Papa Bear je napisao/la:
Kada vam dođu kojekakvi Svaguše, Maleši i Brbići na čelo kluba, onda ćete vidjeti što su mračna vremena kluba...
A o Mamićevom lukavstvu dovoljno govori činjenica da je već preko 10 godina u klubu, te uspjeva legalno (ili barem nekažnjeno) raditi kojekakve malverzacije na svoju osobnu korist, da je mutav već bi davno završio u zatvoru poput onog dalmatinca Sanadera.
Vidi cijeli citat
U zemlji apsurda zakon je ka Burda
Pa se po njemu kroji sve po zakonu «samo izbroji»
I začepi pravu rupu, to je lako
Kod nas bit snalažljiv je zajebat zakon Zajebat sve nas, ma nema problema
Zakon je pun rupa poput goblena
Pa vezi sliku za sebe, rođake i priku
Baci kost pasima šta nose palice
Sitne ribe pune marice dok pametne glavice biže priko granice
A preplaćene guzice nas vode žedne priko vode dok ispravljaju netočne navode
http://www.youtube.com/watch?v=c00tsJSbdQQPS Nikako ne mogu svatit jednu stvar. Da vi prikazujete Brbića ka neuspiješnog predsjednika, a to je čovik koji, po vama luzerski klub sa dugovima, je spasija hajduk iz stečaja i donija mu i trofej. Kako majke ti? NH je najbolje šta se Hajduku desilo. Isto će bit i za Dinamo kad dođe ZZD, tj. izbori. Znam da se bojite rezultatskog pada nakon Mamića, ali to je i zato šta ste svjesni da je on to sve složija izvan terena. I još jednu stvar ne svaćam. Koliko moraš bit glup za pit priču o najboljem menadžeru svih vremena, a on u isto vrime dobiva od grada tolike milijune?