namodigrebza je napisao/la:
Piše lijepo da ove legende ne žele upravljačke funkcije u klubu niti će se kandidirati za iste. Jednostavno žele dići glas za demokratizaciju i ponuditi pomoć. Vjerojatno im je dosadilo slušati Mamićevo svi su glupi, ja pametan i poslije mene potop izjave. Dati do znanja navijačima da nisu sami.
Meni to nije ništa čudno, čudno je jedino da se ranije nitko nije javio i digao glas protiv ovakvog načina upravljanja klubom. Svi su pod motom "ne bi se štel mješat" osim bbb, a to je jadno! Zamisli da se ovako nešto događalo u Bayernu i da nitko ne diže glas, nemoguće. Pa digli bi se svi od navijača, igrača, bivših igrača, trenera, legendi i takav ne bi iduće jutro dočekao.
Bit će natječaj, Dinamo može ponuditi 20-30.000 kn plaće bez problema za par upravljačkih funkcija. A to je više nego u ministarskim foteljama, ili dekani fakulteta i sl. tako da sigurno će biti kandidata i to kvalitetnih koji imaju znanje i žele pošteno raditi. Na nama je da biramo i da uspostavimo takav sustav i kontrolu da se ovakvi sukobi interesa, uhljebljenja i sl. ne događaju.
Kome nije dosta ta plaća neka si traži bolji posao. A ne ovdje dolazit izvlačit novce narodu.
Predsjednik tog Bayerna je maznuo 27 milja, ali su ga u vodstvu si podržali i rekli da boljeg predsjednika nisu nikad imali.