GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Kaktus Car
Kaktus Car
Mali dioničar
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 5.031
20. ožujka 2014. u 22:20
I jel netko već prijavio Peternela HHO-u? Hoće se Čičak oglasiti izjavom na ovaj sramotni ispad potpredsjednika njegovog cirkusa od organizacije? Licemjeri.
 

[uredio Kaktus Car - 20. ožujka 2014. u 22:21]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
20. ožujka 2014. u 22:46
mene zanima po kojoj liniji ovakvi neodgojeni likovi dolaze u HHO? i ko uopće financira taj HHO?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.07.2013.
Poruka: 1.369
20. ožujka 2014. u 23:15


Baselovi navijači na utakmici Europske Lige protiv Red Bull Salzburga u sred Austrije prekinuli utakmicu na 20-ak minuta te pomogli svojoj momčadi da s igračem manje prođe,, Prekinuli utakmicu kod rezultata 1-0 i crveni karton Basela, visio drugi gol.. Nakon što se nastavilo druga momčad Basela i preokrenu.. Da smo mi ovako već bi ekspresno izbačeni bili, u slučaju izbacivanja za sljedecu sezonu odma mjesto gore i možda opet među nositelje ukoliko se dokopamo 4. pretkola LP 
[uredio Kiki1994 - 20. ožujka 2014. u 23:18]
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
20. ožujka 2014. u 23:24
Kiki1994 je napisao/la:


Baselovi navijači na utakmici Europske Lige protiv Red Bull Salzburga u sred Austrije prekinuli utakmicu na 20-ak minuta te pomogli svojoj momčadi da s igračem manje prođe,, Prekinuli utakmicu kod rezultata 1-0 i crveni karton Basela, visio drugi gol.. Nakon što se nastavilo druga momčad Basela i preokrenu.. Da smo mi ovako već bi ekspresno izbačeni bili, u slučaju izbacivanja za sljedecu sezonu odma mjesto gore i možda opet među nositelje ukoliko se dokopamo 4. pretkola LP 
Vidi cijeli citat

Zaboravio si službeni slogan - NEMA PREDAJE! 
Hala Madrid!
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
20. ožujka 2014. u 23:29
Kiki1994 je napisao/la:


Baselovi navijači na utakmici Europske Lige protiv Red Bull Salzburga u sred Austrije prekinuli utakmicu na 20-ak minuta te pomogli svojoj momčadi da s igračem manje prođe,, Prekinuli utakmicu kod rezultata 1-0 i crveni karton Basela, visio drugi gol.. Nakon što se nastavilo druga momčad Basela i preokrenu.. Da smo mi ovako već bi ekspresno izbačeni bili, u slučaju izbacivanja za sljedecu sezonu odma mjesto gore i možda opet među nositelje ukoliko se dokopamo 4. pretkola LP 
Vidi cijeli citat


Third qualifying round
Champions 
Switzerland (1st)BASEL 69.405      
Cyprus (1st)AEL/APOEL/APOLLON 7.650/37.650/8.650      
Denmark (1st)FC Midtjylland/AALBORG  6.760/5.260    
     
Second qualifying round
Austria (1st)SALZBURG 45.145 Scotland (1st)CELTIC 36.813 Azerbaijan (1st) Iceland KR (1st)
Czech Republic (1st)PILSEN/SPARTA  38.770/28.770 Serbia (1st)CZ/PARTIZAN 9.325/14.825 Finland HJK (1st) Montenegro (1st)

Romania (1st)STEAUA 39.451                           
Slovakia (1st)    
  Bosnia and Herzegovina (1st)  
    Republic of Macedonia (1st)
Israel (1st)MACCABI TA 17.875 Norway Stromsgodset (1st) 4.855 Moldova (1st) SERIF 17.075 Albania (1st)
       
Belarus BATE Borisov (1st) 33.725 Bulgaria (1st)LUDOGOREC/LITEX 18.125/7.625 Republic of Ireland St Patrick's Athletic (1st) Malta (1st)
Poland (1st)LEGIJA 15.275 Hungary (1st)DEBRECEN 10.325 Lithuania Žalgiris Vilnius (1st) Luxembourg (1st)
Croatia (1st) GNK Z.M. 23.925 Slovenia (1st)MARIBOR 16.200 Kazakhstan Aktobe (1st)  
Sweden Malmö FF (1st) 6.265 Georgia (country) (1st) Latvia Ventspils (1st)

´nama´GNK-u nositeljstvo nista ne znaci jer smo bili nositelji vs Austrie pa ispali
bez vizije ocekujen nagodnu probleme i s musterijama Mariborom i Sheriffom koji su nas pretekli ove godine
[uredio KORISNIK 007 - 20. ožujka 2014. u 23:36]
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2009.
Poruka: 1.969
20. ožujka 2014. u 23:33
Ma taj Peternel je totalno nebitan lik, ima višak kromosoma, radi u fiktivnoj organizaciji koju će ionako ukinuti uskoro, bori se protiv svake vrste netolerancije i diskriminacije, a popljuje i diskreditira Prosinečkog zato što je 'zvezdaš', kakav licemjer. 

Nego fascinantan je ovaj kripl modri25, lik je na mentalnoj razini verude, nema nikakvo mišljenje o ničemu, 2 rečenice argumentirane ne zna sastaviti, katastrofa kakav kapacitet od čovjeka. 

A gdje nam je vaginabilis???? Kad će njegovo obraćanje naciji?? Ja čekam i čekam, a ono nikako. Malo mi je samo sumnjiv onaj pacijent cibonaš, taman se pojavio u vrijeme kad je vaginabilis nestao. 

Uglavnom, sutra svi obucimo različite čarape i podržimo sve navedene forumaše.

Ispričavam se ovim putem odmah sad za ovu prethodnu rečenicu i zaista mislim da treba podržati sve koji su stvarno bolesni, neka nitko ne zamjeri što koristim takvu usporedbu za ove naše online pacijente.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
20. ožujka 2014. u 23:51
Što reći o organizaciji (HHO) koju Haški sud optuži za laži i obmane, a oni se brane da nisu lagali, već podatke spremili na hard disk doma jednog od članova koji je preminuo, a njegova žena ne zna to pronaći na računalu.

Stvarno ne treba dalje, pametnom dosta. Izmišljali su nekakav pokolj velikih razmjera nad srbima u RH, zato jer su finamcirani od međunarodnih zajednica, pa su eto piskarali što su ovi htjeli čuti, jkad ih je Haški sud pozvao da iznesu dokaze izmislili su ovo gore.

Danas ishlapjele prdonje koji cijeli život žive na račun drugih nitko ne želi više fiancirati pa su angažirani da broje koliko je tko puta rekao peder i pička na utakmici.

Čičak kurvo! Peternel, tko ti kara ženu?

Boysi su zakon, oni sami za sebe priznaju da su primitivni ljudi sa niskim strastima. Isprovociraju svu tu kvazielitu i uzvišene pojave i prokažu u pravom svijetlu. Kompleksaši, plačenici, maloumnici, lopovi, primitivci, nesposobnjakovići, pasivni agresivci, nezalice... kojima je životni cilj da imaju što popit, pojist i preseravat se nekome. Ma mogu se takvi do sutra isfuravat, bijedni su to životi, digao bi se sutra u zrak da živim ko takva kujica, bolje preskočit takav život.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
21. ožujka 2014. u 00:19

Duje77 je napisao/la:
MODD je napisao/la:
Još Sulejman Tabaković lajka da farsa bude bizarnija. Osoba koja se kao bori kontra negativnih efekata privatizacije u isto vrime čini se podržava stanje u jednoj od najočitijih negativnih direktnih posljedica devedesetih.


Edit: Još ako je Marina Pavičić ona koja je radila u policiji "na suzbijanju gospodarskog kriminaliteta"...
Vidi cijeli citat

Još je bizarnije, naime radi se o osobi koja je kao interna revizorica na HRT-u dobila izvanredni otkaz.
Dakle, ona kao "zviždačica" komentira i podržava ovakve trećerazredne intelektualne nuspojave kao što je ovaj Peternel i njegovo zauzimanje za nastavak monarhije osobe koja je valjda prototip svega onoga protiv čega bi se HHO trebao boriti.

Vidi cijeli citat


S "Hrvatska je broj ludaka" je zapravo bia apsolutno u pravu. Status mu je savršena demonstracija toga. Ekipica koja si je skup "upućenih intelektualaca" a zatucanija je i/ili lošije obavještena o tematici o kojoj baljezgaju od prosječnog stereotipnog "tinejdžera huligana". Jebena nam je budućnost države kad najveći borci za pravdu vlastitim sljepilom omogućuju cvjetanje onog protiv čega se bore.

Za ove su i neki od ovdašnjih "intelektualaca" koje stalno sprdam intelektualci bez navodnika.

[uredio MODD - 21. ožujka 2014. u 00:19]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2010.
Poruka: 2.572
21. ožujka 2014. u 00:29
za sve vas hejtere, gospon Pedernel ima jasnu i glasnu poruku




mislim liku iz HHO-a je ovo bila profilna na fejsu, pa jebeš mi sve kakav konj 





  • Najnovije
  • Najčitanije