GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
20. ožujka 2014. u 21:27
modri25 je napisao/la:
predvidjam novoj garnituri najvise godinu dana...dok ih se navijaci ne zasite...
Vidi cijeli citat

Za razliku od tvog idola kojega je pun k. svakoj iole normalnoj osobi - a koji parazitira već dugi niz godina.
Ali to ti je razlika između demokracije i autokracije.
Ali, kome ja to uopće govorim.
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2011.
Poruka: 1.226
20. ožujka 2014. u 21:29
modri25 je napisao/la:
predvidjam novoj garnituri najvise godinu dana...dok ih se navijaci ne zasite...
Vidi cijeli citat


Predviđam da će te sad svi ismijat.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.11.2012.
Poruka: 187
20. ožujka 2014. u 21:32
xavice je napisao/la:
Discovery je napisao/la:

Članak? Da ti citiram? Pa nisam ti ja Mike Ross (Suits) da zapamtim sve što pročitam. 

btw, zar nije statut "iscurio" na internet?
Vidi cijeli citat


Dobro, jel ti mene zajebavaš ili kaj?

Statut Dinama


Eto, zanima me jako gdje piše sve ovo što si ti ovdje zaključio. Ili ti i Vrba imati Statut s 15 skrivenih klauzula, koje su tak jako jebeno pametne, da je bolje da ih mi, obični fanovi, ne vidimo?

Vidi cijeli citat


Prema ovome "pročišćenom" Statutu sve je jasno. Ako gledamo taj dokument, Vrba i ja padamo. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 3.723
20. ožujka 2014. u 21:59
Da ne zovu centralu, evo novih smjernica za 77. bojnu 
Barnabas
Barnabas
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2012.
Poruka: 3.998
20. ožujka 2014. u 22:03
NewFriiiikan je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
Simpatičan mladić je napisao/la:
dobro je, izgleda da ste na pravom putu, SAMO JAKO  
Vidi cijeli citat

Visoko pozicionirani član HHO etiketira ludošću i glupošću eventualne demokratske izbore u mafijaško - monarhistički uređenom kolektivu.
I još krajnje neprofesionalno pljuje po osobama koje tom projektu daju podršku - i onda se svi ti poludebilni drugari tog istog nesretnika čude u kakvoj mi državi živimo. 
Vidi cijeli citat



A vidi i njega kako se koprca. Neka neka Igorić još malo pa ćeš se sa Amricom čudit na birou. Neznam dal da se smijem ovom prematurnom ejakulatu sa kojeg su Marić i Šimić doktori znanosti još proziva Hrvatsku za koju se njegov  gazda kune "brodom luđaka", a o ovim mlatimudanima i njihovim komentarima dođe mi da im ruzinavim nožem pokucam na vrata. Nešto je bome trulo u Zagreb gradu.
Vidi cijeli citat


Znači u HHO-u čami intelektualac koji uporno koristi tri zareza kao interpunkcijski znak.

Na njegov status komentare postavljaju njegovi prijatelji, koji redom imaju isto ili slično mišljenje.

Jedan od njih koristi šest ili sedam točaka kao interpunkcijski znak.

Jedna gospođica (ili gospođa) koristi četiri upitnika, tri crtice i četiri točke kao interpunkcijski znak.

Hrvatska zaista je brod luđaka.

I to nepismenih luđaka.
Glavni glumci bi htjeli da su na pravoj strani - ja da budem Švabo, a oni partizani!
hanslindberg
hanslindberg
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.08.2011.
Poruka: 2.411
20. ožujka 2014. u 22:06
Kako me euforija trese, što ćemo uskoro otkačit ove budaletine od kluba.
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
20. ožujka 2014. u 22:10
Simpatičan mladić je napisao/la:
Da ne zovu centralu, evo novih smjernica za 77. bojnu 
Vidi cijeli citat

I dobitnik nagrade glava u Zdravkovu dupetu je.......Igor P.
Pa jebo te retardirana gdje je Žuti najavljivao povratak u Dinamo - ili si glup ili zlonamjeran ili oboje.
I ovo nije malo ksenofobično možda, ono HHO.

Hala Madrid!
Joe Strummer
Joe Strummer
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.07.2010.
Poruka: 610
20. ožujka 2014. u 22:10
Simpatičan mladić je napisao/la:
Da ne zovu centralu, evo novih smjernica za 77. bojnu 
Vidi cijeli citat


Nije da u tom istom članku samo dva reda iznad Prosinečki izričito naglašava da ne želi nikakvu funkciju u klubu i da ga zanima samo rad u inozemstvu... Prema tome, Igore Ne. On ne bi u Dinamo. Kao ni gospoda koja su popljuvana u ranijem statusu.
Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmijeh djece i radost navijača?

Josip Kuže
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
20. ožujka 2014. u 22:13
modri25 je napisao/la:
predvidjam novoj garnituri najvise godinu dana...dok ih se navijaci ne zasite...
Vidi cijeli citat


Joj srečice kak si sav zabrinut jel da?
Ah nadam se još malo  
[uredio shitface - 20. ožujka 2014. u 22:14]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2014.
Poruka: 2.171
20. ožujka 2014. u 22:17
hanslindberg je napisao/la:
Kako me euforija trese, što ćemo uskoro otkačit ove budaletine od kluba.
Vidi cijeli citat

 Svaki dan sve blize!
  • Najnovije
  • Najčitanije