GNK Dinamo Zagreb 2013/14

arcturus
arcturus
Mali dioničar
Pristupio: 05.11.2012.
Poruka: 7.572
19. ožujka 2014. u 15:41
Super, vidim svim spomenutima smo pronašli mane i moguće mane. Vjerujem da ćemo još više mana pronaći kod osoba koje se naknadno uključe u izborni proces. Stoga predlažem da Mamić ipak ostane i dalje na toj poziciji jer on je definitivno najmanje zlo. 


Deda is back to stay.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.12.2008.
Poruka: 5.272
19. ožujka 2014. u 15:43
Al nisi mi odgovorio na pitanje, reci ak te strah i želiš "čučati u ćoši". Na čijoj si strani (Zdravko - igrači)i jesu li navedeni igrači hajdugovci instruirani zagrebancijom?
da ti odgovorim na pitanje,ne izbjegavam ga.
na strani sam zdravka mamića jer vjerovanja i mišljenja da dobro radi posao.naravno da uvijek može bolje.
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.202
19. ožujka 2014. u 15:49
Za počasnog predsjednika Dinama bih nominirao Vladimira Putina.
CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
19. ožujka 2014. u 15:50
veruda77 je napisao/la:

na strani sam zdravka mamića jer vjerovanja i mišljenja da dobro radi posao.naravno da uvijek može bolje.
Vidi cijeli citat

Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 15:52
veruda77 je napisao/la:

na strani sam zdravka mamića
Vidi cijeli citat

Bar si oduvijek bio iskren u svojoj beskrajnoj gluposti.
Hala Madrid!
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
19. ožujka 2014. u 15:58

18.08.2013. Autor:

Dario Šimić: Opet predložen za člana NO Karlovačke banke

Šimić je nekadašnji profesionalni nogometaš zagrebačkog Dinama i milanskih Intera te Milana

Dario Šimić je nekadašnji profesionalni nogometaš zagrebačkog Dinama i milanskih Intera te Milana.

Nadzorni odbor Karlovačke banke opet je predložio Glavnoj skupštini, koja će se održati 20. rujna, da za člana NO-a izabere Darija Šimića.

Dario Šimić je nekadašnji profesionalni nogometaš zagrebačkog Dinama i milanskih Intera te Milana, a poslije se bavio poduzetništvom.

(Izvor: poslovni.hr)

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
19. ožujka 2014. u 16:09
veruda77 je napisao/la:
 
što se tiče dizača utega oduvijek sam tako pisao,nije mene nitko upozorio na to kako treba pisati niti mi to treba.
ne diskreditiram ja tebe niti tvoje istomišljenike niti se služim udbinim metodama,činjenica je da ste ga podržavali otvoreno na ovome forumu.ne znam zašto sada izmotavaš.

Vidi cijeli citat


Aj, valjda ćeš skužiti ako nacrtam.

2004-5. se javlja prva opozicija Mamiću.

Ona se razvija sve do građanske inicjativa "Zajedno za Dinamo" čime dobiva svoj prepoznatljivi oblik, koji i danas vidiš. Tek godinu nakon ZZD-ovog, a jedno solidnih 6 godina nakon  BBB-ovog stava,  koalicija, odnosno Jovanović, dolaze na vlast. Tako  da Jovanović jedino može biti istomišljenik onima koji su digli glas protiv ove uprave puno prije njega. 

Izmotavanje? Ne, pa ne trebam ti valjda crtati da "mi" apsolutno podržavamo borbu njegovo ministarstva protiv okota u našem klubu, budući da to čitaš svaki dan.

Hvala na odgovoru na pitanje koga podržavaš u priči, ali ja bih samo volio vidjeti i odgovore na ona druga dva, ako nije problem. Smatraš li ovu garnituru igrača hajdugovcima zavedenima zagrebancijom i interesnom grupacijom, budući da su oni sada atikulirali ono što se jako dugo trubi? I ako je odgovor ne, jel ti žao što si Dinamovce koji ne podržavaju upravu nazvao tako?
[uredio xavice - 19. ožujka 2014. u 16:09]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 8.242
19. ožujka 2014. u 16:09
Zašto moderatori ne brišu postove kada onaj psihički bolesnik iz Frankfurta ima napade?
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
19. ožujka 2014. u 16:17
1/8 Kupa

Juniori

NK Varazdin - GNK Dinamo 0:1

Strijelac:  Capan



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
19. ožujka 2014. u 16:23
Lox je napisao/la:

Postoji li neki igrač Dinama s većom karijerom od Robija?

Vidi cijeli citat


Naravno da postoji, svaki koji je za razliku od Prosinečkog uspio ostvariti inozemnu karijeru, npr. Boban, Šuker, Modrić, Soldo...

Karijera Prosinečkog izuzev "zvjezdanih trenutaka" je praktično nula.

  • Najnovije
  • Najčitanije