KKPB je napisao/la:
Cibonaš je napisao/la:
i šta onda treba dekretom Zagrebu zabraniti ulazak u prvu ligu da ona nebi postala
tramvajska?Zagreb je klub velike tradicije i u našim okvirima veći klub od 80% ligaša.
uostalom,šta znači da će liga sama po sebi biti jača ukoliko će biti zastupljeno više
gradova...?
Vidi cijeli citat
da treba zabranit jer nemaju sve zupanije Milana Bandića koji dade samo Dinamu 20 milijuna kuna za stadion, ulozio u Maksimir 600 milijuna kuna, a ne vidi se, da ne govorim o "zaslugama sportskih rezultata". Zelina, Zagreb, Segesta, Lučko, Inter sve to financira Milan Bandić. Ljudi nisu glupi, drzava je odavno centralizirana, a te se sad vidi i na sportskim rezultatima. Nije slučajno da 80% druge lige čine baš zagrebački klubovi.
ja sam mislio da si lokal patriot i ne voliš zagreb iz čistog gušta. Nažalost ti si ipak glup.
da li ti znaš koliko zagreb sa županijom broji klubova.? a koliko rijeka, osijek , split i koliko se ulaže u sport ?