whitefox je napisao/la:
Mozda malo glupo da rijecanin to komentira ali si stvarno pogodio s tim da puno njih koji su za neki novi/stari dinamo su u biti poceli pratit dinamo sa mamicem ili canjugom... a vjerojatno bi ti isti ako se makne mamic i pocnu losiji rezultati prestali ic na utakmice jer ne bi bili zadovoljni sto sada novi dinamo nije u LP ili prvak 8 puta zaredom
Vidi cijeli citat
Neki se ljudi znaš rode prije, neki kasnije.
Tako su neki koincidirali s Hitrecom, Hofmanom, Šiblom, neki pak s Šoićem, Cakijem itd itd.
I kakve veze ima što su neki relativno mlađi počeli pratiti Dinamo za vrijeme npr. Cakija?
Eto neka mi objasni neko ko je koincidirao s erom Bergera, Hitreca.
Drugo - nismo mi riječani pa da nas opčini 8 posranih naslova u kriminalnoj ligi i par još posranijih sramotnih europskih epizoda, da je tomu slučaj tko bi uopće tražio da se Mamara makne.
I ne znam o kojim ljudima govoriš da bi prestali ići, jesi ti gledao ikad prijenos s Maksimira.
