GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 00:28
Papa Bear je napisao/la:

Kada vam dođu kojekakvi Svaguše, Maleši i Brbići na čelo kluba, onda ćete vidjeti što su mračna vremena kluba...

A o Mamićevom lukavstvu dovoljno govori činjenica da je već preko 10 godina u klubu, te uspjeva legalno (ili barem nekažnjeno) raditi kojekakve malverzacije na svoju osobnu korist, da je mutav već bi davno završio u zatvoru poput onog dalmatinca Sanadera.
Vidi cijeli citat

Samo sam čekao da kreneš sa ovakvim glupostima.
Da, bitno da mi nismo Gaydug, da smo puni kao brod i da igramo u Europi a da oni nemaju za papar.
Kad se provedu izbori (a jednog dana neminovno hoće) neće se oktroirati nikakav Svaguša, kurac palac jer će se ljudi BIRATI - zar je to tako teško skopčati.
Apropos Sanadera, nije on završio u zatvoru jer je mutav i jer je Dalmatinac - već zato što je politika rekla krenite.
Isti razlog zbog kojeg će mu se lukavi Hercegovac Zdravko pridružiti u Remetincu.
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
19. ožujka 2014. u 00:29
Papa Bear je napisao/la:

Kada vam dođu kojekakvi Svaguše, Maleši i Brbići na čelo kluba, onda ćete vidjeti što su mračna vremena kluba...

A o Mamićevom lukavstvu dovoljno govori činjenica da je već preko 10 godina u klubu, te uspjeva legalno (ili barem nekažnjeno) raditi kojekakve malverzacije na svoju osobnu korist, da je mutav već bi davno završio u zatvoru poput onog dalmatinca Sanadera.
Vidi cijeli citat

To samo govori o sustavu u RH. Ili misliš da su Sanaderi, Kutle, Kerumi, Mamići sve noboleovci do nobelovca?
arcturus
arcturus
Mali dioničar
Pristupio: 05.11.2012.
Poruka: 7.572
19. ožujka 2014. u 00:30
Papa Bear je napisao/la:

Kada vam dođu kojekakvi Svaguše, Maleši i Brbići na čelo kluba, onda ćete vidjeti što su mračna vremena kluba...

A o Mamićevom lukavstvu dovoljno govori činjenica da je već preko 10 godina u klubu, te uspjeva legalno (ili barem nekažnjeno) raditi kojekakve malverzacije na svoju osobnu korist, da je mutav već bi davno završio u zatvoru poput onog dalmatinca Sanadera.
Vidi cijeli citat

Što si tako negativan, navikao sam na tvoje postove u pozitivnijem ozračju? Mamić je majstor muljaže, to je činjenica. Isto tako vjerujem ako ode da će nam ostaviti ruševinu od kluba, ali ako je to razlog da se ne traži bolje i da se njega ostavi na poziciji onda ni nema veze. I ovako i onako je ovaj klub uništen.
Deda is back to stay.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 4.051
19. ožujka 2014. u 00:34
Papa Bear je napisao/la:



I nemojte brinuti za mene, kao što sam 90-95 navijao za Hajduka, pa 95-2000 za Dinamo, pa se na vrijeme vratio Hajduku 2000-2005, a potom opet Dinamu 2005-2014, tako i sada shvaćam da je vrijeme za promjenu broda, te po prvi puta postajem navijač Rijeke (ipak će oni u sljedećem periodu drmati hrvatskim nogometom sa Miškovićem koji zna kako stvari funkcioniraju u Hrvatskoj i Volpijevim kapitalom).

Također pozivam one i dalje željne uspjeha, da u slučaju Mamićeva odlaska promijene brod i prijeđu u Rijekin tabor, jer Dinamo nakon toga jedan duži period neće osvojiti apsolutno ništa.

Vidi cijeli citat


ja ću kao pravi Mamićevac navijat za tvrtku u koju ode Mamić,ako ode nazad u Česmu d.o.o. postajem ponosan navijač
Česme
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
19. ožujka 2014. u 00:50
ma jebi se papa ber..
[uredio Kontroler - 19. ožujka 2014. u 00:58]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
19. ožujka 2014. u 00:52
majan debić je napisao/la:

ja ću kao pravi Mamićevac navijat za tvrtku u koju ode Mamić,ako ode nazad u Česmu d.o.o. postajem ponosan navijač
Česme
Vidi cijeli citat

Bila bi fora da se preseli u Lokomotivu i osvoji naslov prvaka (naravno pod uvjetom da ih ne izbace u 3.ligu dotad, jer nemaju valjanu licencu).

Btw. mamićevci su se zavukli u mišje rupe, pa sam morao preuzeti ulogu antagonizatora (a i dosadno mi je bilo, haha), isprike zbog toga.

Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
19. ožujka 2014. u 01:01
Papa Bear je napisao/la:


Meni je najsmješnije bilo kada se onaj Bauer registrirao na forum kad je SDP dobio izbore, prije koliko, 3-4 godine, i onda spika Mamić je gotov, ovo-ono.
E to je pravi opis jazavca.

Ista priča i danas, opće veselje, a nitko ne shvaća da prvo treba reći hop, pa tek onda skočiti.

Znači, nemojte padati na jeftine trikove i padati u delirij zbog njih, nego tek ako, ili kada Zdravko zaista ode iz Dinama, onda nek počne navijačko veselje.


I nemojte brinuti za mene, kao što sam 90-95 navijao za Hajduka, pa 95-2000 za Dinamo, pa se na vrijeme vratio Hajduku 2000-2005, a potom opet Dinamu 2005-2014, tako i sada shvaćam da je vrijeme za promjenu broda, te po prvi puta postajem navijač Rijeke (ipak će oni u sljedećem periodu drmati hrvatskim nogometom sa Miškovićem koji zna kako stvari funkcioniraju u Hrvatskoj i Volpijevim kapitalom).

Također pozivam one i dalje željne uspjeha, da u slučaju Mamićeva odlaska promijene brod i prijeđu u Rijekin tabor, jer Dinamo nakon toga jedan duži period neće osvojiti apsolutno ništa.

Vidi cijeli citat







http://cdn.arwrath.com/1/158963.gif





Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
19. ožujka 2014. u 01:08
Papa Bear je napisao/la:

Kada vam dođu kojekakvi Svaguše, Maleši i Brbići na čelo kluba, onda ćete vidjeti što su mračna vremena kluba...

A o Mamićevom lukavstvu dovoljno govori činjenica da je već preko 10 godina u klubu, te uspjeva legalno (ili barem nekažnjeno) raditi kojekakve malverzacije na svoju osobnu korist, da je mutav već bi davno završio u zatvoru poput onog dalmatinca Sanadera.
Vidi cijeli citat


U zemlji apsurda zakon je ka Burda
Pa se po njemu kroji sve po zakonu «samo izbroji»
I začepi pravu rupu, to je lako
Kod nas bit snalažljiv je zajebat zakon
Zajebat sve nas, ma nema problema
Zakon je pun rupa poput goblena
Pa vezi sliku za sebe, rođake i priku
Baci kost pasima šta nose palice
Sitne ribe pune marice dok pametne glavice biže priko granice
A preplaćene guzice nas vode žedne priko vode dok ispravljaju netočne navode

http://www.youtube.com/watch?v=c00tsJSbdQQ

PS Nikako ne mogu svatit jednu stvar. Da vi prikazujete Brbića ka neuspiješnog predsjednika, a to je čovik koji, po vama luzerski klub sa dugovima, je spasija hajduk iz stečaja i donija mu i trofej. Kako majke ti? NH je najbolje šta se Hajduku desilo. Isto će bit i za Dinamo kad dođe ZZD, tj. izbori. Znam da se bojite rezultatskog pada nakon Mamića, ali to je i zato šta ste svjesni da je on to sve složija izvan terena. I još jednu stvar ne svaćam. Koliko moraš bit glup za pit priču o najboljem menadžeru svih vremena, a on u isto vrime dobiva od grada tolike milijune? 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
19. ožujka 2014. u 01:10
doktore baluna,

zajebava se papa bear pusti ga ..
  • Najnovije
  • Najčitanije