veruda77 je napisao/la:
što se tiče dizača utega oduvijek sam tako pisao,nije mene nitko upozorio na to kako treba pisati niti mi to treba.
ne diskreditiram ja tebe niti tvoje istomišljenike niti se služim udbinim metodama,činjenica je da ste ga podržavali otvoreno na ovome forumu.ne znam zašto sada izmotavaš.
Vidi cijeli citat
Aj, valjda ćeš skužiti ako nacrtam.
2004-5. se javlja prva opozicija Mamiću.
Ona se razvija sve do građanske inicjativa "Zajedno za Dinamo" čime dobiva svoj prepoznatljivi oblik, koji i danas vidiš. Tek godinu
nakon ZZD-ovog, a jedno solidnih 6 godina nakon BBB-ovog stava, koalicija, odnosno Jovanović, dolaze na vlast. Tako da Jovanović jedino može biti istomišljenik onima koji su digli glas protiv ove uprave puno prije njega.
Izmotavanje? Ne, pa ne trebam ti valjda crtati da "mi" apsolutno podržavamo borbu njegovo ministarstva protiv okota u našem klubu, budući da to čitaš svaki dan.
Hvala na odgovoru na pitanje koga podržavaš u priči, ali ja bih samo volio vidjeti i odgovore na ona druga dva, ako nije problem. Smatraš li ovu garnituru igrača hajdugovcima zavedenima zagrebancijom i interesnom grupacijom, budući da su oni sada atikulirali ono što se jako dugo trubi? I ako je odgovor ne, jel ti žao što si Dinamovce koji ne podržavaju upravu nazvao tako?
[uredio xavice - 19. ožujka 2014. u 16:09]