Odlicne vijesti. A za vas koji prizeljkujete da i Prosinecki bude dio te ekipe, ili niste normalni ili niste dinamovci. Pa bar danas postoji youtube i slicne stvari pa slusajte i gledajte koliko puta je popljuvao Dinamo, a velicao svoju Zvezdu. Nije ga dinamo zahebao za novce, nego prolaznici u klubu. Ljudi, ne n.k. dinamo zagreb. A trebam li jos dodati da je tip miljenik delija?! Za Hr repku je zaigrao punoooo kasnije nego je mogao i trebao, tek kad se vidjelo kako ce se stvari odviti. Ja sam mu sve pomalo oprostio kad se vratio potkraj devedesetih. Ovo zadnje u Zvezdi necu nikada. Vama neka bude legenda, za mene je obican papak. Legende su Lamza, Mlinka, Cico, Zvone, Zajec.... ovaj je zvezdina zvezda, meni najogavnijeg kluba s najogavnijim navijacima. Fuj!
[uredio pljoska - 18. ožujka 2014. u 23:09]
Vitez slavonske ravni... Don't be afraid, it's my turn To chase the monsters away