GNK Dinamo Zagreb 2013/14

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
19. ožujka 2014. u 12:52
ovo je kad se poceo gradit stadion, oko 3000 pr.Krista
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
19. ožujka 2014. u 12:52
Cibonaš je napisao/la:
....i nije baš istina da četvorka poziva samo na demokraciju u Dinamu...neki imaju itekakve ambicije...

http://www.youtube.com/watch?v=ISdlpRSHIW4
Vidi cijeli citat


Supač, ti mu onda ne daš glas i sve pet, stvarno ne kužim koju foru želiš isfurati ovdje? Koja je poanta tvojih upisa vezanih uz ovu njihovu akciju?

Jel loše imati ambicije? Jel loše kaj su neke legende kluba napokon prestale mućkati kapučino na špici i pametovati a u stvari su bili mrtva puhala?  Jel to stvarno jako  rijetko, da, zamisli, netko tko je Dinamu dao sve i sve dobio nazad od navijača, sebe vidi moooožda negdje u tom klubu, i to pazi - ako mu navijači povjere svoj glas!  Toga nema zbilja nigdje na svijetu, sram nek ih bude. Džabe  tvoji silni upisi ovdje kad još nisi skužio poantu izbora.

Ovaj topic je zbilja za neki ozbiljniji psihijatrijski angažman. Navijači vode borbu - "to dečki, bravo, idemo!"

Priključe se legende kluba: "Ma, ovaj je zvezdaš, ovaj nije zabijao dobre golove, a ovaj nije završio Yale."

Kljucaš kako ti ne valjaju Boysi jer rade pizdarije pa ljudima stvaraju loš imidž oko ideje. Ne valja ti Silvio Marić jer nije diplomirani virolog sa seminarskim radom na temu posljedica otkrića Higgsovog bozona i stalni gost pri Francuskoj akademiji znanosti i umjetnosti .Trebamo probati uključiti papu i Roberta Laughlina, ak neće oni , onda najbolje da ugasimo klub, bolje od Mamića ga ionako nitko voditi ne može, pa je sve ispod kriterija Nobelovaca = propast kluba.

Inače, onaj dečko je onaj post uobličio u članak:

http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/393/Dobrodo%C5%A1li-u-plavi-pakao.aspx#.UylR7vldXoE

Čekamo reakciju HHO-a i sličnih moralnih kreatura.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2004.
Poruka: 2.716
19. ožujka 2014. u 12:54
Mene ova sitacija podsjeća na dešavanja u Segesti kad je ekipa mjenjala upravu tako što su podjelili funkcije tko će što raditi(naravno za novce) a onda su tražili tko će biti predsjednik,članove IO,skupštinare,tj. one koji bi trebali donositi novac kako bi klub funkcionirao i oni dobivali plače.Nitko od bivših igrača ne želi biti predsjednik ili član uprave jer znaju što znaći okolo žicati novac,podmirivati sve obaveze i prema igračima i radnoj zajednici.Svi bi bili treneri ili sportski direktori.Vjerujte znam što pišem jer sam prošao sve faze od igrača do člana IO tako da me baš zanima kako će se odvijati ova događanja u Dinamu.Sve je to lijepo i krasno ali onaj tko preuzima klub mora imati unaprijed jasnu viziju i zatvorenu financijsku konstrukciju.
CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
19. ožujka 2014. u 12:55
G. Barišić: Mi smo legalisti, na svojim mjestima smo legalno izabrani i radimo svoj posao. Prema tome, stvar je potpuno jasna. Ne obaziremo se na nikoga"   
Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 12:56
"On u ovim nemogućim uvjetima izvrsno radi, Dinamo stoji odlično.
Ne znam nikoga drugog tko bi danas u ovim teškim vremenuma mogao tako voditi Dinamo ili bilo koji hr klub, ako se nađe neko takav skočit ću s Katedrale.
Zdravko ima svoje mane, ali vrline vođenja kluba su ogromne".

Tako zbore Dinamovi kamikaze skupštinari Branko Gračanin i Ismet Hadžić
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 12:57
kako se oni zajebavaju sa nama
blaž1986
blaž1986
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2010.
Poruka: 5.963
19. ožujka 2014. u 12:58
sport je napisao/la:
Mene ova sitacija podsjeća na dešavanja u Segesti kad je ekipa mjenjala upravu tako što su podjelili funkcije tko će što raditi(naravno za novce) a onda su tražili tko će biti predsjednik,članove IO,skupštinare,tj. one koji bi trebali donositi novac kako bi klub funkcionirao i oni dobivali plače.Nitko od bivših igrača ne želi biti predsjednik ili član uprave jer znaju što znaći okolo žicati novac,podmirivati sve obaveze i prema igračima i radnoj zajednici.Svi bi bili treneri ili sportski direktori.Vjerujte znam što pišem jer sam prošao sve faze od igrača do člana IO tako da me baš zanima kako će se odvijati ova događanja u Dinamu.Sve je to lijepo i krasno ali onaj tko preuzima klub mora imati unaprijed jasnu viziju i zatvorenu financijsku konstrukciju.
Vidi cijeli citat




mirisi na odlazak gazde?
https://www.youtube.com/watch?v=-IHM5zgs8wM
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
19. ožujka 2014. u 13:00
sport je napisao/la:
Mene ova sitacija podsjeća na dešavanja u Segesti kad je ekipa mjenjala upravu tako što su podjelili funkcije tko će što raditi(naravno za novce) a onda su tražili tko će biti predsjednik,članove IO,skupštinare,tj. one koji bi trebali donositi novac kako bi klub funkcionirao i oni dobivali plače.Nitko od bivših igrača ne želi biti predsjednik ili član uprave jer znaju što znaći okolo žicati novac,podmirivati sve obaveze i prema igračima i radnoj zajednici.Svi bi bili treneri ili sportski direktori.Vjerujte znam što pišem jer sam prošao sve faze od igrača do člana IO tako da me baš zanima kako će se odvijati ova događanja u Dinamu.Sve je to lijepo i krasno ali onaj tko preuzima klub mora imati unaprijed jasnu viziju i zatvorenu financijsku konstrukciju.
Vidi cijeli citat

Segesta i Dinamo dva velikana hrvatskog sporta.
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 13:02
sport je napisao/la:
Mene ova sitacija podsjeća na dešavanja u Segesti kad je ekipa mjenjala upravu tako što su podjelili funkcije tko će što raditi(naravno za novce) a onda su tražili tko će biti predsjednik,članove IO,skupštinare,tj. one koji bi trebali donositi novac kako bi klub funkcionirao i oni dobivali plače.Nitko od bivših igrača ne želi biti predsjednik ili član uprave jer znaju što znaći okolo žicati novac,podmirivati sve obaveze i prema igračima i radnoj zajednici.Svi bi bili treneri ili sportski direktori.Vjerujte znam što pišem jer sam prošao sve faze od igrača do člana IO tako da me baš zanima kako će se odvijati ova događanja u Dinamu.Sve je to lijepo i krasno ali onaj tko preuzima klub mora imati unaprijed jasnu viziju i zatvorenu financijsku konstrukciju.
Vidi cijeli citat


Nešto poput Zdravkove vizije?
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2011.
Poruka: 1.226
19. ožujka 2014. u 13:02

To s Prosinečkim je navodno patka i ovi uopće nemaju s njim nikakve veze. Mamićevci su proširili tu priču s Prosinečkim da bi zamaglili priču i da bi se pričalo o četniku.

Što su vidim ovdašnji naivci popušili.


  • Najnovije
  • Najčitanije