....zanimljivo je da vas sve pegla kako i tko troši..(računi!!!!)...no nitko ne pita kako je došao i tko je donio taj novac...Zravko neka te Bog poživi na slavu svakog Dinamovog navijača...

Vidi cijeli citat


Kad znamo.

Grad i građani grada, kao i građani Hrvatske.
10 mil € više u 6 godina od Apoela. Samo od njih. Samo od građana Grada Zagreba, i građana Hrvatske.

Zato, neka ih Bog poživi, na slavu svakog Dinamovog navijača.

Šteta kaj nismo imali nekog ko Apoelovci, da s tim parama nekaj korisno i napravi.

Btw. štednje kad se ima...daj mi objasni fenomen 2010. Kad je potrošeno 3 mil € više nego 2011. Bez obnove stadiona. Znači direktno na ekupu, 8 mil € više nego 2011. Samo 0.5 mil € manje od KOMPLETNOG Apoela.

Tad nismo imali? Pa nismo štedili?


santana
santana
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2004.
Poruka: 2.333
29. ožujka 2012. u 18:09
chercc je napisao/la:

štedi se tako, da se ne stvaraju novi troškovi a ne da se ne plačaju stare obaveze
Vidi cijeli citat



Slovenac, plašiš me 
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.950
29. ožujka 2012. u 18:12
a vi se idete raspravljat s Tunom

kad Mamic jednom odleprsa, covjek ce se od tuge zatvorit u samostan... iako bih ga ja stavio u ZOO, pod izumrlu vrstu Mamicus domestica vulgaris
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.01.2010.
Poruka: 5.257
29. ožujka 2012. u 18:45
@antena - to je sve bilo na klupskoj stranici prije više od mjesec dana, ta dinamika isplaćivanja, nije to ništa novo (ali je i dalje jednako sramotno)
chercc
chercc
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 19.03.2005.
Poruka: 20.132
29. ožujka 2012. u 18:53
santana je napisao/la:
chercc je napisao/la:

štedi se tako, da se ne stvaraju novi troškovi a ne da se ne plačaju stare obaveze
Vidi cijeli citat



Slovenac, plašiš me 
Vidi cijeli citat


http://ilovecocktails.si/
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
29. ožujka 2012. u 19:57
antuntun je napisao/la:
.zanimljivo je da vas sve pegla kako i tko troši..(računi!!!!)...no nitko ne pita kako je došao i tko je donio taj novac...Zravko neka te Bog poživi na slavu svakog Dinamovog navijača...

Vidi cijeli citat

Jest da si nepovratno zatucan i zadojen te imaš ispran mozak,ali ajde kad te već zanima način na koji je netko došao do novca,aj pitaj Maminha kak je on došel do prve veće love?

Šifra - Česma..
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
29. ožujka 2012. u 21:13
Kako Sylvestr može bit gubitnik kod Čačića kod kojeg još povremeno i igra, kad kod Jurčića nije igrao ni 10 minuta u cijeloj polusezoni? On si je doduše i sam jednim dijelom kriv jer je promašio dosta zicera, neke i protiv Varaždina.
Juventus, storia di un grande amore
  • Najnovije
  • Najčitanije