GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
19. ožujka 2014. u 14:55
Špalatrin je napisao/la:
Navi3 je napisao/la:

daj mi reci molim te, neki doakz da je on digao 3 prsta u zrak, a ne ovako lupat. 
Vidi cijeli citat

Vidi cijeli citat


http://www.index.hr/sport/clanak/zvezda-prosinecki-tri-prsta-nije-pokazivao-publici-vec-je-komunicirao-s-igracima/553247.aspx

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2005.
Poruka: 2.497
19. ožujka 2014. u 14:56
Špalatrin je napisao/la:
Navi3 je napisao/la:

daj mi reci molim te, neki doakz da je on digao 3 prsta u zrak, a ne ovako lupat. 
Vidi cijeli citat

Vidi cijeli citat


ne budi zlonamjeran. jel znaš zašto je ovdje digao tri prsta? da ti odmah pomognem, nije zbog delija, četništva, draže mihajlovića, nastavi niz....

ima veze s nogometom i situacijom na terenu, ne bi čovjek rekao.

galeb me preduhitrio. bravo jonathane livingstone:)
[uredio monstruozo - 19. ožujka 2014. u 14:59]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2007.
Poruka: 13.251
19. ožujka 2014. u 14:59



A gle Kovača picu, u facu mu pokazuje tri prsta, a ovaj ništa
Špalatrin
Špalatrin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.06.2013.
Poruka: 4.222
19. ožujka 2014. u 15:00
ja ne prvovociram, nek je on digao 3 prsta, to uopče mene ne zanima... ovo je tako prenešeno u medijima, jebiga, tek sad vidim...

blue@rhapsody1911 je napisao/la:

koliko se ja razumijem u povijest nogometa i brače vujović koji je na tvom avataru jedan od njih je igrao isto u zvezdi , a obojica imaju veze sa hrvatskom isto kao eduardo da silva 
Vidi cijeli citat

kakve veze ima jel netko ima veze sa hrvatskom ili je srbin!? koga boli kurac?

i ovaj na mom avataru nije igrao u zvezdi. 

Bit ćemo prvaci ako nam dopuste
Lovro-ZG
Lovro-ZG
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.06.2013.
Poruka: 4.704
19. ožujka 2014. u 15:03
Manite se nacionalizma, krivljenja cijelog naroda za rat i sličnih pizdarija. Niti je to civilizirano niti je to imalo relevantno, pogotovo ne kod osoba koje žele pomoći Dinamu...
I naprijed plavi...
CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
19. ožujka 2014. u 15:03
north-vz je napisao/la:



A gle Kovača picu, u facu mu pokazuje tri prsta, a ovaj ništa
Vidi cijeli citat
Pička mu materina ćelava. srpska...četnička...on će nama ttri prsta pokazivati. 

Associação Chapecoense de Futebol
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2009.
Poruka: 1.969
19. ožujka 2014. u 15:05
luđak je napisao/la:
klošar je napisao/la:
luđak je napisao/la:
Navi3 je napisao/la:
kakvu jebenu podjelu među navijacima? sta ti pricas?

samo idiot, da IDIOT, prebacuje nesto robiju radi njegove karijere, igara ili neceg stotog... svakim danom sve bolje vijesti, ne znam kako ovo moze samo tako proci, siguran sam da ce do ljeta biti svega, a nadam se svega pozitivnog naravno.

i zasto se razmatraju vec potencijalni predsjednici, direktori dinama u buducnosti? cekajte, neki ovdje su poceli vec trazit mane onima koji bi mozda dosli u dinamo. polako, gore od ovoga tesko da moze i svatko tko sada zeli pomoci je dobrodosao jos ako je bivsi igrac ovog kluba.
Vidi cijeli citat


žuti ti je donedavno digao tri prsta u zrak i slavio sa grupom čiji je narod pobio naše ljude u ratu ...ali oni će samo podržati inicijativu i to je to pa nemam nikaj protiv
Vidi cijeli citat


Ali žuti je donedavno nastupao za Hrvatsku, pjevao himnu i držao ruku na srcu, zabijao golove koji su izravno Hrvatskoj donijeli broncu na SP. A to sve za narod koji je u ratu ubijao ljude iz naroda njegove majke, žene koja ga je donijela na svijet. I što sad, kako će mali Robi u životu kad je iz MEŠANOG braka, sa svake strane će ga takvi pacijenti napadati što god napravio, svaki potez je krivi jer jedno pleme će biti razjareno. Najbolje da su ga odmah kod rođenja udavili pa da se ne muči dalje u životu. 

Vidi cijeli citat

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:398616-Prosinecki-Ne-vracam-se-tamo-odakle-su-me-terali


Vidi cijeli citat


Koja je poanta tvog članka? :/ Pa s obzirom kako su Robija tretirali u oba perioda u Dinamu, kako je pljuvan i najprimitvnije vrijeđan od strane raznih pacijenata i umno zakinutih, kako ga je taj klub prevario i zakinuo za ugovoreni silni novac, svaka mu čast što nbakon svega toga i dalje nema ružne riječi u Dinamu i ne krije koliko mu znači Dinamo i Zagreb, grad u kojem je odrastao. To može samo istinski dinamovac.
Eto, toliko o tome. A bilo bi razumljivo da je odjebao Dinamo i Zagreb i nikad se više ne vratio nakon svih govnarija koje mu serviraju. I onda nakon svega opet dođe neki balavac poput tebe i baci govno iz svog đepa na njegovo ime.
Mislim da nema više potrebe dalje forsirati ovu raspravu, toliko od mene zasad.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
19. ožujka 2014. u 15:07
veruda77 je napisao/la:

a ne ne nećemo tako,ovde ću te to pitati a ti ako si korektan ćem mi odgovoriti. 
Vidi cijeli citat


Na što točno da ti odgovorim? Da nije  baš ništa napravio za obrazovni resor? Isrina.  I, kakve to veze ima s Dinamom? Nikakve, tuto finito što se toga tiče na ovom topicu. 

veruda77 je napisao/la:


naima ministar obrazovanja i športa inače dizač utega 
Vidi cijeli citat


Daj se prestani blamirat s tim dizanjem utega, kakve veze ima to s ičim? Donedavno si govorio "dizač tegova" al ti je netko rekao da je  Zdrafkec upotrijebio srbizam pa si ga prestao doslovno citirati.

veruda77 je napisao/la:

često spominje dinamo i hrvatski nogomet kao što jako dobro znaš,to pod br.1
Vidi cijeli citat


Pa valjda je normalno da spominje hrvatski sport ako je ministar istoga, kao što si gore naveo. I normalno da spominje Dinamo koji je u hrvatskom sportu najveće leglo korupcije. 

veruda77 je napisao/la:

vi ste njegovi istomišljenici i davali ste mu podršku,to pod br.2
Vidi cijeli citat


Pa ne moraš ovo plasirati kao neku udbašku metodu diskreditiranja, budući da ti mi te stvari govorimo davno prije trenutka u kojem je SDP došao na vlast. Pravilna konstrukcija bi bila da je on naš istomišljenik.  Kakve su ovo tupave konstrukcije?


veruda77 je napisao/la:

nadam se da ti je sada sve jasno u biti znam da je pa bi bilo korektno da odgovoriš.kako ministar kojega učitelji,nastavnici,profesori,sportski djelatnici od prvoga do zadnjega ocjenjuju lošim može drugima dijeliti lekcije i pričati što i kako trebaju raditi. 
Vidi cijeli citat


Opet, totalno irelevantno s tim poštuju li se u Dinamu zakoni RH.

Recimo, Zdravko Mamić je prije Dinama bio ratni profiter koji je prodavao traperice i stiropore, pa ti je opet njegova riječ svetinja. Kako to?

Sad imamo utvrđene nezakonitosti koji su rezultat inspekcije, a ne toga što Jovanović "dijeli lekcije". Zašto se nisi povodom toga oglasio i napomenuo kako poštuješ njezin nalaz, budući da stalno govoriš kako treba poštivati pravne instrumente u RH?

veruda77 je napisao/la:

još da se nadovežem na onu četvorku,zašto to nisu pričali kada su bli u dinamu,kada su ubirali ogromne novce.tada su šutili a sada su se našli pričati.u najmanju ruku nekorektno.al nek se priča.
Vidi cijeli citat


Nisam skužio, pa ti godinama blatiš nas koji nikad lipe nismo dobili od tog kluba a pričamo istu stvar, a sad to uzimaš kao neki relevantni faktor za nečiji sud o ovoj upravi kluba. Daj se olduči, veruda. Što je nekorektno - to kaj su na glas rekli sve kaj misli 90% Dinamovih navijača? 

Nije li Zdravko bio jako dobar s MZOŠ kad su njime vladali Sanaderovi ološi kojima je on lizao tabane i stavio logo te zločinačke organizacije na Dinamov dres? A sad, kad si nisu dobri, on je s istim u ratu? Nije li to "nkorektno"?. Eto, to ti je tvoja analoigija.

I evo, po treći put (sad je odgovoriti dio već nekakve kulture dijaloga) - koga podržavaš između ove dvije strane? Jesu li ti igrači zavedeni hajdugovci i jel ti žao što si tako nazivao sve nas koji smo istu ideju zastupali? Eto, dva jednostavna pitanja i jedno potpitanje, ja sam tebi na tvoja odgovorio.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 15:08
klošar je napisao/la:
luđak je napisao/la:
klošar je napisao/la:
luđak je napisao/la:
Navi3 je napisao/la:
kakvu jebenu podjelu među navijacima? sta ti pricas?

samo idiot, da IDIOT, prebacuje nesto robiju radi njegove karijere, igara ili neceg stotog... svakim danom sve bolje vijesti, ne znam kako ovo moze samo tako proci, siguran sam da ce do ljeta biti svega, a nadam se svega pozitivnog naravno.

i zasto se razmatraju vec potencijalni predsjednici, direktori dinama u buducnosti? cekajte, neki ovdje su poceli vec trazit mane onima koji bi mozda dosli u dinamo. polako, gore od ovoga tesko da moze i svatko tko sada zeli pomoci je dobrodosao jos ako je bivsi igrac ovog kluba.
Vidi cijeli citat


žuti ti je donedavno digao tri prsta u zrak i slavio sa grupom čiji je narod pobio naše ljude u ratu ...ali oni će samo podržati inicijativu i to je to pa nemam nikaj protiv
Vidi cijeli citat


Ali žuti je donedavno nastupao za Hrvatsku, pjevao himnu i držao ruku na srcu, zabijao golove koji su izravno Hrvatskoj donijeli broncu na SP. A to sve za narod koji je u ratu ubijao ljude iz naroda njegove majke, žene koja ga je donijela na svijet. I što sad, kako će mali Robi u životu kad je iz MEŠANOG braka, sa svake strane će ga takvi pacijenti napadati što god napravio, svaki potez je krivi jer jedno pleme će biti razjareno. Najbolje da su ga odmah kod rođenja udavili pa da se ne muči dalje u životu. 

Vidi cijeli citat

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:398616-Prosinecki-Ne-vracam-se-tamo-odakle-su-me-terali


Vidi cijeli citat


Koja je poanta tvog članka? :/ Pa s obzirom kako su Robija tretirali u oba perioda u Dinamu, kako je pljuvan i najprimitvnije vrijeđan od strane raznih pacijenata i umno zakinutih, kako ga je taj klub prevario i zakinuo za ugovoreni silni novac, svaka mu čast što nbakon svega toga i dalje nema ružne riječi u Dinamu i ne krije koliko mu znači Dinamo i Zagreb, grad u kojem je odrastao. To može samo istinski dinamovac.
Eto, toliko o tome. A bilo bi razumljivo da je odjebao Dinamo i Zagreb i nikad se više ne vratio nakon svih govnarija koje mu serviraju. I onda nakon svega opet dođe neki balavac poput tebe i baci govno iz svog đepa na njegovo ime.
Mislim da nema više potrebe dalje forsirati ovu raspravu, toliko od mene zasad.

Vidi cijeli citat


ja sam samo stavio članak i ne vidim čemu je potrebno vrijeđanje i omaložavanje drugih
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
19. ožujka 2014. u 15:08
trapgio je napisao/la:
veruda77 je napisao/la:
Na Poljudu se očekuje 20 tisuća gledatelja, stižu skauti Manchestera i izbornik Kovač
Što se ostaloga tiče, derbiji privlače mnoge ljude iz nogometnog svijeta, ali i šire. Brojni su menadžeri najavili svoj dolazak, u Hajduku i Dinamu ima sigurno popriličan broj nogometaša koji su jako interesantni. Zanimljivo je da se službeno najavio Manchester United koji će poslati svog skauta na Poljud, a saznajemo da slavni engleski klub neće biti jedini koji će imati svoje ljude na derbiju.

Najavila su se i obojica izbornika, Niko Kovač sa svojim stožerom koji očito želi vidjeti uživo kandidate za Brazil te izbornik U-21 selekcije Nenad Gračan.

Veliki je također interes medija. Stigli su zahtjevi za akreditacijama iz Italije, Njemačke, Poljske, ali i, što je jako zanimljivo, iz SAD-a, iz medijske mreže ABC.
Vidi cijeli citat

koga Niko Kovač prati na utakmici?
Vidi cijeli citat



mora se pojavit u Hrvatskoj bar na derbiju

  • Najnovije
  • Najčitanije