Cibonaš je napisao/la:
namodigrebza je napisao/la:
A predsjednik je kao bitan, u normalnom klubu nitko niti ne zna tko je u upravi. Bitan je trener koji će odgovarati za rezultat, sportski direktor koji će kupovati i prodavati, a predsjednnika želim vidjeti jednom godišnje za kamerom, a ne svaka dva dana zna našmrkanim presicama.
Vidi cijeli citat
Predsjednik,u ustroju kluba kakav većina vas želi,je najbitniji lik.To nebi trebao biti čovjek iz sporta već netko sa jakim
menagerskim kvalitetama.Piramida kreće od njega i on ju dalje slaže.Sportski direktor mora biti stručna osoba,iz nogometa...
čovjek koji će voditi sportsku politiku...birati trenera,s njim odlučivati o igračima...ova imena koja se spominju nemaju znači
šta tražiti u klubu osim eventualno na poziciji sportskog direktora...niti jedan ne može biti predsjednik,a ni trener...sada neka mi neko
objasni šta će oni raditi u klubu...
1. predsjednika kluba biraju članovi
2. kandidat s najviše glasova postaje predsjednik.
3. svaki iole pametan će posložiti tim sa stručnjacima sa svih područja da bi bio uspješan.
4. Biraš naravno onog kandidata (ukoliko si član udruge) koji ti ponudi najbolji program.
I nigdje nisam vidio da piše da oni žele biti predsjednici već da žele promjene.