pljoska je napisao/la:
Odlicne vijesti. A za vas koji prizeljkujete da i Prosinecki bude dio te ekipe, ili niste normalni ili. iste dinamovci. Pa bar danas postoji youtube i slicne stvari pa slusajte i gledajte koliko puta je popljuvao Dinamo, a velicao svoju Zvezdu. Nije ga dinamo zahebao za novce, nego prolaznici u klubu. Ljudi, ne n.k. dinamo zagreb. A trebam li jos dodati da je tip miljenik delija?! Za Hr repku je zaigrao punoooo kasnije nego je mogao i trebao, tek kad se vidjelo kako ce se stvari odviti. Ja sam mu sve pomalo oprostio kad se vratio potkraj devedesetih. Ovo zadnje u Zvezdi necu nikada. Vama neka bude legenda, za mene je obican papak. Legende su Lamza, Mlinka, Cico, Zvone, Zajec.... ovaj je zvezdina zvezda, meni najogavnijeg kluba s najogavnijim navijacima. Fuj!
Vidi cijeli citat
napokon neko shvaća poantu zakaj ne prosinečkog u klubu
inače čitam sad ovo na indexu sa ostojićem i ne vjerujem kakva smo banana država...dokaz da vladu boli kurac lagano za nogomet i sport i da ne planiraju micati njega...
2. u slučaju mamiću cigane šatro izbacivanje iz europe i te spike i onda navodni odlazak isto ne vjerujem...jer niti jedan diktator ne najavljuje unaprijed svoj odlazak ....
3. sad kad je primirje gotovo treba pripaziti na sukobe navijača...svako sranje njima ide na mlin