GNK Dinamo Zagreb 2013/14

CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
18. ožujka 2014. u 22:40
kad se vec pocelo o kandidatima... ja bi definitvno volio vidjeti Bobana ponovno u Dinamu, cisto osobno misljenje, nekako mi je on uvijek izgledao kao idealan predsjednik buduceg Dinama... ni slucajno ne zelim reci nista protiv bilo koga od danas navedenih, samo glasno razmisljam... a i moram priznati da mi je nedavno jedan fb status na jednom portalu dao naslutiti da bi se Boban mogao ukljuciti u nesto oko Dinama... u biti, za sve njih ima mjesta u Dinamu
Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
18. ožujka 2014. u 22:41
srbina prosinečkoga nikako blizu kluba...
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
18. ožujka 2014. u 22:42
luđak je napisao/la:
srbina prosinečkoga nikako blizu kluba...
Vidi cijeli citat


slažem se, ja bi ga bliže terenu, taman na trenersku klupu, tu mu je mjesto 
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
18. ožujka 2014. u 22:43
samo da Broja Jedan....šlag ne lupi....zadnjih dana.....neka južina......neće na dobro...za njega i gazdu....markov trg....da ili ne....
Joe Strummer
Joe Strummer
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.07.2010.
Poruka: 610
18. ožujka 2014. u 22:51
luđak je napisao/la:
srbina prosinečkoga nikako blizu kluba...
Vidi cijeli citat


Zašto ne? Nije Srbin (glupa konstatacija), a ja bih ga recimo volio vidjet za trenera jednog dana. 

Ovo me odmah podsjeti na onaj jedan glupi proglas Boysa prije par godina kad se spominjao Kranjčar za trenera Dinama pa su se neki zgražali nad tom opcijom jer je bio izbornik agresorske Crne Gore 
Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmijeh djece i radost navijača?

Josip Kuže
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
18. ožujka 2014. u 22:57
i Zdravku zabranit ulaz na stadion,kao sto on nama zabranjuje
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
18. ožujka 2014. u 23:00
prvo neka zdravko ode a onda će se raspravljati o dolasku novih ljudi u klubu 

marić i biščan ? hmm nikako 

goran vlaović 
blaž1986
blaž1986
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2010.
Poruka: 5.963
18. ožujka 2014. u 23:01
UČLANI SE!!!!!!! d
[uredio blaž1986 - 18. ožujka 2014. u 23:03]
https://www.youtube.com/watch?v=-IHM5zgs8wM
marcio amoroso
marcio amoroso
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.01.2011.
Poruka: 1.778
18. ožujka 2014. u 23:07
blaž1986 je napisao/la:
UČLANI SE!!!!!!! d
Vidi cijeli citat


Puno se vise ljudi uclanjuje nego proslih godina,stvarno se vidi pomak,bar kod mene..:))
Dinamo uber alles
pljoska
pljoska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2010.
Poruka: 1.009
18. ožujka 2014. u 23:08
Odlicne vijesti. A za vas koji prizeljkujete da i Prosinecki bude dio te ekipe, ili niste normalni ili niste dinamovci. Pa bar danas postoji youtube i slicne stvari pa slusajte i gledajte koliko puta je popljuvao Dinamo, a velicao svoju Zvezdu. Nije ga dinamo zahebao za novce, nego prolaznici u klubu. Ljudi, ne n.k. dinamo zagreb. A trebam li jos dodati da je tip miljenik delija?! Za Hr repku je zaigrao punoooo kasnije nego je mogao i trebao, tek kad se vidjelo kako ce se stvari odviti. Ja sam mu sve pomalo oprostio kad se vratio potkraj devedesetih. Ovo zadnje u Zvezdi necu nikada. Vama neka bude legenda, za mene je obican papak. Legende su Lamza, Mlinka, Cico, Zvone, Zajec.... ovaj je zvezdina zvezda, meni najogavnijeg kluba s najogavnijim navijacima. Fuj!
[uredio pljoska - 18. ožujka 2014. u 23:09]
Vitez slavonske ravni... Don't be afraid, it's my turn To chase the monsters away
  • Najnovije
  • Najčitanije