ok, dovoljno smo se igrali skrivaca. Problem s Prosineckim je u ovome:
‘Ne vraćam se jer vlasnik hrvatskog nogometa Zdravko Mamić mora dati dozvolu čak i da bih postao trener Lučkog’
Zašto za "Žutog" nema mjesta u hrvatskom nogometu?
"Ne vidim što bih ja ovdje mogao raditi? Da vodim Lučko? Jasno mi je da, ako želim biti trener Lučkog, to mora blagosloviti Zdravko Mamić. Jer on je vlasnik hrvatskog nogometa", rekao je Prosinečki za nedjeljno izdanje Jutarnjeg.
"Petnaest somova ljudi na hokeju jest protest protiv ovakvog Dinama"
Bivši igrač Dinama smatra kako je Mamićeva bahatost otjerala navijače s Maksimira...
"Svuda na svijetu, nakon što čovjek napravi ovakvo čudo kao Mamić, pred stadionom bi bila njegova bista kao što je pred Old Traffordom bista Alexa Fergusona. Ali kako postaviti bistu čovjeka koji nema publiku? Ljude je sa stadiona otjerala njegova bahatost. Čovjek je doveo dvaput Ligu prvaka u Zagreb i ne možete vjerovati da na Porto dođe četiri soma ljudi, a na hokej 15 tisuća. Kakve veze imaju Zagreb i hokej. Znam da je to urbana priča i skidam kapu tom Gojanoviću, ali neka si ne umišlja - petnaest somova ljudi na hokeju jest protest protiv ovakvog Dinama."
eto tih strasnih izjava protiv Dinama
[uredio ian wright - 19. ožujka 2014. u 11:25]