Ma taj Peternel je totalno nebitan lik, ima višak kromosoma, radi u fiktivnoj organizaciji koju će ionako ukinuti uskoro, bori se protiv svake vrste netolerancije i diskriminacije, a popljuje i diskreditira Prosinečkog zato što je 'zvezdaš', kakav licemjer.

Nego fascinantan je ovaj kripl modri25, lik je na mentalnoj razini verude, nema nikakvo mišljenje o ničemu, 2 rečenice argumentirane ne zna sastaviti, katastrofa kakav kapacitet od čovjeka.
A gdje nam je
vaginabilis???? Kad će njegovo obraćanje naciji?? Ja čekam i čekam, a ono nikako. Malo mi je samo sumnjiv onaj pacijent cibonaš, taman se pojavio u vrijeme kad je vaginabilis nestao.

Uglavnom, sutra svi obucimo različite čarape i podržimo sve navedene forumaše.
Ispričavam se ovim putem odmah sad za ovu prethodnu rečenicu i zaista mislim da treba podržati sve koji su stvarno bolesni, neka nitko ne zamjeri što koristim takvu usporedbu za ove naše online pacijente.