NewFriiiikan je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
Simpatičan mladić je napisao/la:
dobro je, izgleda da ste na pravom putu, SAMO JAKO

Vidi cijeli citat
Visoko pozicionirani član HHO etiketira ludošću i glupošću eventualne demokratske izbore u mafijaško - monarhistički uređenom kolektivu.
I još krajnje neprofesionalno pljuje po osobama koje tom projektu daju podršku - i onda se svi ti poludebilni drugari tog istog nesretnika čude u kakvoj mi državi živimo.

Vidi cijeli citat
A vidi i njega kako se koprca. Neka neka Igorić još malo pa ćeš se sa Amricom čudit na birou. Neznam dal da se smijem ovom prematurnom ejakulatu sa kojeg su Marić i Šimić doktori znanosti još proziva Hrvatsku za koju se njegov gazda kune "brodom luđaka", a o ovim mlatimudanima i njihovim komentarima dođe mi da im ruzinavim nožem pokucam na vrata. Nešto je bome trulo u Zagreb gradu.
Vidi cijeli citat
Znači u HHO-u čami intelektualac koji uporno koristi tri zareza kao interpunkcijski znak.
Na njegov status komentare postavljaju njegovi prijatelji, koji redom imaju isto ili slično mišljenje.
Jedan od njih koristi šest ili sedam točaka kao interpunkcijski znak.
Jedna gospođica (ili gospođa) koristi četiri upitnika, tri crtice i četiri točke kao interpunkcijski znak.
Hrvatska zaista je brod luđaka.
I to nepismenih luđaka.
Glavni glumci bi htjeli da su na pravoj strani - ja da budem Švabo, a oni partizani!