GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.11.2010.
Poruka: 681
19. ožujka 2014. u 11:54
guenhwyvar je napisao/la:
pljoska je napisao/la:
Nebitno je čemu rasprava, vas par me je napalo jer sam rekao da ne želim zvezdinu zvezdu u Dinamu.
Vidi cijeli citat


A addy? Eno i drpic je reka da bi volia u zvezdu.. skinite maske i priznajte da se volite..
Vidi cijeli citat


I kad će nova bila noć u Beogradu? možda vam donacije simpatizera iz Srbije pomognu u financijskoj konsolidaciji kluba kad već ne ide s pivom i jogurtom
CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
19. ožujka 2014. u 11:56
pljoska je napisao/la:
Ti malo sporije pališ? Nije priča o tome da li će se on kandidirati ili ne, nego sam ja samo IZRAZIO SVOJE MIŠLJENJE da ga ne želim vidjeti u Dinamu. I objasnio zbog čega. Neka on voli koga hoće, živi gdje hoće. Ali ja ga ne želim vidjeti u Dinamu. Kraj priče, što se mene tiče. Pusica tako velikim "dinamovcima" cosmopolitima. Pa neće nam valjda sad još i zvezda, bre, smetati.
Vidi cijeli citat

Kada bi nam zvezda smetala, onda bi trebali poterati ohoho što legendi, prošlih i sadašnjih, a ne samo jednog prosinečkog.

Jelte, kada se pravimo veći katolici i od samog pape.
Associação Chapecoense de Futebol
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.208
19. ožujka 2014. u 11:56

CUCAK je napisao/la:
ajmo se sad prebacit na Bobana, koji je njegov problem ?
Vidi cijeli citat


LGBT    ;-)


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
19. ožujka 2014. u 11:57
Meni recimo padaju skroz druga imena na pamet za predsjednika. Recimo jedan profesor s ekonomije kojeg se sjećam sa gostovanja svojedobno. Danas doktor ekonomije i jedan od vodećih stručnjaka na području financija u RH. Znanjem, stasom i glasom garantiram da pojede bilo koga u bilo kakvoj javnoj raspravi, a to bi bio potpuni zaokret u odnosu na ovaj šljam koji se mota po nogometu.

Mislim da takve ljude treba tražiti, za potpuni zaokret u Dinamu, odnosno da taj klub bude simbol nečeg pozitivnog, sposobnih i radišnih ljudi koji vole ovaj klub i grad i imaju autoritet ne u novcu, nego u znanju i podršci članova kluba.
CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
19. ožujka 2014. u 11:58
Lox je napisao/la:


Znači nema veze ak si krimos dok god si dobar samnom. Pa tak nam država funkcionira.
Vidi cijeli citat
Uli je na putu u zatvoru.

Di je naš krimos?

[uredio CISCO - 19. ožujka 2014. u 11:58]
Associação Chapecoense de Futebol
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
19. ožujka 2014. u 12:00
pljoska je napisao/la:


Ti malo sporije pališ? Nije priča o tome da li će se on kandidirati ili ne, nego sam ja samo IZRAZIO SVOJE MIŠLJENJE da ga ne želim vidjeti u Dinamu. I objasnio zbog čega. Neka on voli koga hoće, živi gdje hoće. Ali ja ga ne želim vidjeti u Dinamu. Kraj priče, što se mene tiče. Pusica tako velikim "dinamovcima" cosmopolitima. Pa neće nam valjda sad još i zvezda, bre, smetati.
Vidi cijeli citat


eto ga. 
mislim da smo sad sve rijesili.

ti imas svoje misljenje.
ima ljudi koji dijele tvoje misljenje. 
ima ljudi koji ne dijele tvoje misljenje.

to je demokracija.


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
19. ožujka 2014. u 12:04
....i nije baš istina da četvorka poziva samo na demokraciju u Dinamu...neki imaju itekakve ambicije...

http://www.youtube.com/watch?v=ISdlpRSHIW4
arcturus
arcturus
Mali dioničar
Pristupio: 05.11.2012.
Poruka: 7.572
19. ožujka 2014. u 12:05
džon vejn je napisao/la:
pljoska je napisao/la:


Ti malo sporije pališ? Nije priča o tome da li će se on kandidirati ili ne, nego sam ja samo IZRAZIO SVOJE MIŠLJENJE da ga ne želim vidjeti u Dinamu. I objasnio zbog čega. Neka on voli koga hoće, živi gdje hoće. Ali ja ga ne želim vidjeti u Dinamu. Kraj priče, što se mene tiče. Pusica tako velikim "dinamovcima" cosmopolitima. Pa neće nam valjda sad još i zvezda, bre, smetati.
Vidi cijeli citat


eto ga. 
mislim da smo sad sve rijesili.

ti imas svoje misljenje.
ima ljudi koji dijele tvoje misljenje. 
ima ljudi koji ne dijele tvoje misljenje.

to je demokracija.


Vidi cijeli citat

Bravo Johne, to je bit svega. I eto vražjeg čuda, tome i služi forum.
Deda is back to stay.
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 12:06
Prirodno je i legitimno da svi imaju ambicije.
Dao bog da mi budemo u poziciji da biramo, makar izabrali i Broja Jedan.
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 12:06
Cibonaš je napisao/la:
....i nije baš istina da četvorka poziva samo na demokraciju u Dinamu...neki imaju itekakve ambicije...

http://www.youtube.com/watch?v=ISdlpRSHIW4
Vidi cijeli citat


http://www.youtube.com/watch?v=9tHzNHe-GSc


  • Najnovije
  • Najčitanije