GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2004.
Poruka: 2.716
19. ožujka 2014. u 13:05
Poanta priče bi trebala biti da se ne desi "sjaši Kurta da uzjaši Murta " a poslije ću razmišljati što i kako dalje.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
19. ožujka 2014. u 13:07
sport je napisao/la:
Poanta priče bi trebala biti da se ne desi "sjaši Kurta da uzjaši Murta " a poslije ću razmišljati što i kako dalje.
Vidi cijeli citat

Tebi je ionako bitno samo da ne sjaši Kurta..
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 13:07
sport je napisao/la:
Poanta priče bi trebala biti da se ne desi "sjaši Kurta da uzjaši Murta " a poslije ću razmišljati što i kako dalje.
Vidi cijeli citat


Ti ne kužiš nikako da bi Murta za razliku od Kurte na funkciju stupio demokratski.
Stalno ti taj "detalj" izmiče.
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.12.2008.
Poruka: 5.272
19. ožujka 2014. u 13:10

Na Poljudu se očekuje 20 tisuća gledatelja, stižu skauti Manchestera i izbornik Kovač
Što se ostaloga tiče, derbiji privlače mnoge ljude iz nogometnog svijeta, ali i šire. Brojni su menadžeri najavili svoj dolazak, u Hajduku i Dinamu ima sigurno popriličan broj nogometaša koji su jako interesantni. Zanimljivo je da se službeno najavio Manchester United koji će poslati svog skauta na Poljud, a saznajemo da slavni engleski klub neće biti jedini koji će imati svoje ljude na derbiju.

Najavila su se i obojica izbornika, Niko Kovač sa svojim stožerom koji očito želi vidjeti uživo kandidate za Brazil te izbornik U-21 selekcije Nenad Gračan.

Veliki je također interes medija. Stigli su zahtjevi za akreditacijama iz Italije, Njemačke, Poljske, ali i, što je jako zanimljivo, iz SAD-a, iz medijske mreže ABC.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
19. ožujka 2014. u 13:12
Veruda, kaj kažeš na istup bivših igrača protiv modela kojim vlada sadašnja uprava?

Jesi li na strani klupskih legendi ili Zdravka? Jesu sad i oni hajdugovci i zagrebancija?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
19. ožujka 2014. u 13:17
Inače,zanimljive su poveznice ove četvorke,a znamo kako su rođačko-kumske veze do sada drmale Dinamom...
Šimić i Marić vjenčani kumovi,Šokota i Bišćan vjenčani kumovi i međusobni krsni kumovi djeci,Šokota krsni kum
Marićevoj kćeri....Pišete da će svatko imati pravo glasa i da se svatko može kandidirati...Što mi biramo neposredno?
Sportskog direktora ne,trenera ne,masu pozicija u klubu ne...znači bit će opet po babi i po stričevima,tko si je sa kime
privatno dobar,a ne po stručnosti i znanju...
Ukoliko su oni samo promo za neku struju koja preuzima klub ok,ali ako oni misle ući sami unutra,a ja mislim da
misle,onda to meni nije dobro...
[uredio Cibonaš - 19. ožujka 2014. u 13:23]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2004.
Poruka: 2.716
19. ožujka 2014. u 13:19
Što se tiće mene osobno, za Dinamo bi bilo dobro da Mamić odstupi jer ova situacija nije normalna i kad dođem na utakmicu ne osjećam se ugodno zbog svega toga pa sve rijeđe dolazim.Ako stvarno toliko voli Dinamo(?) kao što kaže trebao je otići i ranije.Jasno je meni kako je došao u klub,kako vlada itd.Međutim sve to su mu omogučile institucije ove države svojim zakonima i nečinjenjem.Dakle ako se nešto promjeni,svakako je ugodnije potegnuti iz Siska na utakmicu ako na stadionu vlada dobra atmosfera,bodrenje,pozitivna vibra itd.Ovako ću danas pogledati staru damu u Sisku protiv Gorice.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.12.2008.
Poruka: 5.272
19. ožujka 2014. u 13:24
xavice je napisao/la:
Veruda, kaj kažeš na istup bivših igrača protiv modela kojim vlada sadašnja uprava?

Jesi li na strani klupskih legendi ili Zdravka? Jesu sad i oni hajdugovci i zagrebancija?
Vidi cijeli citat

svak ima pravo na svoje mišlje nje i u redu je da ga iznese a ne da čuči u ćoši.
kaj ti veliš na to da su djeca u hrvatskim školama izgladnjela,nemaju što jesti a ministar drugima pametuje što i kako treba raditi?

CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
19. ožujka 2014. u 13:28
Ori vole kad nemaš škole. 
Associação Chapecoense de Futebol
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
19. ožujka 2014. u 13:29
veruda77 je napisao/la:
kaj ti veliš na to da su djeca u hrvatskim školama izgladnjela,nemaju što jesti a ministar drugima pametuje što i kako treba raditi?
Vidi cijeli citat

Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
  • Najnovije
  • Najčitanije