GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
18. ožujka 2014. u 23:43

Bad Blue Boysi, baš su slatki, poznati po tome da prave ražanj dok je zec još u šumi...

Samo, Zdravka se baš nebi moglo okarakterizirati zecom, prije lisicom, a to je još gore...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
18. ožujka 2014. u 23:49
CUCAK je napisao/la:
luđak je napisao/la:
a kaj u slučaju privatizacije ? to se može provesti bez izbora ?
Vidi cijeli citat

nadam se da ne, prije par mjeseci mozda bi proslo... ali danas je prica drugacija i ZZD je ostvario nekoliko pobjeda, tako da mislim da bi se tesko mogla provesti privatizacija bez propitivanja volje clanova
Vidi cijeli citat


hvala na odgovoru..
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
18. ožujka 2014. u 23:50
Papa Bear je napisao/la:

Bad Blue Boysi, baš su slatki, poznati po tome da prave ražanj dok je zec još u šumi...

Samo, Zdravka se baš nebi moglo okarakterizirati zecom, prije lisicom, a to je još gore...
Vidi cijeli citat


Onda bi ti bio jazavac, kad si već zapeo za životinjsko carstvo.
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
19. ožujka 2014. u 00:04
Duje77 je napisao/la:
Papa Bear je napisao/la:

Bad Blue Boysi, baš su slatki, poznati po tome da prave ražanj dok je zec još u šumi...

Samo, Zdravka se baš nebi moglo okarakterizirati zecom, prije lisicom, a to je još gore...
Vidi cijeli citat


Onda bi ti bio jazavac, kad si već zapeo za životinjsko carstvo.
Vidi cijeli citat


Meni je najsmješnije bilo kada se onaj Bauer registrirao na forum kad je SDP dobio izbore, prije koliko, 3-4 godine, i onda spika Mamić je gotov, ovo-ono.
E to je pravi opis jazavca.

Ista priča i danas, opće veselje, a nitko ne shvaća da prvo treba reći hop, pa tek onda skočiti.

Znači, nemojte padati na jeftine trikove i padati u delirij zbog njih, nego tek ako, ili kada Zdravko zaista ode iz Dinama, onda nek počne navijačko veselje.


I nemojte brinuti za mene, kao što sam 90-95 navijao za Hajduka, pa 95-2000 za Dinamo, pa se na vrijeme vratio Hajduku 2000-2005, a potom opet Dinamu 2005-2014, tako i sada shvaćam da je vrijeme za promjenu broda, te po prvi puta postajem navijač Rijeke (ipak će oni u sljedećem periodu drmati hrvatskim nogometom sa Miškovićem koji zna kako stvari funkcioniraju u Hrvatskoj i Volpijevim kapitalom).

Također pozivam one i dalje željne uspjeha, da u slučaju Mamićeva odlaska promijene brod i prijeđu u Rijekin tabor, jer Dinamo nakon toga jedan duži period neće osvojiti apsolutno ništa.

[uredio Papa Bear - 19. ožujka 2014. u 00:10]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
19. ožujka 2014. u 00:09
Ovdje piše da se spomenuta petorka ne namjerava kandidirati za upravljačke funkcije, nego valjda samo dići glas za demokratizaciju kluba, mobilizirati navijače, simpatizere, privući sponzore.. ukratko pomoći klubu i navijačima.

Hvala im ako je tako, žalosno je da nitko i ranije nije digao glas protiv ovakve prostitucije Dinama kao da smo klub jučer osnovan bez igdje ikoga. Ma žalosno sve skupa, ali se bolje se okrenuti budućnosti.. svi bi bar trebali imati jedan cilj što navijamo za Dinamo.


"... Nije im cilj "rušiti Mamića kako bi preuzeli klub", jer nitko se od spomenutih igrača ne planira kandidirati za upravljačke funkcije u Dinamu, kada dođu neminovni i demokratski izbori, a ne farsične skupštine kakve se sada odvijaju na Maksimiru, nego svojim imenom i ugledom među navijačima i simpatizerima, ali i u poslovnom svijetu, u (nadaju se) skoro demokratiziran klub, žele privući velike, značajne sponzore.... "
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 00:15
Papa Bear je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
Papa Bear je napisao/la:

Bad Blue Boysi, baš su slatki, poznati po tome da prave ražanj dok je zec još u šumi...

Samo, Zdravka se baš nebi moglo okarakterizirati zecom, prije lisicom, a to je još gore...
Vidi cijeli citat


Onda bi ti bio jazavac, kad si već zapeo za životinjsko carstvo.
Vidi cijeli citat


Meni je najsmješnije bilo kada se onaj Bauer registrirao na forum kad je SDP dobio izbore, prije koliko, 3-4 godine, i onda spika Mamić je gotov, ovo-ono.
E to je pravi opis jazavca.

Ista priča i danas, opće veselje, a nitko ne shvaća da prvo treba reći hop, pa tek onda skočiti.

Znači, nemojte padati na jeftine trikove i padati u delirij zbog njih, nego tek ako, ili kada Zdravko zaista ode iz Dinama, onda nek počne navijačko veselje.


I nemojte brinuti za mene, kao što sam 90-95 navijao za Hajduka, pa 95-2000 za Dinamo, pa se na vrijeme vratio Hajduku 2000-2005, a potom opet Dinamu 2005-2014, tako i sada shvaćam da je vrijeme za promjenu broda, te po prvi puta postajem navijač Rijeke (ipak će oni u sljedećem periodu drmati hrvatskim nogometom sa Miškovićem koji zna kako stvari funkcioniraju u Hrvatskoj i Volpijevim kapitalom).

Također pozivam one i dalje željne uspjeha, da u slučaju Mamićeva odlaska promijene brod i prijeđu u Rijekin tabor, jer Dinamo nakon toga jedan duži period neće osvojiti apsolutno ništa.

Vidi cijeli citat


klub se voli bez obzira na sve 
vjeko1701
vjeko1701
Dokazano ovisan
Pristupio: 16.08.2011.
Poruka: 10.873
19. ožujka 2014. u 00:16
http://sportske.jutarnji.hr/ekskluzivno-prosinecki--sokota--biscan--maric-i-simic-osnivaju-blok-za-rusenje-zdravka-mamica-/1174856/
It's my estimation that every man that ever got a statue made of him was one kind of sommbitch or another.
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 00:16
Jbg. ljude vesele i najmanji pozitivni pomaci u ovoj najmračnijoj eri u povijesti kluba.
A da se nešto kreće i više je nego evidentno - policiji, pravosuđu, Milanu, političkim pokroviteljima i raznim poltronima unatoč.
Dinamovci ionako imaju strpljenje na nivou Joba.
Suzdržani optimizam u najmanju ruku, a te bajke o spodobinom lukavstvu u rangu su onih o najboljem menadžeru na balkanu.
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
19. ožujka 2014. u 00:21

Kada vam dođu kojekakvi Svaguše, Maleši i Brbići na čelo kluba, onda ćete vidjeti što su mračna vremena kluba...

A o Mamićevom lukavstvu dovoljno govori činjenica da je već preko 10 godina u klubu, te uspjeva legalno (ili barem nekažnjeno) raditi kojekakve malverzacije na svoju osobnu korist, da je mutav već bi davno završio u zatvoru poput onog dalmatinca Sanadera.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.01.2014.
Poruka: 1.488
19. ožujka 2014. u 00:26
vjeko1701 je napisao/la:
http://sportske.jutarnji.hr/ekskluzivno-prosinecki--sokota--biscan--maric-i-simic-osnivaju-blok-za-rusenje-zdravka-mamica-/1174856/
Vidi cijeli citat

zar nije bilo tamo 2000. slicna priča kad je canjuga odlazio? da se igrači i legende zalazu tko ce preuzet klub i tko ga na kraju preuzeo, jos jedan canjuga ako ne i gori od njega. samo upozoravam!
[uredio KKPB - 19. ožujka 2014. u 00:26]
  • Najnovije
  • Najčitanije