GNK Dinamo Zagreb 2013/14

whitefox
whitefox
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.04.2013.
Poruka: 2.292
19. ožujka 2014. u 11:39
Vrati se na post cibonasa pa budes shvatio nisam ja mislio za sta se bore jer i to djeca od 10 godina znaju nego za kakav dinamo...prvo pitanje kakvog ti ocekujes poslije mamica.? Vjerojatno demokratskog sa pravom glasa svih, posten i u pravom smislu gradanski...a sad vidjet cemo sta ce od svega bit. Po iskustvima ne bi se zaletao i reko da ce bit kako svi zamisljaju
pljoska
pljoska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2010.
Poruka: 1.009
19. ožujka 2014. u 11:39
Nebitno je čemu rasprava, vas par me je napalo jer sam rekao da ne želim zvezdinu zvezdu u Dinamu, bilo realno da dođe ili ne. I onda se Ian pravi pametan i izvlači gdje je govorio protiv Mamića. Problem je to što je i pljuvao po klubu, a vi sad češkajte mu jaja do prekosutra.
Vitez slavonske ravni... Don't be afraid, it's my turn To chase the monsters away
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.208
19. ožujka 2014. u 11:41
pljoska je napisao/la:
Nebitno je čemu rasprava, vas par me je napalo jer sam rekao da ne želim zvezdinu zvezdu u Dinamu, bilo realno da dođe ili ne. I onda se Ian pravi pametan i izvlači gdje je govorio protiv Mamića. Problem je to što je i pljuvao po klubu, a vi sad češkajte mu jaja do prekosutra.
Vidi cijeli citat


Pa na ovom topicu se stalno pljuje po klubu.
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 11:42
intergalaktičkimegacar je napisao/la:
Bobana nikako ne bih htio u Dinamu a Prosinečki samo ako je trener
Vidi cijeli citat


Ma ne daj bože sotone Bobana, je li to onaj koji je žrtvovao karijeru i egzistenciju iz ljubavi prema Dinamu, navijačima i Hrvatskoj.
Što će nam takvi u klubu.
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2014.
Poruka: 107
19. ožujka 2014. u 11:42
Ja bih bas volio da Prosinecki recimo bude trener Dinama! To bi onda tek bio pravi šou!
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.208
19. ožujka 2014. u 11:42
namodigrebza je napisao/la:
Piše lijepo da ove legende ne žele upravljačke funkcije u klubu niti će se kandidirati za iste. Jednostavno žele dići glas za demokratizaciju i ponuditi pomoć. Vjerojatno im je dosadilo slušati Mamićevo svi su glupi, ja pametan i poslije mene potop izjave. Dati do znanja navijačima da nisu sami.

Meni to nije ništa čudno, čudno je jedino da se ranije nitko nije javio i digao glas protiv ovakvog načina upravljanja klubom. Svi su pod motom "ne bi se štel mješat" osim bbb, a to je jadno! Zamisli da se ovako nešto događalo u Bayernu i da nitko ne diže glas, nemoguće. Pa digli bi se svi od navijača, igrača, bivših igrača, trenera, legendi i takav ne bi iduće jutro dočekao.



Bit će natječaj, Dinamo može ponuditi 20-30.000 kn plaće bez problema za par upravljačkih funkcija. A to je više nego u ministarskim foteljama, ili dekani fakulteta i sl. tako da sigurno će biti kandidata i to kvalitetnih koji imaju znanje i žele pošteno raditi. Na nama je da biramo i da uspostavimo takav sustav i kontrolu da se ovakvi sukobi interesa, uhljebljenja i sl. ne događaju.

Kome nije dosta ta plaća neka si traži bolji posao. A ne ovdje dolazit izvlačit novce narodu.
Vidi cijeli citat


Predsjednik tog Bayerna je maznuo 27 milja, ali su ga u vodstvu si podržali i rekli da boljeg predsjednika nisu nikad imali.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.11.2010.
Poruka: 681
19. ožujka 2014. u 11:43
pljoska je napisao/la:
Nebitno je čemu rasprava, vas par me je napalo jer sam rekao da ne želim zvezdinu zvezdu u Dinamu, bilo realno da dođe ili ne. I onda se Ian pravi pametan i izvlači gdje je govorio protiv Mamića. Problem je to što je i pljuvao po klubu, a vi sad češkajte mu jaja do prekosutra.
Vidi cijeli citat


Ako ćemo pravo Žutog i nije zajebao Mamić nego bivša uprava, to što je  nekim drugim bivšim igračima riješio dugove iz devedesetih a sa Žutim nije je druga stvar.
CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
19. ožujka 2014. u 11:43
pljoska je napisao/la:
Nacional, 2010., kad je već znao da ide za trenera zvezde:

NACIONAL: Reklo bi se da prema Dinamu nemate nikakve pozitivne emocije?
- Nemam, a zašto bih imao. Najprije su me otjerali 1986. kao netalentiranog klinca, a kada sam se 1997. vratio i pomogao da uđu u Champions League, na kraju me nisu platili nego sam igrao badava. Stvarno je nevjerojatno što mi se dešava u Zagrebu, a onda ispada nekakav problem kada odlučim otići u Beograd. Odlazim jer je Crvena zvezda moj klub, i to se ne sramim reći. Dinamo me je pobijedio na sudu, ali neću šutjeti jer znam što je istina. Iz Dinama me čak nisu ni pozvali da porazgovaramo i pokušamo naći rješenje, i iako se ne želim svađati s ljudima koji vode klub, ovo što govorim jedina je i prava istina.

http://www.nacional.hr/clanak/98455/robert-prosinecki-nova-zivotna-prekretnica-nogometnog-gastarbajtera

Jel treba još?! Jel treba sad vadit clipove s youtubea gdje cijelo vrijeme priča srpski? Ne purgersku verziju ekavice, nego beogradsku verziju srpskog. I Vaha je ovdje bio trener pa nije nikada rekao nogomet nego fudbal. Mali Žuti u Beogradu odmah pofudbalerisao. I to se odnosi na trenerske dane, ne na igračke.
Vidi cijeli citat


A kaj je on tu krivo nekaj rekao?

Zvezda je njegov klub? OK.

Razumljivo.

Sa tom Zvezdom je osvojio sve kaj je mogao u to vrijeme.

Tamo ga cijene, igrao je najbolji nogomet tamo, mi ga poterali dva puta i ostali dužni hrpu love.

I čemu čuđenje oko bilo čega?

Uostalom di je on izjavio da će se kandidirati ili nekaj sličnog?

Čovjek je lijepo rekao da podržava izbore u Dinamu i da bi bilo lijepo da se bira kao u Barceloni ili Realu.

Associação Chapecoense de Futebol
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.208
19. ožujka 2014. u 11:44
Duje77 je napisao/la:
intergalaktičkimegacar je napisao/la:
Bobana nikako ne bih htio u Dinamu a Prosinečki samo ako je trener
Vidi cijeli citat


Ma ne daj bože sotone Bobana, je li to onaj koji je žrtvovao karijeru i egzistenciju iz ljubavi prema Dinamu, navijačima i Hrvatskoj.
Što će nam takvi u klubu.
Vidi cijeli citat


Karijera mu je stvarno otišla nizbrdo, umjesto da uživa još par godina u Dinamo otišao je u tamo neki Milano.
guenhwyvar
guenhwyvar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.674
19. ožujka 2014. u 11:44
pljoska je napisao/la:
Nebitno je čemu rasprava, vas par me je napalo jer sam rekao da ne želim zvezdinu zvezdu u Dinamu.
Vidi cijeli citat


A addy? Eno i drpic je reka da bi volia u zvezdu.. skinite maske i priznajte da se volite..
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.
  • Najnovije
  • Najčitanije