jučer je izjavio da je spreman "zbog ugroženosti Dinamovog nastupanja u Europi" odstupiti s mjesta predsjednika, a danas na temu inicijative bivših igrača i legendi kaže - nema predaje! A Europa?!?
Predsjednik "uskrsnuo": Nema predaje, sa Zdravkom idemo do kraja!
KLJUČNI PODACI
- "Zdravko je iznerviran s pravom zbog silnih neopravdanih pritisaka sa svih strana. Ali to ništa ne znači. Mi uvijek u svakoj bitki idemo do kraja"
Piše: MediaServis
Foto: Hina
MIRKO BARIŠIĆ uskrsnuo je i oglasio se o novoj najavi Zdravka Mamića da napušta Maksimir.
"Zdravko je iznerviran s pravom zbog silnih neopravdanih pritisaka sa svih strana. Ali to ništa ne znači. Mi uvijek u svakoj bitki idemo do kraja", znakovito je poručio Barišić.
"Nema predaje, ne obaziremo se na nikoga"
Iz Dinama su prokomentirali i inicijativu modrih igračkih legendi Marića, Šokote i Bišćana koji planiraju preuzeti klub od Mamića.
"Mi smo legalisti, na svojim mjestima smo legalno izabrani i radimo svoj posao. Prema tome, stvar je potpuno jasna. Ne obaziremo se na nikoga", rekao je u razgovoru za Media servis predsjednik Dinama Barišić i dodao:
"Ne mogu ništa konkretnije reći. No, mi imamo svoje zadaće i moramo klub držati. Radimo u duhu slogana kojeg smo usvojili službeno kao klub: Nema predaje."
[uredio selektorZG - 19. ožujka 2014. u 12:49]