GNK Dinamo Zagreb 2013/14

blue@rhapsody1911
blue@rhapsody1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.12.2013.
Poruka: 1.234
19. ožujka 2014. u 11:20
Halo prosinecki samo pozdravlja i podrzava demokratske izbore u dinamu i na to kao bivsi igrac ima legitimno pravo, isto kao ladic, skrinjar, cupan, istvanic, deveric, shala, boban, suker, ivkovic, cerin, mlinaric, lamza, skoric, zambata itd.

Prosinecki i trenutna ekipa nigdje nije navela da ce i preuzeti klub, vec da ce dati vjetar u ledja nekom boljem dinamu gdje ce se postovat povijest kluba, svaki navijac dinama, tko ce nositi ponosni grb i dres od igraca pa isto tako i do uprave koja ce morati biti transparentna , legitimna i dostojna u vodjenju nasega kluba.

Izbori su nesto drugo, za njih se moze prijavit bilo tko sa projektom , a o tome trenutno uopce nije rijec.

Vazno je da se nesto kotrlja , a kada ce biti izbori i tko ce pobijediti na njima biti cemo svjedoci vremena.
http://www.youtube.com/watch?v=e6qZMJC-PLU
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.991
19. ožujka 2014. u 11:22
ok, dovoljno smo se igrali skrivaca. Problem s Prosineckim je u ovome:

‘Ne vraćam se jer vlasnik hrvatskog nogometa Zdravko Mamić mora dati dozvolu čak i da bih postao trener Lučkog’


Zašto za "Žutog" nema mjesta u hrvatskom nogometu?

"Ne vidim što bih ja ovdje mogao raditi? Da vodim Lučko? Jasno mi je da, ako želim biti trener Lučkog, to mora blagosloviti Zdravko Mamić. Jer on je vlasnik hrvatskog nogometa", rekao je Prosinečki za nedjeljno izdanje Jutarnjeg.

"Petnaest somova ljudi na hokeju jest protest protiv ovakvog Dinama"

Bivši igrač Dinama smatra kako je Mamićeva bahatost otjerala navijače s Maksimira...

"Svuda na svijetu, nakon što čovjek napravi ovakvo čudo kao Mamić, pred stadionom bi bila njegova bista kao što je pred Old Traffordom bista Alexa Fergusona. Ali kako postaviti bistu čovjeka koji nema publiku? Ljude je sa stadiona otjerala njegova bahatost. Čovjek je doveo dvaput Ligu prvaka u Zagreb i ne možete vjerovati da na Porto dođe četiri soma ljudi, a na hokej 15 tisuća. Kakve veze imaju Zagreb i hokej. Znam da je to urbana priča i skidam kapu tom Gojanoviću, ali neka si ne umišlja - petnaest somova ljudi na hokeju jest protest protiv ovakvog Dinama."



eto tih strasnih izjava protiv Dinama  

[uredio ian wright - 19. ožujka 2014. u 11:25]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2014.
Poruka: 107
19. ožujka 2014. u 11:25
Maminjo BOG! Hahah
db
db
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.07.2010.
Poruka: 15.447
19. ožujka 2014. u 11:25
ja također ne bi htio prosinečkog na bilo kakvoj poziciji u klubu.
Ne možeš biti zvezdaš i dinamovac.
intergalaktičkimegacar
intergalaktičkimegacar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.11.2010.
Poruka: 4.445
19. ožujka 2014. u 11:27
Bobana nikako ne bih htio u Dinamu a Prosinečki samo ako je trener
Klerofašist!
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 11:28
whitefox je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
whitefox je napisao/la:


Mozda malo glupo da rijecanin to komentira ali si stvarno pogodio s tim da puno njih koji su za neki novi/stari dinamo su u biti poceli pratit dinamo sa mamicem ili canjugom... a vjerojatno bi ti isti ako se makne mamic i pocnu losiji rezultati prestali ic na utakmice jer ne bi bili zadovoljni sto sada novi dinamo nije u LP ili prvak 8 puta zaredom
Vidi cijeli citat

Neki se ljudi znaš rode prije, neki kasnije.
Tako su neki koincidirali s Hitrecom, Hofmanom, Šiblom, neki pak s Šoićem, Cakijem itd itd.
I kakve veze ima što su neki relativno mlađi počeli pratiti Dinamo za vrijeme npr. Cakija?
Eto neka mi objasni neko ko je koincidirao s erom Bergera, Hitreca.
Drugo - nismo mi riječani pa da nas opčini 8 posranih naslova u kriminalnoj ligi i par još posranijih sramotnih europskih epizoda, da je tomu slučaj tko bi uopće tražio da se Mamara makne.
I ne znam o kojim ljudima govoriš da bi prestali ići, jesi ti gledao ikad prijenos s Maksimira.
Vidi cijeli citat


Mislim da si falio bit ali da ti odgovorim...ja sam napisao da se dosta ljudi bori za neki novi dinamo a neznaju u biti za sto se bore shvacam i ja kao i svi da je mamic ubio ligu i dinamo. Moj post je bio vise u stilu pitanja dal se vi nadate da ce te i poslije mamica ocekivati titule itd. Ili ce neki zazaliti sto nema naslova. A ljudi koji bi prestali ic na tekmu su oni koji ce napunit stadion kad maminjo ode a shvate da je dinamo izgubio na moci kao sto neki predvidaju. A mi rijecani to sto nas opcinjava titula je mozda zato jer bi mi ipak do nje dosli postenim putem pa bi nam i nesto znacila...
Vidi cijeli citat


Ma super ti je bit, veliš da se oponenti Mamiću bore a da ni ne znaju za što????
Možda za demokratski Dinamo, pošteni HNL, nekorumpirani HNS?
Sumnjam da su i jednom poštenom Dinamovcu titule bitnije od časnog, neokaljanog i transparentno ustrojenog kluba gdje neće jedan čovjek biti gospodar života i smrti.
Kome normalnome je stalo do naslova u kriminalnoj ligi?
Ne mogu vjerovati da ja ovo moram nekomu objašnjavati.
Hala Madrid!
pljoska
pljoska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2010.
Poruka: 1.009
19. ožujka 2014. u 11:33
ian wright je napisao/la:
pljoska je napisao/la:
Meni je smiješno da se, s jedne strane borimo za pravo glasa, a s druge već na forumu vrijeđamo onoga tko se slučajno usudio reći da da on nije za to da Prosinečki bude u klubu. Znači, imam pravo glasa dok ću misliti kao vi? A čim nije tako, nemam se što javljati?! Podsjećate me na nekog....
Vidi cijeli citat


ja pitam za konkretne stvari. Sto je tocno Prosinecki izjavljivao o Dinamu? Konkretne linkove na sunce jer necemo se raspravljat o babljim pricama rekla-kazala
Vidi cijeli citat


Nacional, 2010., kad je već znao da ide za trenera zvezde:

NACIONAL: Reklo bi se da prema Dinamu nemate nikakve pozitivne emocije?
- Nemam, a zašto bih imao. Najprije su me otjerali 1986. kao netalentiranog klinca, a kada sam se 1997. vratio i pomogao da uđu u Champions League, na kraju me nisu platili nego sam igrao badava. Stvarno je nevjerojatno što mi se dešava u Zagrebu, a onda ispada nekakav problem kada odlučim otići u Beograd. Odlazim jer je Crvena zvezda moj klub, i to se ne sramim reći. Dinamo me je pobijedio na sudu, ali neću šutjeti jer znam što je istina. Iz Dinama me čak nisu ni pozvali da porazgovaramo i pokušamo naći rješenje, i iako se ne želim svađati s ljudima koji vode klub, ovo što govorim jedina je i prava istina.

http://www.nacional.hr/clanak/98455/robert-prosinecki-nova-zivotna-prekretnica-nogometnog-gastarbajtera

Jel treba još?! Jel treba sad vadit clipove s youtubea gdje cijelo vrijeme priča srpski? Ne purgersku verziju ekavice, nego beogradsku verziju srpskog. I Vaha je ovdje bio trener pa nije nikada rekao nogomet nego fudbal. Mali Žuti u Beogradu odmah pofudbalerisao. I to se odnosi na trenerske dane, ne na igračke.


Vitez slavonske ravni... Don't be afraid, it's my turn To chase the monsters away
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 11:36
Čemu uopće ova rasprava o Žutome, ne bi da se je maltene kandidirao za novog ne predsjednika nego monarha u klubu.
Čovjeku nije na kraj pameti da se vrati u Dinamo u bilo
kojoj funkciji.
A da ne pričam da je Zdravko ako se ne varam još itekako tu, bez neke izvjesne namjere da abdicira.
Hala Madrid!
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.210
19. ožujka 2014. u 11:38
pljoska je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
pljoska je napisao/la:
Meni je smiješno da se, s jedne strane borimo za pravo glasa, a s druge već na forumu vrijeđamo onoga tko se slučajno usudio reći da da on nije za to da Prosinečki bude u klubu. Znači, imam pravo glasa dok ću misliti kao vi? A čim nije tako, nemam se što javljati?! Podsjećate me na nekog....
Vidi cijeli citat


ja pitam za konkretne stvari. Sto je tocno Prosinecki izjavljivao o Dinamu? Konkretne linkove na sunce jer necemo se raspravljat o babljim pricama rekla-kazala
Vidi cijeli citat


Nacional, 2010., kad je već znao da ide za trenera zvezde:

NACIONAL: Reklo bi se da prema Dinamu nemate nikakve pozitivne emocije?
- Nemam, a zašto bih imao. Najprije su me otjerali 1986. kao netalentiranog klinca, a kada sam se 1997. vratio i pomogao da uđu u Champions League, na kraju me nisu platili nego sam igrao badava. Stvarno je nevjerojatno što mi se dešava u Zagrebu, a onda ispada nekakav problem kada odlučim otići u Beograd. Odlazim jer je Crvena zvezda moj klub, i to se ne sramim reći. Dinamo me je pobijedio na sudu, ali neću šutjeti jer znam što je istina. Iz Dinama me čak nisu ni pozvali da porazgovaramo i pokušamo naći rješenje, i iako se ne želim svađati s ljudima koji vode klub, ovo što govorim jedina je i prava istina.

http://www.nacional.hr/clanak/98455/robert-prosinecki-nova-zivotna-prekretnica-nogometnog-gastarbajtera

Jel treba još?! Jel treba sad vadit clipove s youtubea gdje cijelo vrijeme priča srpski? Ne purgersku verziju ekavice, nego beogradsku verziju srpskog. I Vaha je ovdje bio trener pa nije nikada rekao nogomet nego fudbal. Mali Žuti u Beogradu odmah pofudbalerisao. I to se odnosi na trenerske dane, ne na igračke.


Vidi cijeli citat


Majka mu je srpinja, a otac zagorec tako da mu je ekavica urođena. Svakog se može mrziti zbog nečega. Robi je jedan od najvećih igrača koji su ikad obukli dres Dinama. Za razliku od ostalih nikad se nije folirao, ulizivao ili povlašteno kupovao nekretnine.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
19. ožujka 2014. u 11:39
Piše lijepo da ove legende ne žele upravljačke funkcije u klubu niti će se kandidirati za iste. Jednostavno žele dići glas za demokratizaciju i ponuditi pomoć. Vjerojatno im je dosadilo slušati Mamićevo svi su glupi, ja pametan i poslije mene potop izjave. Dati do znanja navijačima da nisu sami.

Meni to nije ništa čudno, čudno je jedino da se ranije nitko nije javio i digao glas protiv ovakvog načina upravljanja klubom. Svi su pod motom "ne bi se štel mješat" osim bbb, a to je jadno! Zamisli da se ovako nešto događalo u Bayernu i da nitko ne diže glas, nemoguće. Pa digli bi se svi od navijača, igrača, bivših igrača, trenera, legendi i takav ne bi iduće jutro dočekao.



Bit će natječaj, Dinamo može ponuditi 20-30.000 kn plaće bez problema za par upravljačkih funkcija. A to je više nego u ministarskim foteljama, ili dekani fakulteta i sl. tako da sigurno će biti kandidata i to kvalitetnih koji imaju znanje i žele pošteno raditi. Na nama je da biramo i da uspostavimo takav sustav i kontrolu da se ovakvi sukobi interesa, uhljebljenja i sl. ne događaju.

Kome nije dosta ta plaća neka si traži bolji posao. A ne ovdje dolazit izvlačit novce narodu.
  • Najnovije
  • Najčitanije