GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
19. ožujka 2014. u 15:12
north-vz je napisao/la:



A gle Kovača picu, u facu mu pokazuje tri prsta, a ovaj ništa
Vidi cijeli citat


A vidi ovog provokatora...

http://www.index.hr/images2/lewandowski_nokaut_getty.jpg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2007.
Poruka: 13.251
19. ožujka 2014. u 15:13
Srbija do Viareggia preko Poznana
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.205
19. ožujka 2014. u 15:13

Postoji li neki igrač Dinama s većom karijerom od Robija?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
19. ožujka 2014. u 15:14
Lox je napisao/la:

Postoji li neki igrač Dinama s većom karijerom od Robija?

Vidi cijeli citat


Ne postoji.
blue@rhapsody1911
blue@rhapsody1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.12.2013.
Poruka: 1.234
19. ožujka 2014. u 15:15
evo jedan zanimljiv članak koji nije bio na forumu , bbb rođendan ... dinamo - istra

NAVIJAČKI ROĐENDAN

'Ugodno popodne' u maksimirskom logoru

 

 

Dinamovi navijači pod zastavom grupe BBB na dvoboju protiv Istre proslavili su 28. rođendan

 

Grupa je organizirala zajednički dolazak na utakmcu, a pratio ih je krajnje respektabilan broj policijskih dužnosnika koja je unaprijed vozilima gotovo zauzela čitav put do stadiona. Izvlačili su ljude iz kolone provodeći do posljednjeg detalja represivni 'zakon o navijačima', a sve je to zajedno bio dobar lakmus za situaciju koja je pratila odigravanje samog dvoboja.

Iz nekog razloga, bez prethodne najave i objašnjenja, zatvoren je južni ulaz na istočnu tribinu i svi gledatelji na 'građansku' tribinu morali su ulaziti kroz isti suženi ulaz sa sjeverne strane. Okruženi policijom koje na stadionu nije bilo puno (ako uopće) manje nego tijekom nedavnog gostovanja srpske reprezentacije, te labirintom zaštitinih ograda. Sve po slovu zakona... Koji se provodio samo na toj tribini.

Ali gužve na ulazu, koje su rezultirale ulaskom navijača sve do kraja prvog poluvremena (što bi tek bilo da je tribina bila barem polupuna?) mogle su se izbjeći samo s minimumom volje od strane nadležnih. Svaki navijač, ili gledatelj, prvo je prolazio provjeru identiteta, činilo se beskrajno sporu, a tek tada 'prepipavanje' nakon čega bi se tek pustio idući navijač. Nimalo mudro, gotovo amaterski. Zatim je uslijedilo izuvanje, pa na putu do tribine još barem jedna provjera identiteta, pa još nekoliko provjera ulaznice i pokušaji redara da homogenu navijačku skupinu rasporede po mjestima napisanim na ulaznicama. Da je tribina bila barem približno puna sve bi imalo smisla... Osim što ni teoretski ljudi zadanim tempom ne bi mogli ući do četiri sata nakon isteka utakmice.

BBB-i su 20 minuta prije kraja dvoboja napustili stadion


Sam dvoboj nije u navijačkom kontekstu donio ništa novo. Okupilo se nešto više od tisuću 'slavljenika' (na sjeveru je bilo još 30-ak aktivnih navijača koji se ne identificiraju s trenutnim diskursom BBB-a) koji su 28. rođendan grupe proslavili uobičajenim 'gemišt repertoarom' uvreda i bodrenja, te sa dvije poruke. Prvu su istaknuli s ciljem isticanja kako ih se ne može kupiti, a drugu da podsjete da niti nakon šest godina nije razjašnjeno ubojstvo njihovog pripadnika Frane Despića, kojemu se tom prilikom i skandiralo.

U 70. minuti napustili su stadion, što je prepolovilo posjetu utakmici u kojoj je Dinamo slavio sa 6:0 uoči dvoboja u Splitu. Sve zajedno od strane brojnog i odlučnog osiguranja bilo je utemeljeno zakonom, ali ostao je opori okus - logora. Nije striktno provođenje zakona u Maksimiru ništa novo, a sve se podiglo na dodatnu potenciju otkada je organizaciju klupske 'sigurnosti' preuzeo donedavni zaposlenik PUZ-a Krešimir Antolić. Ono što je mnoge jučer zanimalo je - koliko to sve zajedno 'olakšava' državni proračun?

 

[uredio blue@rhapsody1911 - 19. ožujka 2014. u 15:17]
http://www.youtube.com/watch?v=e6qZMJC-PLU
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
19. ožujka 2014. u 15:17
Mozda ce Brodic uzeti neku funkciju u Dinamo.  Ne sada, naravno, ali mozda nakon sto postano legenda kluba, negdje oko 20/21 god. 

Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 15:18
OK, apsolvirali smo stav napredne družine o Robijevom velikosrpstvu i povampirenom četništvu.
No, ja još uvijek čekam na odgovor kakve ste felere našli Bobanu?
Ima li možda i on neki zalutali bizantinski eritrocit, inklinira homoseksualizmu, mlati Leu, glumi talijanskog plemića, frizura mu je neprikladna, udario je našeg milicionera onomad?
Hala Madrid!
Barnabas
Barnabas
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2012.
Poruka: 3.998
19. ožujka 2014. u 15:24
xavice je napisao/la:
Lox je napisao/la:

Postoji li neki igrač Dinama s većom karijerom od Robija?

Vidi cijeli citat


Ne postoji.
Vidi cijeli citat


Naravno da postoji.

Glavni glumci bi htjeli da su na pravoj strani - ja da budem Švabo, a oni partizani!
cayman
cayman
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2010.
Poruka: 7.728
19. ožujka 2014. u 15:24
http://www.youtube.com/watch?v=vGxV95477qk

Colina je definitivno njihov
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2009.
Poruka: 1.969
19. ožujka 2014. u 15:26
Duje77 je napisao/la:
OK, apsolvirali smo stav napredne družine o Robijevom velikosrpstvu i povampirenom četništvu.
No, ja još uvijek čekam na odgovor kakve ste felere našli Bobanu?
Ima li možda i on neki zalutali bizantinski eritrocit, inklinira homoseksualizmu, mlati Leu, glumi talijanskog plemića, frizura mu je neprikladna, udario je našeg milicionera onomad?
Vidi cijeli citat


1. On je prikriveni peder, brak mu služi samo kao paravan, a oduvijek se 'dobro znalo' kakve sklonosti ima.
2. Glumi talijančića, komentira po njihovim televizijama i ne pada mu na pamet vraćati se u Hrvatsku koja ga je stvorila i Dinamo koji mu je sve dao.
3. Opljačkao je klub kod svog transfera u Milan, uzeo je 80%, to su deseci milijuna maraka (sad cifre lupam jer se ne sjećam što je Gazda pričao, a neću guglati)
4. Metroseksualac.

Ako ima još tko kakvu neka napiše, ali mislim da je ovo sažeto razmišljanje tipičnog Mamićevog potrčkala koji radi kao dežurni pljuvač svega što je kontra sistema.
  • Najnovije
  • Najčitanije