Vidi cijeli citat
Supač, ti mu onda ne daš glas i sve pet, stvarno ne kužim koju foru želiš isfurati ovdje? Koja je poanta tvojih upisa vezanih uz ovu njihovu akciju?
Jel loše imati ambicije? Jel loše kaj su neke legende kluba napokon prestale mućkati kapučino na špici i pametovati a u stvari su bili mrtva puhala? Jel to stvarno jako rijetko, da, zamisli, netko tko je Dinamu dao sve i sve dobio nazad od navijača, sebe vidi moooožda negdje u tom klubu, i to pazi - ako mu navijači povjere svoj glas! Toga nema zbilja nigdje na svijetu, sram nek ih bude. Džabe tvoji silni upisi ovdje kad još nisi skužio poantu izbora.
Ovaj topic je zbilja za neki ozbiljniji psihijatrijski angažman. Navijači vode borbu - "to dečki, bravo, idemo!"
Priključe se legende kluba: "Ma, ovaj je zvezdaš, ovaj nije zabijao dobre golove, a ovaj nije završio Yale."
Kljucaš kako ti ne valjaju Boysi jer rade pizdarije pa ljudima stvaraju loš imidž oko ideje. Ne valja ti Silvio Marić jer nije diplomirani virolog sa seminarskim radom na temu posljedica otkrića Higgsovog bozona i stalni gost pri Francuskoj akademiji znanosti i umjetnosti .Trebamo probati uključiti papu i Roberta Laughlina, ak neće oni , onda najbolje da ugasimo klub, bolje od Mamića ga ionako nitko voditi ne može, pa je sve ispod kriterija Nobelovaca = propast kluba.
Inače, onaj dečko je onaj post uobličio u članak:
http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/393/Dobrodo%C5%A1li-u-plavi-pakao.aspx#.UylR7vldXoE
Čekamo reakciju HHO-a i sličnih moralnih kreatura.