GNK Dinamo Zagreb 2013/14

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
19. ožujka 2014. u 12:08
Duje77 je napisao/la:
Prirodno je i legitimno da svi imaju ambicije.
Dao bog da mi budemo u poziciji da biramo, makar izabrali i Broja Jedan.
Vidi cijeli citat


on prvo mora rijesit ratove u svijetu i globalnu recesiju

Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 12:09
ian wright je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
Prirodno je i legitimno da svi imaju ambicije.
Dao bog da mi budemo u poziciji da biramo, makar izabrali i Broja Jedan.
Vidi cijeli citat


on prvo mora rijesit ratove u svijetu i globalnu recesiju

Vidi cijeli citat


Zaboravio si na problematiku crkve u hrvata i pederluk.
Mislim da su mu to ipak prioriteti.
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 12:24
CISCO je napisao/la:
Lox je napisao/la:


Znači nema veze ak si krimos dok god si dobar samnom. Pa tak nam država funkcionira.
Vidi cijeli citat
Uli je na putu u zatvoru.

Di je naš krimos?

Vidi cijeli citat


kad bude službenu presudu dobio onda ćemo vidjeti ...ovo je tek nepravomoćna presuda
antema
antema
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.08.2010.
Poruka: 3.040
19. ožujka 2014. u 12:33
Ma i ovi novinari kuhaju bezveze, stave uz tekst sliku prosinečkog sa šalom od zvezde... što nisu stavili npr ovu sliku:

http://www.tportal.hr/ResourceManager/GetImage.aspx?imgId=5502&fmtId=20
Too drunk to fuck
gledatelj
gledatelj
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.05.2010.
Poruka: 1.038
19. ožujka 2014. u 12:45
nije mamic ni otisao, a vec se trazi novi pedro protiv kojeg ce se borit. za sad prosinecki najbolje kotira :D
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2009.
Poruka: 6.058
19. ožujka 2014. u 12:47
jučer je izjavio da je spreman "zbog ugroženosti Dinamovog nastupanja u Europi" odstupiti s mjesta predsjednika, a danas na temu inicijative bivših igrača i legendi kaže - nema predaje! A Europa?!?



Predsjednik "uskrsnuo": Nema predaje, sa Zdravkom idemo do kraja!

KLJUČNI PODACI
  • "Zdravko je iznerviran s pravom zbog silnih neopravdanih pritisaka sa svih strana. Ali to ništa ne znači. Mi uvijek u svakoj bitki idemo do kraja"
Piše: MediaServis
Predsjednik "uskrsnuo": Nema predaje, sa Zdravkom idemo do kraja!

Foto: Hina

MIRKO BARIŠIĆ uskrsnuo je i oglasio se o novoj najavi Zdravka Mamića da napušta Maksimir.

"Zdravko je iznerviran s pravom zbog silnih neopravdanih pritisaka sa svih strana. Ali to ništa ne znači. Mi uvijek u svakoj bitki idemo do kraja", znakovito je poručio Barišić.

"Nema predaje, ne obaziremo se na nikoga"

Iz Dinama su prokomentirali i inicijativu modrih igračkih legendi Marića, Šokote i Bišćana koji planiraju preuzeti klub od Mamića.

"Mi smo legalisti, na svojim mjestima smo legalno izabrani i radimo svoj posao. Prema tome, stvar je potpuno jasna. Ne obaziremo se na nikoga", rekao je u razgovoru za Media servis predsjednik Dinama Barišić i dodao:

"Ne mogu ništa konkretnije reći. No, mi imamo svoje zadaće i moramo klub držati. Radimo u duhu slogana kojeg smo usvojili službeno kao klub: Nema predaje."

[uredio selektorZG - 19. ožujka 2014. u 12:49]
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
19. ožujka 2014. u 12:49
njega valjda odmrznu svakih mjesec dana da ga pokazu javnosti
Barnabas
Barnabas
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2012.
Poruka: 3.998
19. ožujka 2014. u 12:49
Glavni glumci bi htjeli da su na pravoj strani - ja da budem Švabo, a oni partizani!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
19. ožujka 2014. u 12:50
ian wright je napisao/la:
njega valjda odmrznu svakih mjesec dana da ga pokazu javnosti
Vidi cijeli citat


hahaha
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2009.
Poruka: 6.058
19. ožujka 2014. u 12:51
Barnabas je napisao/la:
Vidi cijeli citat

čini mi se da je ovo iz mladih dana...
  • Najnovije
  • Najčitanije