xavice je napisao/la:
veruda77 je napisao/la:
svak ima pravo na svoje mišlje nje i u redu je da ga iznese a ne da čuči u ćoši.
kaj ti veliš na to da su djeca u hrvatskim školama izgladnjela,nemaju što jesti a ministar drugima pametuje što i kako treba raditi?
Vidi cijeli citat
Slobodno me to pitaj na temi "Hrvatska politička scena", tamo ću ti rado odgovoriti, ali to veze s ovim o čemu razgovaramo - nema.
Al nisi mi odgovorio na pitanje, reci ak te strah i želiš "čučati u ćoši". Na čijoj si strani (Zdravko - igrači)i jesu li navedeni igrači hajdugovci instruirani zagrebancijom?
Vidi cijeli citat
a ne ne nećemo tako,ovde ću te to pitati a ti ako si korektan ćem mi odgovoriti.naima ministar obrazovanja i športa inače dizač utega često spominje dinamo i hrvatski nogomet kao što jako dobro znaš,to pod br.1
vi ste njegovi istomišljenici i davali ste mu podršku,to pod br.2
nadam se da ti je sada sve jasno u biti znam da je pa bi bilo korektno da odgovoriš.kako ministar kojega učitelji,nastavnici,profesori,sportski djelatnici od prvoga do zadnjega ocjenjuju lošim može drugima dijeliti lekcije i pričati što i kako trebaju raditi.
još da se nadovežem na onu četvorku,zašto to nisu pričali kada su bli u dinamu,kada su ubirali ogromne novce.tada su šutili a sada su se našli pričati.u najmanju ruku nekorektno.al nek se priča.