Duje77 je napisao/la:
Papa Bear je napisao/la:
Bad Blue Boysi, baš su slatki, poznati po tome da prave ražanj dok je zec još u šumi...
Samo, Zdravka se baš nebi moglo okarakterizirati zecom, prije lisicom, a to je još gore...
Vidi cijeli citat
Onda bi ti bio jazavac, kad si već zapeo za životinjsko carstvo.
Vidi cijeli citat
Meni je najsmješnije bilo kada se onaj Bauer registrirao na forum kad je SDP dobio izbore, prije koliko, 3-4 godine, i onda spika Mamić je gotov, ovo-ono.
E to je pravi opis jazavca.
Ista priča i danas, opće veselje, a nitko ne shvaća da prvo treba reći hop, pa tek onda skočiti.
Znači, nemojte padati na jeftine trikove i padati u delirij zbog njih, nego tek ako, ili kada Zdravko zaista ode iz Dinama, onda nek počne navijačko veselje.
I nemojte brinuti za mene, kao što sam 90-95 navijao za Hajduka, pa 95-2000 za Dinamo, pa se na vrijeme vratio Hajduku 2000-2005, a potom opet Dinamu 2005-2014, tako i sada shvaćam da je vrijeme za promjenu broda, te po prvi puta postajem navijač Rijeke (ipak će oni u sljedećem periodu drmati hrvatskim nogometom sa Miškovićem koji zna kako stvari funkcioniraju u Hrvatskoj i Volpijevim kapitalom).
Također pozivam one i dalje željne uspjeha, da u slučaju Mamićeva odlaska promijene brod i prijeđu u Rijekin tabor, jer Dinamo nakon toga jedan duži period neće osvojiti apsolutno ništa.
[uredio Papa Bear - 19. ožujka 2014. u 00:10]