veruda77 je napisao/la:
a ne ne nećemo tako,ovde ću te to pitati a ti ako si korektan ćem mi odgovoriti.
Vidi cijeli citat
Na što točno da ti odgovorim? Da nije baš ništa napravio za obrazovni resor? Isrina. I, kakve to veze ima s Dinamom? Nikakve, tuto finito što se toga tiče na ovom topicu.
veruda77 je napisao/la:
naima ministar obrazovanja i športa inače dizač utega
Vidi cijeli citat
Daj se prestani blamirat s tim dizanjem utega, kakve veze ima to s ičim? Donedavno si govorio "dizač tegova" al ti je netko rekao da je Zdrafkec upotrijebio srbizam pa si ga prestao doslovno citirati.
veruda77 je napisao/la:
često spominje dinamo i hrvatski nogomet kao što jako dobro znaš,to pod br.1
Vidi cijeli citat
Pa valjda je normalno da spominje hrvatski sport ako je ministar istoga, kao što si gore naveo. I normalno da spominje Dinamo koji je u hrvatskom sportu najveće leglo korupcije.
veruda77 je napisao/la:
vi ste njegovi istomišljenici i davali ste mu podršku,to pod br.2
Vidi cijeli citat
Pa ne moraš ovo plasirati kao neku udbašku metodu diskreditiranja, budući da ti mi te stvari govorimo davno prije trenutka u kojem je SDP došao na vlast. Pravilna konstrukcija bi bila da je on naš istomišljenik. Kakve su ovo tupave konstrukcije?
veruda77 je napisao/la:
nadam se da ti je sada sve jasno u biti znam da je pa bi bilo korektno da odgovoriš.kako ministar kojega učitelji,nastavnici,profesori,sportski djelatnici od prvoga do zadnjega ocjenjuju lošim može drugima dijeliti lekcije i pričati što i kako trebaju raditi.
Vidi cijeli citat
Opet, totalno irelevantno s tim poštuju li se u Dinamu zakoni RH.
Recimo, Zdravko Mamić je prije Dinama bio ratni profiter koji je prodavao traperice i stiropore, pa ti je opet njegova riječ svetinja. Kako to?
Sad imamo utvrđene nezakonitosti koji su rezultat inspekcije, a ne toga što Jovanović "dijeli lekcije". Zašto se nisi povodom toga oglasio i napomenuo kako poštuješ njezin nalaz, budući da stalno govoriš kako treba poštivati pravne instrumente u RH?
veruda77 je napisao/la:
još da se nadovežem na onu četvorku,zašto to nisu pričali kada su bli u dinamu,kada su ubirali ogromne novce.tada su šutili a sada su se našli pričati.u najmanju ruku nekorektno.al nek se priča.
Vidi cijeli citat
Nisam skužio, pa ti godinama blatiš nas koji nikad lipe nismo dobili od tog kluba a pričamo istu stvar, a sad to uzimaš kao neki relevantni faktor za nečiji sud o ovoj upravi kluba. Daj se olduči, veruda. Što je nekorektno - to kaj su na glas rekli sve kaj misli 90% Dinamovih navijača?
Nije li Zdravko bio jako dobar s MZOŠ kad su njime vladali Sanaderovi ološi kojima je on lizao tabane i stavio logo te zločinačke organizacije na Dinamov dres? A sad, kad si nisu dobri, on je s istim u ratu? Nije li to "nkorektno"?. Eto, to ti je tvoja analoigija.
I evo, po treći put (sad je odgovoriti dio već nekakve kulture dijaloga) - koga podržavaš između ove dvije strane? Jesu li ti igrači zavedeni hajdugovci i jel ti žao što si tako nazivao sve nas koji smo istu ideju zastupali? Eto, dva jednostavna pitanja i jedno potpitanje, ja sam tebi na tvoja odgovorio.