GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2009.
Poruka: 6.058
18. ožujka 2014. u 22:14
ključno je Dinamo skinuti s gradske sise - grad neka osigura stadion i infrastrukturu, ali treba prestati s izravnim uplatama na račun kluba! To je preduvjet bez kojega nikad neće prestati sumnja u manipulacije s novcem, a uostalom tada bi svi skupa daleko odgovornije radili svoj posao - jer bi sve što se potroši morali i sami zaraditi. To je davno trebalo napraviti, puno toga bi bilo na zdravijim temeljima.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.02.2014.
Poruka: 712
18. ožujka 2014. u 22:16
Tko zna koga će još ovo ponukati da se javi, to je smisao demokratizacije kluba. Neka se jave svi kojima je dosta da jedan klub s velikim potencijalom ima par stotina ljudi na stadionu.

Najgluplje je sada propitkivati što će raditi Šimić, Marić, Boban ili Zajec.... Sigurno neće biti financijski direktori ili raditi u računovodstvu.

Za svakog ima mjesta, ako želi dobro Dinamu. Mamić je prošlost, a budućnost nije teško čekati kada znamo da u njoj neće biti ljudi koji su skoro uspjeli uništiti bit i smisao postojanja kluba. 




Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
18. ožujka 2014. u 22:17
selektorZG je napisao/la:
ključno je Dinamo skinuti s gradske sise - grad neka osigura stadion i infrastrukturu, ali treba prestati s izravnim uplatama na račun kluba! To je preduvjet bez kojega nikad neće prestati sumnja u manipulacije s novcem, a uostalom tada bi svi skupa daleko odgovornije radili svoj posao - jer bi sve što se potroši morali i sami zaraditi. To je davno trebalo napraviti, puno toga bi bilo na zdravijim temeljima.
Vidi cijeli citat


1. IZBORI
2. TRANSPARENTNOST I ODGOVORNO POSLOVANJE

I klub na taj način troši puno manje gradske love i ostvaruje bolje rezultate. 90% troškova koje ima klub
trenutno su napuhani iz dobro poznatih razloga.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.02.2014.
Poruka: 712
18. ožujka 2014. u 22:20
JoškoDugouško je napisao/la:
selektorZG je napisao/la:
ključno je Dinamo skinuti s gradske sise - grad neka osigura stadion i infrastrukturu, ali treba prestati s izravnim uplatama na račun kluba! To je preduvjet bez kojega nikad neće prestati sumnja u manipulacije s novcem, a uostalom tada bi svi skupa daleko odgovornije radili svoj posao - jer bi sve što se potroši morali i sami zaraditi. To je davno trebalo napraviti, puno toga bi bilo na zdravijim temeljima.
Vidi cijeli citat


1. IZBORI
2. TRANSPARENTNOST I ODGOVORNO POSLOVANJE

I klub na taj način troši puno manje gradske love i ostvaruje bolje rezultate. 90% troškova koje ima klub
trenutno su napuhani iz dobro poznatih razloga.
Vidi cijeli citat


Da, ali prije toga je potrebna kompletna revizija poslovanja bivše uprave. Moraju odgovarati za svaku lipu, to je prvi preduvjet.
Nemoguće je da oni potroše milijardu kuna u četiri sezone, to je apsolutno nemoguće čak i za one koji se kunu u sadašnju upravu.



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
18. ožujka 2014. u 22:21
JoškoDugouško je napisao/la:
Cibonaš je napisao/la:
namodigrebza je napisao/la:
A predsjednik je kao bitan, u normalnom klubu nitko niti ne zna tko je u upravi. Bitan je trener koji će odgovarati za rezultat, sportski direktor koji će kupovati i prodavati, a predsjednnika želim vidjeti jednom godišnje za kamerom, a ne svaka dva dana zna našmrkanim presicama.
Vidi cijeli citat


Predsjednik,u ustroju kluba kakav većina vas želi,je najbitniji lik.To nebi trebao biti čovjek iz sporta već netko sa jakim
menagerskim kvalitetama.Piramida kreće od njega i on ju dalje slaže.Sportski direktor mora biti stručna osoba,iz nogometa...
čovjek koji će voditi sportsku politiku...birati trenera,s njim odlučivati o igračima...ova imena koja se spominju nemaju znači
šta tražiti u klubu osim eventualno na poziciji sportskog direktora...niti jedan ne može biti predsjednik,a ni trener...sada neka mi neko
objasni šta će oni raditi u klubu...
Vidi cijeli citat



Netočno.

1. predsjednika kluba biraju članovi
2. kandidat s najviše glasova postaje predsjednik.
3. svaki iole pametan će posložiti tim sa stručnjacima sa svih područja da bi bio uspješan.
4. Biraš naravno onog kandidata (ukoliko si član udruge) koji ti ponudi najbolji program.

I nigdje nisam vidio da piše da oni žele biti predsjednici već da žele promjene.
Vidi cijeli citat


1.šta je netočno?ako ga biraju članovi nije najvažniji??
Super će biti ukoliko predsjednik postane netko čije su zasluge 50 golova za Dinamo u HNL-u...I da...oni žele
ući u klub...nekako mi se ne čini na mjesto pomoćnog trenera...
[uredio Cibonaš - 18. ožujka 2014. u 22:23]
arcturus
arcturus
Mali dioničar
Pristupio: 05.11.2012.
Poruka: 7.572
18. ožujka 2014. u 22:26
Sve više je dobrih vijesti posljednjih dana. Pritisak raste i sigurno neće popuštati.

Što se tiče kandidata? Petorica nabrojenih su samo jedna opcija, uz realiziranje zahtjeva za izborima sigurno će se pojaviti još opcija. Pogotovo ako Mamić apsolutno ispada iz igre. Ukoliko će se on osobno ili preko svojih jataka kandidirati tada će se svi na suprotnoj strani morati ujediniti. Još uvijek mi je teško vjerovati da će on samo tako dići ruke.
Kandidiranje navedene grupe i njihovo izlaženje u javnost sa stavom prije svega shvaćam kao popularizaciju ideje o potrebi za izborima pred širom javnošću. Tko zna? Možda će biti puno boljih kandidata za izbor.

Najmanja stvar koju u ovom trenutku svi možemo napraviti je učlaniti se u klub, ovo govorim naravno onima koji to još nisu učinili.

Da završim svoj post starom Galileovom
"Eppur si muove"
Deda is back to stay.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 550
18. ožujka 2014. u 22:30
http://www.vecernji.hr/nogomet/generacija-97-zeli-preuzeti-dinamo-927621

i to bi bilo to, glava, gotov si! :)
tko ne vidi da mu je vrijeme odbrojano, taj ili je slijep ili ne želi vidjeti. od početka 2014. mali milijun udaraca kao nikad dosad... popušen spor s duduom, slučaj murić, pa naznaka mogućeg slučaja brodić (sve što ga direktno ugrožava u budućnosti), pa loksa leti van iz 1.HNL (nije se ostvarilo, ali neki tvrde da zaista leti po završetku sezone, također ga ugrožava u budućnosti, jer nema više satelit kluba za talente), pa odluka o izborima... još je bilo nešto, ne mogu se sjetiti. politika je počela raditi svoje, eto čak je onaj gnjida ostojić napisao u poruci nešto u stilu 'polako, sve u svoje vrijeme'... 

tužan kraj najboljeg sportskog menadžera, hihihihi.

[uredio asr1927 - 18. ožujka 2014. u 22:31]
blue@rhapsody1911
blue@rhapsody1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.12.2013.
Poruka: 1.234
18. ožujka 2014. u 22:30
Silvija Lux je napisao/la:
JoškoDugouško je napisao/la:
selektorZG je napisao/la:
ključno je Dinamo skinuti s gradske sise - grad neka osigura stadion i infrastrukturu, ali treba prestati s izravnim uplatama na račun kluba! To je preduvjet bez kojega nikad neće prestati sumnja u manipulacije s novcem, a uostalom tada bi svi skupa daleko odgovornije radili svoj posao - jer bi sve što se potroši morali i sami zaraditi. To je davno trebalo napraviti, puno toga bi bilo na zdravijim temeljima.
Vidi cijeli citat


1. IZBORI
2. TRANSPARENTNOST I ODGOVORNO POSLOVANJE

I klub na taj način troši puno manje gradske love i ostvaruje bolje rezultate. 90% troškova koje ima klub
trenutno su napuhani iz dobro poznatih razloga.
Vidi cijeli citat


Da, ali prije toga je potrebna kompletna revizija poslovanja bivše uprave. Moraju odgovarati za svaku lipu, to je prvi preduvjet.
Nemoguće je da oni potroše milijardu kuna u četiri sezone, to je apsolutno nemoguće čak i za one koji se kunu u sadašnju upravu.



Vidi cijeli citat


bravo silvija

tako je , revizija kroz sve godine ... baš sam danas o tome raspravljao sa jednim od xyx

i ne mislim samo na reviziju ZM uprave , već od novosela za stadion kad su pare nestale
http://www.youtube.com/watch?v=e6qZMJC-PLU
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.06.2011.
Poruka: 291
18. ožujka 2014. u 22:31
Ne znam kad sam se zadnji put nasmijao na vijest iz Dinama do ove. 
[uredio livno_DINAMO - 18. ožujka 2014. u 22:31]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.02.2014.
Poruka: 712
18. ožujka 2014. u 22:37
livno_DINAMO je napisao/la:
Ne znam kad sam se zadnji put nasmijao na vijest iz Dinama do ove. 
Vidi cijeli citat


Samo lijepe vijesti.

Samo pozitiva. 
  • Najnovije
  • Najčitanije