GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
18. ožujka 2014. u 23:14
pljoska je napisao/la:
Odlicne vijesti. A za vas koji prizeljkujete da i Prosinecki bude dio te ekipe, ili niste normalni ili. iste dinamovci. Pa bar danas postoji youtube i slicne stvari pa slusajte i gledajte koliko puta je popljuvao Dinamo, a velicao svoju Zvezdu. Nije ga dinamo zahebao za novce, nego prolaznici u klubu. Ljudi, ne n.k. dinamo zagreb. A trebam li jos dodati da je tip miljenik delija?! Za Hr repku je zaigrao punoooo kasnije nego je mogao i trebao, tek kad se vidjelo kako ce se stvari odviti. Ja sam mu sve pomalo oprostio kad se vratio potkraj devedesetih. Ovo zadnje u Zvezdi necu nikada. Vama neka bude legenda, za mene je obican papak. Legende su Lamza, Mlinka, Cico, Zvone, Zajec.... ovaj je zvezdina zvezda, meni najogavnijeg kluba s najogavnijim navijacima. Fuj!
Vidi cijeli citat



napokon neko shvaća poantu zakaj ne prosinečkog u klubu 

inače čitam sad ovo na indexu sa ostojićem i ne vjerujem kakva smo banana država...dokaz da vladu boli kurac lagano za nogomet i sport i da ne planiraju micati njega...

2. u slučaju mamiću cigane šatro izbacivanje iz europe i te spike i onda navodni odlazak isto ne vjerujem...jer niti jedan diktator ne najavljuje unaprijed svoj odlazak ....

3. sad kad je primirje gotovo treba pripaziti na sukobe navijača...svako sranje njima ide na mlin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.01.2014.
Poruka: 1.488
18. ožujka 2014. u 23:16
KORISNIK 007 je napisao/la:
i Zdravku zabranit ulaz na stadion,kao sto on nama zabranjuje
Vidi cijeli citat

sad kad zdravko sa svojom grupom i familijom mamić za par godina (nakon što odlezi u zatvoru) dodje na tribine, i uđe na utakmicu nakon 35 min trajanja (sva sreća ne zbog represije redara i silnih provjera nego jer ni nakon 35 minuta ljudi jos dolaze na stadion pa su ogromne guzve, a maksimir nema toliko ulaza koliko navijača), naravno ulazi kroz ulaz koji mu piše na karti i izvadi pano "upravo odlazi, hocemo jednog gazdu", a na drugom "BBB logo prekrizen".  bute vidili vi!
[uredio KKPB - 18. ožujka 2014. u 23:16]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 4.051
18. ožujka 2014. u 23:16
Sve super samo ne Prosinečki...on ima svoju Zvezdu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2013.
Poruka: 122
18. ožujka 2014. u 23:21
Ma nikam ja ne idem,nemojte se radovati bezveze jer necete mene pokorit' ...
CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
18. ožujka 2014. u 23:22
jebo izbore ako se broj jedan ne kandidira
Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
18. ožujka 2014. u 23:24
http://www.youtube.com/watch?v=6o5Z6ZKjl_0



http://www.youtube.com/watch?v=9tHzNHe-GSc


  1. izjava za zzd ....jedan član jedan glas 
   2. izjava želi privatizaciju 

arcturus
arcturus
Mali dioničar
Pristupio: 05.11.2012.
Poruka: 7.572
18. ožujka 2014. u 23:25
Vidim već razbijate glavu, nije dobar ovaj, nije dobar onaj. Pa upravo u tome i je bit vražjeg članstva i izbora. Biraš onog kojeg želiš, a ne one koje ne želiš. Taj čovjek mora imati ideju, plan  i strategiju inače moj glas neće dobiti samo na osnovu imena. Bit će tu puno posla. Mora postojati neko prijelazno razdoblje prije izbora u kojem se moraju izvršiti izmjene statuta kluba. Da li biramo članove skupštine, da li biramo direktno predsjednika. Tko može biti kandidat, a tko ne. Puno toga je napisano na stranici ZZD. Treba se malo informirati.
Deda is back to stay.
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
18. ožujka 2014. u 23:32
ovako dobru vijest bi mogli okrunit otvaranjem  novog svjezeg optimisticnog topica?prosli je imao samo 1.800,000 viewa kad se zapro
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
18. ožujka 2014. u 23:34
a kaj u slučaju privatizacije ? to se može provesti bez izbora ?
CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
18. ožujka 2014. u 23:41
luđak je napisao/la:
a kaj u slučaju privatizacije ? to se može provesti bez izbora ?
Vidi cijeli citat

nadam se da ne, prije par mjeseci mozda bi proslo... ali danas je prica drugacija i ZZD je ostvario nekoliko pobjeda, tako da mislim da bi se tesko mogla provesti privatizacija bez propitivanja volje clanova
Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
  • Najnovije
  • Najčitanije