GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 8.467
19. ožujka 2014. u 13:30
veruda77 je napisao/la:

Na Poljudu se očekuje 20 tisuća gledatelja, stižu skauti Manchestera i izbornik Kovač
Što se ostaloga tiče, derbiji privlače mnoge ljude iz nogometnog svijeta, ali i šire. Brojni su menadžeri najavili svoj dolazak, u Hajduku i Dinamu ima sigurno popriličan broj nogometaša koji su jako interesantni. Zanimljivo je da se službeno najavio Manchester United koji će poslati svog skauta na Poljud, a saznajemo da slavni engleski klub neće biti jedini koji će imati svoje ljude na derbiju.

Najavila su se i obojica izbornika, Niko Kovač sa svojim stožerom koji očito želi vidjeti uživo kandidate za Brazil te izbornik U-21 selekcije Nenad Gračan.

Veliki je također interes medija. Stigli su zahtjevi za akreditacijama iz Italije, Njemačke, Poljske, ali i, što je jako zanimljivo, iz SAD-a, iz medijske mreže ABC.

Vidi cijeli citat


koga Niko Kovač prati na utakmici?
CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
19. ožujka 2014. u 13:32
naravno, sad ce mamicevci pokusati opet prebaciti pricu na jovanovica, markov trg, huligane, medvescak , a ziher ce im nesto novo pasti ... a svima koji podrze ovo ce se traziti bilo kakva mrlja kako bi ga se ocrnilo i izdiglo svog stanodavca... kako pomalo izlaze izjave, mislim da tu ima dosta vise njih osim Marica, Biscana, Šokote i ovih koji su vec navedeni
Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
19. ožujka 2014. u 13:34
veruda77 je napisao/la:


svak ima pravo na svoje mišlje nje i u redu je da ga iznese a ne da čuči u ćoši.
kaj ti veliš na to da su djeca u hrvatskim školama izgladnjela,nemaju što jesti a ministar drugima pametuje što i kako treba raditi?

Vidi cijeli citat


Slobodno me to pitaj na temi "Hrvatska politička scena", tamo ću ti rado odgovoriti, ali to veze s ovim o čemu razgovaramo - nema. 

Al nisi mi odgovorio na pitanje, reci ak te strah i želiš "čučati u ćoši". Na čijoj si strani (Zdravko - igrači)i jesu li navedeni igrači hajdugovci instruirani zagrebancijom?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
19. ožujka 2014. u 13:34
trapgio je napisao/la:
veruda77 je napisao/la:

Na Poljudu se očekuje 20 tisuća gledatelja, stižu skauti Manchestera i izbornik Kovač
Što se ostaloga tiče, derbiji privlače mnoge ljude iz nogometnog svijeta, ali i šire. Brojni su menadžeri najavili svoj dolazak, u Hajduku i Dinamu ima sigurno popriličan broj nogometaša koji su jako interesantni. Zanimljivo je da se službeno najavio Manchester United koji će poslati svog skauta na Poljud, a saznajemo da slavni engleski klub neće biti jedini koji će imati svoje ljude na derbiju.

Najavila su se i obojica izbornika, Niko Kovač sa svojim stožerom koji očito želi vidjeti uživo kandidate za Brazil te izbornik U-21 selekcije Nenad Gračan.

Veliki je također interes medija. Stigli su zahtjevi za akreditacijama iz Italije, Njemačke, Poljske, ali i, što je jako zanimljivo, iz SAD-a, iz medijske mreže ABC.

Vidi cijeli citat


koga Niko Kovač prati na utakmici?
Vidi cijeli citat


Ademi,Brozović i nedaj bože Čopa...Maloču.
Vjerujem da su Pašalić i Halilović unutra kao 22. i 23. da budu uz repku radi budućnosti...
[uredio Cibonaš - 19. ožujka 2014. u 13:35]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.03.2011.
Poruka: 5.155
19. ožujka 2014. u 13:35
https://www.youtube.com/watch?v=6ssJbgcP5I0
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
19. ožujka 2014. u 13:37
CUCAK je napisao/la:
naravno, sad ce mamicevci pokusati opet prebaciti pricu na jovanovica, markov trg, huligane, medvescak , a ziher ce im nesto novo pasti ... a svima koji podrze ovo ce se traziti bilo kakva mrlja kako bi ga se ocrnilo i izdiglo svog stanodavca... kako pomalo izlaze izjave, mislim da tu ima dosta vise njih osim Marica, Biscana, Šokote i ovih koji su vec navedeni
Vidi cijeli citat


..ima Vlaović...inače Mariću vjenčani kum...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 13:40
CUCAK je napisao/la:
naravno, sad ce mamicevci pokusati opet prebaciti pricu na jovanovica, markov trg, huligane, medvescak , a ziher ce im nesto novo pasti ... a svima koji podrze ovo ce se traziti bilo kakva mrlja kako bi ga se ocrnilo i izdiglo svog stanodavca... kako pomalo izlaze izjave, mislim da tu ima dosta vise njih osim Marica, Biscana, Šokote i ovih koji su vec navedeni
Vidi cijeli citat


mogli su se javiti u vrijeme kad su ljudi iz grupe BBB svakodnevno trpili represiju i kad su u zatvoru dočekali blagdane ...
CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
19. ožujka 2014. u 13:47
luđak je napisao/la:


mogli su se javiti u vrijeme kad su ljudi iz grupe BBB svakodnevno trpili represiju i kad su u zatvoru dočekali blagdane ...
Vidi cijeli citat

apsolutno, ali jbg mozda bolje sad nego da sute zauvijek
Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2009.
Poruka: 1.969
19. ožujka 2014. u 13:48
Naravno da je pozitivno kad se raspravlja o nekim kandidatima, svakako. Ne moramo se slagati, svatko može imati svoje mišljenje i ne smije ga se zbog toga napadati. Budimo civilizirani i tolerantni.
Ali samo treba razlikovati neke stvari. Može se pričati kako vam se Robi ne sviđa jer nema odgovarajuću edukaciju, jer nije dovoljno angažiran oko Dinama, ne sviđa vam se iz nekog razloga, sve 5. Ali ne može ga se diskreditirati na primitivan način već argumentima. To što mu je mama srpkinja, što je igrao za Zvezdu, pa kakvi su to argumenti, jesmo pećinsko zaostalo pleme ili koji kurac? Na takav način neće Dinamo biti na dobitku nikada i zauvijek ćemo ostati u usranoj kaljuži, uprljani govnima i gađajući tim govnima svakoga tko je još čist kako bi ga uvukli u svoju kaljužu u kojoj se jedino ugodno osjećamo. Takvi poput pljoske, cibonaša i sličnih homo habilisa koji još nisu prešli na sjedilački način života neka odjebu što dalje od Dinama, a po mogućnosti i Hrvatske koju samo sramote svojom pojavom, iako se vjerojatno busaju u prsa o svom Hrvatstvu. Imamo priliku ako Bog da uskoro demokratski odlučivati o vodstvu kluba, imamo priliku vratiti Dinamo, tako da svi kojima su i u ovoj situaciji na pameti neki četnici i srbi i komunjare mogu slobodno odjebati u pod kamen iz kojeg su ispuzali. Eto, to je moje mišljenje, a vjerujem i većine normalnih i mentalno zdravih dinamovaca.
pozz
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 14:03
CUCAK je napisao/la:
luđak je napisao/la:


mogli su se javiti u vrijeme kad su ljudi iz grupe BBB svakodnevno trpili represiju i kad su u zatvoru dočekali blagdane ...
Vidi cijeli citat

apsolutno, ali jbg mozda bolje sad nego da sute zauvijek
Vidi cijeli citat


pa dobro istina je to ...ali ipak klub treba stručne ljude koji znaju svoj posao oko financija i svega toga...a legende kluba zaslužuju svoj posao ali kao treneri omladinskih škola ili kao glavni treneri
  • Najnovije
  • Najčitanije