GNK Dinamo Zagreb 2013/14

pljoska
pljoska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2010.
Poruka: 1.009
19. ožujka 2014. u 14:29
Klošar, smradu usrani, ti ćeš mene tjerati od Dinama? Idi se pikulaj po kvartu, konjino glupa. Isti ste Mamić, primitivci i bagra netolerantna. Mrš, smradu.

Vitez slavonske ravni... Don't be afraid, it's my turn To chase the monsters away
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 14:31
klošar je napisao/la:
Naravno da je pozitivno kad se raspravlja o nekim kandidatima, svakako. Ne moramo se slagati, svatko može imati svoje mišljenje i ne smije ga se zbog toga napadati. Budimo civilizirani i tolerantni.
Ali samo treba razlikovati neke stvari. Može se pričati kako vam se Robi ne sviđa jer nema odgovarajuću edukaciju, jer nije dovoljno angažiran oko Dinama, ne sviđa vam se iz nekog razloga, sve 5. Ali ne može ga se diskreditirati na primitivan način već argumentima. To što mu je mama srpkinja, što je igrao za Zvezdu, pa kakvi su to argumenti, jesmo pećinsko zaostalo pleme ili koji kurac? Na takav način neće Dinamo biti na dobitku nikada i zauvijek ćemo ostati u usranoj kaljuži, uprljani govnima i gađajući tim govnima svakoga tko je još čist kako bi ga uvukli u svoju kaljužu u kojoj se jedino ugodno osjećamo. Takvi poput pljoske, cibonaša i sličnih homo habilisa koji još nisu prešli na sjedilački način života neka odjebu što dalje od Dinama, a po mogućnosti i Hrvatske koju samo sramote svojom pojavom, iako se vjerojatno busaju u prsa o svom Hrvatstvu. Imamo priliku ako Bog da uskoro demokratski odlučivati o vodstvu kluba, imamo priliku vratiti Dinamo, tako da svi kojima su i u ovoj situaciji na pameti neki četnici i srbi i komunjare mogu slobodno odjebati u pod kamen iz kojeg su ispuzali. Eto, to je moje mišljenje, a vjerujem i većine normalnih i mentalno zdravih dinamovaca.
pozz
Vidi cijeli citat


cilj je da se nakon odlaska mafije ljude vrati na stadione, a ovakvim se upisima ljude tjera od dinama..
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.634
19. ožujka 2014. u 14:31
kakvu jebenu podjelu među navijacima? sta ti pricas?

samo idiot, da IDIOT, prebacuje nesto robiju radi njegove karijere, igara ili neceg stotog... svakim danom sve bolje vijesti, ne znam kako ovo moze samo tako proci, siguran sam da ce do ljeta biti svega, a nadam se svega pozitivnog naravno.

i zasto se razmatraju vec potencijalni predsjednici, direktori dinama u buducnosti? cekajte, neki ovdje su poceli vec trazit mane onima koji bi mozda dosli u dinamo. polako, gore od ovoga tesko da moze i svatko tko sada zeli pomoci je dobrodosao jos ako je bivsi igrac ovog kluba.
CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
19. ožujka 2014. u 14:34
namodigrebza je napisao/la:

Težak udarac za Mamića, Mamić Crew 77, HHO, (b)Lažička i plaćene novinare kojima je omiljena zabava bila prozivati fantomsku udrugu prozivajući za nekakve interese.

Baš me zanima tko će se sve pojaviti. Nadam se da će doći Boban.
Vidi cijeli citat

slazem se s boldanim, jbg svaka cast svim legendama i opcenito igracima Dinama, al opet Boban je Boban... 

http://www.youtube.com/watch?v=qAt2oIJ8Lec   ovo ce se uvijek pamtiti, on je sigurno taj koji moze biti zamasnjak promjena... al polako, u zadnje vrijeme svaki dan barem neka pozitivna vijest.. Dinamovci su u zamahu  

i da slucajno ne zaboravim, jos jednom naklon svakome tko je bilo kako pridonio inicijativi ZZD, tim ljudima treba skinuti kapu i zato je odlicno ovo kaj Maric kaze da ce legende podrzati ZZD, to je pravi put

[uredio CUCAK - 19. ožujka 2014. u 14:37]
Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 14:34
Navi3 je napisao/la:
kakvu jebenu podjelu među navijacima? sta ti pricas?

samo idiot, da IDIOT, prebacuje nesto robiju radi njegove karijere, igara ili neceg stotog... svakim danom sve bolje vijesti, ne znam kako ovo moze samo tako proci, siguran sam da ce do ljeta biti svega, a nadam se svega pozitivnog naravno.

i zasto se razmatraju vec potencijalni predsjednici, direktori dinama u buducnosti? cekajte, neki ovdje su poceli vec trazit mane onima koji bi mozda dosli u dinamo. polako, gore od ovoga tesko da moze i svatko tko sada zeli pomoci je dobrodosao jos ako je bivsi igrac ovog kluba.
Vidi cijeli citat


žuti ti je donedavno digao tri prsta u zrak i slavio sa grupom čiji je narod pobio naše ljude u ratu ...ali oni će samo podržati inicijativu i to je to pa nemam nikaj protiv
pljoska
pljoska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2010.
Poruka: 1.009
19. ožujka 2014. u 14:34
Tata ti je idiot, da IDIOT!
Vitez slavonske ravni... Don't be afraid, it's my turn To chase the monsters away
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.12.2008.
Poruka: 5.272
19. ožujka 2014. u 14:36
xavice je napisao/la:
veruda77 je napisao/la:


svak ima pravo na svoje mišlje nje i u redu je da ga iznese a ne da čuči u ćoši.
kaj ti veliš na to da su djeca u hrvatskim školama izgladnjela,nemaju što jesti a ministar drugima pametuje što i kako treba raditi?

Vidi cijeli citat


Slobodno me to pitaj na temi "Hrvatska politička scena", tamo ću ti rado odgovoriti, ali to veze s ovim o čemu razgovaramo - nema. 

Al nisi mi odgovorio na pitanje, reci ak te strah i želiš "čučati u ćoši". Na čijoj si strani (Zdravko - igrači)i jesu li navedeni igrači hajdugovci instruirani zagrebancijom?

Vidi cijeli citat

a ne ne nećemo tako,ovde ću te to pitati a ti ako si korektan ćem mi odgovoriti.naima ministar obrazovanja i športa inače dizač utega često spominje dinamo i hrvatski nogomet kao što jako dobro znaš,to pod br.1
vi ste njegovi istomišljenici i davali ste mu podršku,to pod br.2
nadam se da ti je sada sve jasno u biti znam da je pa bi bilo korektno da odgovoriš.kako ministar kojega učitelji,nastavnici,profesori,sportski djelatnici od prvoga do zadnjega ocjenjuju lošim može drugima dijeliti lekcije i pričati što i kako trebaju raditi.
još da se nadovežem na onu četvorku,zašto to nisu pričali kada su bli u dinamu,kada su ubirali ogromne novce.tada su šutili a sada su se našli pričati.u najmanju ruku nekorektno.al nek se priča.

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.634
19. ožujka 2014. u 14:40
luđak je napisao/la:
Navi3 je napisao/la:
kakvu jebenu podjelu među navijacima? sta ti pricas?

samo idiot, da IDIOT, prebacuje nesto robiju radi njegove karijere, igara ili neceg stotog... svakim danom sve bolje vijesti, ne znam kako ovo moze samo tako proci, siguran sam da ce do ljeta biti svega, a nadam se svega pozitivnog naravno.

i zasto se razmatraju vec potencijalni predsjednici, direktori dinama u buducnosti? cekajte, neki ovdje su poceli vec trazit mane onima koji bi mozda dosli u dinamo. polako, gore od ovoga tesko da moze i svatko tko sada zeli pomoci je dobrodosao jos ako je bivsi igrac ovog kluba.
Vidi cijeli citat


žuti ti je donedavno digao tri prsta u zrak i slavio sa grupom čiji je narod pobio naše ljude u ratu ...ali oni će samo podržati inicijativu i to je to pa nemam nikaj protiv
Vidi cijeli citat

daj mi reci molim te, neki doakz da je on digao 3 prsta u zrak, a ne ovako lupat. pa normalno ako vodi klub tj. ako je trener da ce se radovat pobjedama, sta bi trebao?

pa lik je ostvario u zvezdi ostvario najvece uspjehe u svojoj karijeri, normalno da voli taj klub. i tk omu na tome moze zamjerit.. voli i dinamo dakako, nebrojeno puta je pokazao. da su se stvari odvijale drukcije u ono vrijeme, danas nitko o zvezdi ne bi ni pricao.
plavi83
plavi83
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2005.
Poruka: 1.596
19. ožujka 2014. u 14:40
ja osobno podržavam izbore i stavove ZZD, a na čelu dinama u skoroj budućnosti svakako bi volio vidjeti bobana i nadam se da će javno podržati istup koji će se u ponedjeljak dogoditi od strane marića, šokote, bišćana, šimića i svih ostalih koji se pojave

lijepo je prisjetiti se kako mu je potpuno puni maksimir skandirao na njegovom oproštaju https://www.youtube.com/watch?v=3Lxnsvajz0Q
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2009.
Poruka: 1.969
19. ožujka 2014. u 14:42
luđak je napisao/la:
klošar je napisao/la:
Naravno da je pozitivno kad se raspravlja o nekim kandidatima, svakako. Ne moramo se slagati, svatko može imati svoje mišljenje i ne smije ga se zbog toga napadati. Budimo civilizirani i tolerantni.
Ali samo treba razlikovati neke stvari. Može se pričati kako vam se Robi ne sviđa jer nema odgovarajuću edukaciju, jer nije dovoljno angažiran oko Dinama, ne sviđa vam se iz nekog razloga, sve 5. Ali ne može ga se diskreditirati na primitivan način već argumentima. To što mu je mama srpkinja, što je igrao za Zvezdu, pa kakvi su to argumenti, jesmo pećinsko zaostalo pleme ili koji kurac? Na takav način neće Dinamo biti na dobitku nikada i zauvijek ćemo ostati u usranoj kaljuži, uprljani govnima i gađajući tim govnima svakoga tko je još čist kako bi ga uvukli u svoju kaljužu u kojoj se jedino ugodno osjećamo. Takvi poput pljoske, cibonaša i sličnih homo habilisa koji još nisu prešli na sjedilački način života neka odjebu što dalje od Dinama, a po mogućnosti i Hrvatske koju samo sramote svojom pojavom, iako se vjerojatno busaju u prsa o svom Hrvatstvu. Imamo priliku ako Bog da uskoro demokratski odlučivati o vodstvu kluba, imamo priliku vratiti Dinamo, tako da svi kojima su i u ovoj situaciji na pameti neki četnici i srbi i komunjare mogu slobodno odjebati u pod kamen iz kojeg su ispuzali. Eto, to je moje mišljenje, a vjerujem i većine normalnih i mentalno zdravih dinamovaca.
pozz
Vidi cijeli citat


cilj je da se nakon odlaska mafije ljude vrati na stadione, a ovakvim se upisima ljude tjera od dinama..
Vidi cijeli citat


Kolega Navi je u postu iznad bio na dobrom tragu, ali ovdje ću odgovoriti da bude jasnije.

Nema u mom postu nikakve podjele među ljudima i tjeranja ljudi od Dinama. Kategorija o kojoj sam pričap nisu ljudi, tj jesu, ali ne onakvi kakvi zaslužuju biti navijači ovog kluba niti su to ljudi kakvima se klub treba okruživati. Evo ti kolega pljoska koji je primjer takvih, nije mogao nijedan jedini argument u svoju obrani iznositi nego je krenuo s gnjusnim uvredama, kletvama, pjena mu je vjerojatno izbila na usta i tuče po tipkovnici nesuvislo. Takve ljude Dinamo ne želi, jer na taj način klub ostaje u eri Zdravka i slične bagre pećinarske.

  • Najnovije
  • Najčitanije