GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
18. ožujka 2014. u 19:17
NewFriiiikan je napisao/la:
Iako sam još pod dojmom ovog sranja što je rekao odakle pobogu njemu toliki rashodi. Šta nitko to nije primjetio?! Rashodi u eurima su mu točno 29 MILIJUNA 494 TISUĆE 659 EURA I 90 ČENTEZIMA.

Čisto usporedbe radi Liverpool je imao gubitak od 50 milijuna funti tj točnije skoro 60 milijuna eura. (http://www.liverpoolfc.com/news/latest-news/156514-lfc-announces-financial-results) Ok za Liverpool koji ima veliki dug to je očekivano ali Zdravko tebi je rashod na pola od rashoda Liverpoola pa jebote pas na što ti trošiš lovu?

Ajmo reći da nešto opadne na plaće igračima (veoma malo) ajmo reći da nešto opadne i na putovanja i noćenje po europi, pa ostali fiksni i varijabilni troškovi nemogu naprosto vjerovati da čovjek ima rashode od 29 milijuna eura pa da plaća neznam kakav porez a ne plaća ga. Dalje na prodaji igrača je samo ove godine zaradio 11 milijuna eura plus koliko god je dobio od Halila pa jebemu mater.

I još đubre nedaje državi lipe parazitu jedan.
Vidi cijeli citat

kapelica?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2013.
Poruka: 4.079
18. ožujka 2014. u 19:22
Lynx17 je napisao/la:
http://sportske.jutarnji.hr/neodlucni-fran-brodic--volio-bih-ostati-u-dinamu-do-21--godine--ali-moram-vise-igrati----/1174819/

EGZODUS TALENATA

Fran Brodić: 'Volio bih ostati u Dinamu do 21. godine, ali moram više igrati...'

  •  
     

'Što će se dogoditi, uistinu ne znam. Imam ugovor koji traje još deset mjeseci, za sada sam tu'

 

Fran Brodić, mladi Dinamov talent, na utakmici protiv Slavena Belupa dobio je 15 minuta. U 75. minuti ušao je umjesto Duje Čopa. Nakon ogleda porazgovarali smo s Brodićem, dječakom rođenim 1997. godine. Naime, proteklih dana se kroz medije provlačilo da njegov otac Mladen nije sretan minutažom koju mu sin ima u momčadi, te je najavio kako bi i Fran mogao vrlo brzo dignuti sidro.

- Iskreno, želio bih više igrati. Zadovoljan sam ovdje u plavoj svlačionici, najiskrenije, htio bih ostati do, recimo, 21-godine, postati ime u Dinamu, pa tek onda otići u inozemstvo. Znam da bi mi to bio najbolji potez. Međutim, isto tako htio bih što više biti na travnjaku, mislim da je to zapravo logično razmišljanje - kazao nam je Brodić.

Nije talent poput Halilovića, ali Brodić bi svakako mogao biti lijepa napadačka budućnost Dinama. Dečko voli raditi i slušati, pravi je "šljaker", jak, brz, moćan u duelu...

- Što će se dogoditi, uistinu ne znam. Imam ugovor koji traje još deset mjeseci, za sada sam tu.

Tom rečenicom se s nama pozdravio inače vrlo simpatičan mladić, a po informacijama koje dobivamo, Brodić bi do kraja proljeća trebao dobivati sve više prilika, pa bi se ova priča trebala završiti drukčije od one Roberta Murića.

Vidi cijeli citat


Pa ta djeca nisu normalna.Mali ima 17 godina i nezadovoljan je minutažom u prvoj momčadi.Igrao bi on meni za ulazne juniore di i spada po godinama.Ovo mislim za svakog igrača tih godina.Modrić,Ćorluka i ostali nisu prvu momčad vidjeli do 20. godine pa su poslali klasa.
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
18. ožujka 2014. u 19:25
Lynx17 je napisao/la:
htio bih ostati do, recimo, 21-godine, postati ime u Dinamu, pa tek onda otići u inozemstvo.
Vidi cijeli citat









http://i1024.photobucket.com/albums/y301/aboxorocks/oprah_wow.gif



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 4.051
18. ožujka 2014. u 19:29
Lynx17 je napisao/la:

 najiskrenije, htio bih ostati do, recimo, 21-godine, postati ime u Dinamu, pa tek onda otići u inozemstvo.

Vidi cijeli citat


jebote,ovaj stvarno želi postati legenda kluba
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
18. ožujka 2014. u 19:33
majan debić je napisao/la:
Lynx17 je napisao/la:

 najiskrenije, htio bih ostati do, recimo, 21-godine, postati ime u Dinamu, pa tek onda otići u inozemstvo.

Vidi cijeli citat


jebote,ovaj stvarno želi postati legenda kluba
Vidi cijeli citat


Dres ćemo mu umiroviti..
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
18. ožujka 2014. u 19:34
Eric Delko je napisao/la:
NewFriiiikan je napisao/la:
Iako sam još pod dojmom ovog sranja što je rekao odakle pobogu njemu toliki rashodi. Šta nitko to nije primjetio?! Rashodi u eurima su mu točno 29 MILIJUNA 494 TISUĆE 659 EURA I 90 ČENTEZIMA.

Čisto usporedbe radi Liverpool je imao gubitak od 50 milijuna funti tj točnije skoro 60 milijuna eura. (http://www.liverpoolfc.com/news/latest-news/156514-lfc-announces-financial-results) Ok za Liverpool koji ima veliki dug to je očekivano ali Zdravko tebi je rashod na pola od rashoda Liverpoola pa jebote pas na što ti trošiš lovu?

Ajmo reći da nešto opadne na plaće igračima (veoma malo) ajmo reći da nešto opadne i na putovanja i noćenje po europi, pa ostali fiksni i varijabilni troškovi nemogu naprosto vjerovati da čovjek ima rashode od 29 milijuna eura pa da plaća neznam kakav porez a ne plaća ga. Dalje na prodaji igrača je samo ove godine zaradio 11 milijuna eura plus koliko god je dobio od Halila pa jebemu mater.

I još đubre nedaje državi lipe parazitu jedan.
Vidi cijeli citat

kapelica?
Vidi cijeli citat




Ma i da su dvije to je 30 milijuna eura. Od čega je raspelo napravljeno? Bijelog zlata?
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2009.
Poruka: 6.058
18. ožujka 2014. u 19:34
NewFriiiikan je napisao/la:
Iako sam još pod dojmom ovog sranja što je rekao odakle pobogu njemu toliki rashodi. Šta nitko to nije primjetio?! Rashodi u eurima su mu točno 29 MILIJUNA 494 TISUĆE 659 EURA I 90 ČENTEZIMA.

Čisto usporedbe radi Liverpool je imao gubitak od 50 milijuna funti tj točnije skoro 60 milijuna eura. (http://www.liverpoolfc.com/news/latest-news/156514-lfc-announces-financial-results) Ok za Liverpool koji ima veliki dug to je očekivano ali Zdravko tebi je rashod na pola od rashoda Liverpoola pa jebote pas na što ti trošiš lovu?
Vidi cijeli citat

hm, ovaj - jel ti kužiš što je rashod, što prihod, što gubitak, a što dobit...? To ti nisu istoznačne stvari, tako da ti je ova usporedba RASHODA s GUBITKOM Liverpoola čista besmislica.
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
18. ožujka 2014. u 19:41
selektorZG je napisao/la:
NewFriiiikan je napisao/la:
Iako sam još pod dojmom ovog sranja što je rekao odakle pobogu njemu toliki rashodi. Šta nitko to nije primjetio?! Rashodi u eurima su mu točno 29 MILIJUNA 494 TISUĆE 659 EURA I 90 ČENTEZIMA.

Čisto usporedbe radi Liverpool je imao gubitak od 50 milijuna funti tj točnije skoro 60 milijuna eura. (http://www.liverpoolfc.com/news/latest-news/156514-lfc-announces-financial-results) Ok za Liverpool koji ima veliki dug to je očekivano ali Zdravko tebi je rashod na pola od rashoda Liverpoola pa jebote pas na što ti trošiš lovu?
Vidi cijeli citat

hm, ovaj - jel ti kužiš što je rashod, što prihod, što gubitak, a što dobit...? To ti nisu istoznačne stvari, tako da ti je ova usporedba RASHODA s GUBITKOM Liverpoola čista besmislica.
Vidi cijeli citat



Nije mi se dalo navoditi prihode lpoola sve Pise u Članku poanta price su zdravkovi rashodi zbilja me zanima jer hoću da mi netko odgovori na sto se trošilo? Mislim nisam dinamovac niti mamicevac ali ako već seres i to javno Čemu toliki trud okupljanja skupstinara koji i tako pojma nemaju o Čemu lik prica, pa kuka javno kako je teška situacija (a nije mu teška). Mislim zbilja mi nije jasno kako netko može braniti ovog Čovjeka i ovu smjesnu ligu.

EDIT: Skuzio sam zajeb trebalo je pisati gubitka Liverpoola a ne rashoda. Brzopletost.
[uredio NewFriiiikan - 18. ožujka 2014. u 19:45]
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
18. ožujka 2014. u 19:41
kagawa je napisao/la:
blue@rhapsody1911 je napisao/la:

PREKID PRIMIRJA !! 


Index je od zagrebačke policije dobio potvrdu postupanja sinoć prije 22 sata.

POLICIJA je privela desetak osoba koje su se u ponedjeljak navečer tukle u centru Zagreba u blizini Pošte na Glavnom kolodvoru.

Tučnjava 30-ak navijača, koja je ranije dogovorena, trajala je desetak minuta. Policija je ubrzo stigla na lice mjesta i po okolnim ulicama hvala huligane.

"U međusobnom razračunavanju sudjelovalo je nekoliko desetaka osoba, određene osobe su još na obradi, nakon koje ćemo i dati podatke o događaju. Klasifikacija još uvijek traje", kazali su nam u policiji.
 
Od njih desetak privedenih većina je iz Zagreba, no u postaji su završili i mladići s područja Dalmacije.

Prema informacijama iz navijačkih krugova prekinuto je primirje Boysa i Torcide koje je izazvala vaučerizacija i zbog koje su na maksimirskom derbiju najveći rivali bili na istoj tribini.

Vaučera više nema, no u subotu je derbi na Poljudu, pa se čini da ponovno imamo problem.

Vidi cijeli citat


nebi se cudio da je Mamic rekao novinarima da napisu ovo...cudno da se ovo dogada pogotovo sto su prije koji mjesec BBB i Torcida bili zajedno na tribini

Vidi cijeli citat


bojim se iskreno da tu neće pomoći više nikakvi proglasi grupa...

a sad ćemo fino gledati regionalnu ligu iz fotelja i mafija će i dalje krasti
SAS1987
SAS1987
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.12.2010.
Poruka: 1.580
18. ožujka 2014. u 19:48
luđak je napisao/la:
kagawa je napisao/la:
blue@rhapsody1911 je napisao/la:

PREKID PRIMIRJA !! 


Index je od zagrebačke policije dobio potvrdu postupanja sinoć prije 22 sata.

POLICIJA je privela desetak osoba koje su se u ponedjeljak navečer tukle u centru Zagreba u blizini Pošte na Glavnom kolodvoru.

Tučnjava 30-ak navijača, koja je ranije dogovorena, trajala je desetak minuta. Policija je ubrzo stigla na lice mjesta i po okolnim ulicama hvala huligane.

"U međusobnom razračunavanju sudjelovalo je nekoliko desetaka osoba, određene osobe su još na obradi, nakon koje ćemo i dati podatke o događaju. Klasifikacija još uvijek traje", kazali su nam u policiji.
 
Od njih desetak privedenih većina je iz Zagreba, no u postaji su završili i mladići s područja Dalmacije.

Prema informacijama iz navijačkih krugova prekinuto je primirje Boysa i Torcide koje je izazvala vaučerizacija i zbog koje su na maksimirskom derbiju najveći rivali bili na istoj tribini.

Vaučera više nema, no u subotu je derbi na Poljudu, pa se čini da ponovno imamo problem.

Vidi cijeli citat


nebi se cudio da je Mamic rekao novinarima da napisu ovo...cudno da se ovo dogada pogotovo sto su prije koji mjesec BBB i Torcida bili zajedno na tribini

Vidi cijeli citat


bojim se iskreno da tu neće pomoći više nikakvi proglasi grupa...

a sad ćemo fino gledati regionalnu ligu iz fotelja i mafija će i dalje krasti
Vidi cijeli citat


Ma kakva regionalna liga?

There are only two forces in the world, the sword and the spirit. In the long run the sword will always be conquered by the spirit. - Napoleon Bonaparte

#Za dinamo spremni

#Hoćemo izbore
  • Najnovije
  • Najčitanije