GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.12.2010.
Poruka: 1.694
19. ožujka 2014. u 16:30
veruda77 je napisao/la:
Al nisi mi odgovorio na pitanje, reci ak te strah i želiš "čučati u ćoši". Na čijoj si strani (Zdravko - igrači)i jesu li navedeni igrači hajdugovci instruirani zagrebancijom?
da ti odgovorim na pitanje,ne izbjegavam ga.
na strani sam zdravka mamića jer vjerovanja i mišljenja da dobro radi posao.naravno da uvijek može bolje.
Vidi cijeli citat


A misliš li da može lošije?

Recimo da se potroši npr. evo 7 milijardi kuna na postizanje najlošijih rezultata u povijesti nekih euronatjecanja. Da prijeđemo na dvoznamenkastu posjetu na tribinama, ili kajaznam da sportska politika kluba još više postane paravan za isisavanje novaca na Mamićev bankovni račun kroz ugovore s igračima Dinama?

Kaj misliš, jel to moguće uopće?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 366
19. ožujka 2014. u 16:33
Lynx17 je napisao/la:
Trebamo "zakapariti" Bobana prije nego sto ode u Milan.
Vidi cijeli citat


ako se ne varam njemu je vec nuđena neka funkcija u milanu ali je odbio
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. ožujka 2014. u 16:37
mog....omiljenog......diskutanta......još....nema....?.....?......?
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.197
19. ožujka 2014. u 16:38
Papa Bear je napisao/la:
Lox je napisao/la:

Postoji li neki igrač Dinama s većom karijerom od Robija?

Vidi cijeli citat


Naravno da postoji, svaki koji je za razliku od Prosinečkog uspio ostvariti inozemnu karijeru, npr. Boban, Šuker, Modrić, Soldo...

Karijera Prosinečkog izuzev "zvjezdanih trenutaka" je praktično nula.

Vidi cijeli citat


hahahaha Prejak si. U biti mu je najači klub bio Hrvatski Dragovoljac. Cupan je za njega Buruchaga.
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
19. ožujka 2014. u 16:39
ubij_se je napisao/la:
Lynx17 je napisao/la:
Trebamo "zakapariti" Bobana prije nego sto ode u Milan.
Vidi cijeli citat


ako se ne varam njemu je vec nuđena neka funkcija u milanu ali je odbio
Vidi cijeli citat



Mozda pod "starom."  Uskoro ce stici Maldini i co.  Tko zna.


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
19. ožujka 2014. u 16:40
Papa Bear je napisao/la:
Lox je napisao/la:

Postoji li neki igrač Dinama s većom karijerom od Robija?

Vidi cijeli citat


Naravno da postoji, svaki koji je za razliku od Prosinečkog uspio ostvariti inozemnu karijeru, npr. Boban, Šuker, Modrić, Soldo...

Karijera Prosinečkog izuzev "zvjezdanih trenutaka" je praktično nula.

Vidi cijeli citat


zvezdani trenutak mu je finale LP sa zvezdom....gdje je bio jedan od glavnih igraca...
npr, suker je dobio 3 minute u svom nastupu u finalu LP...

igrao je za barcelonu i real, 2 ponajveca svjetska kluba...

bio je jedan od top 3 kovaca vatrene bronce, a bilo bi i zlato da ciro blazevic nije bio na tragu tvojih razmisljanja....nazalost...
cayman
cayman
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2010.
Poruka: 7.728
19. ožujka 2014. u 16:42
http://www.youtube.com/watch?v=QSIVcMmTOeA i samo bi ovo priložil Vejnovom upisu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 366
19. ožujka 2014. u 16:46
Lynx17 je napisao/la:
ubij_se je napisao/la:
Lynx17 je napisao/la:
Trebamo "zakapariti" Bobana prije nego sto ode u Milan.
Vidi cijeli citat


ako se ne varam njemu je vec nuđena neka funkcija u milanu ali je odbio
Vidi cijeli citat



Mozda pod "starom."  Uskoro ce stici Maldini i co.  Tko zna.


Vidi cijeli citat



da, slicna je situacija u nas i kod milana, mislim na mafiju koja vlada klubom...
ali vjerujem da smo mi blizu cilja pa tako da je i zvone blizi nama
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 2.231
19. ožujka 2014. u 16:48
samo je u milanu "mafija" legitimno na vlasti posto su vlasnici kluba . . .
db
db
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.07.2010.
Poruka: 15.447
19. ožujka 2014. u 16:58

preko nekeih stvari se jednostavno ne može preći, a DVA odlaska u crvenu zvezdu su definitivno nešto takvo.
njemu svaka čast na igračkoj karijeri, ali za mene je ništica.

pa jebote, na ovom svijetu postoji mali milijun nogometnih klubova, a ni jedan se po svojoj ogavnosti ne može mjeriti sa zvezdom. svakakva su govna prodefirirala kroz ovaj napaćeni klub, ja smatram da nam nakon njih ne treba još i zvezdaš, eto mu beograd, eto mu marakana, eto mu delije, eto mu kokarda i nek uživa.
[uredio db - 19. ožujka 2014. u 16:59]
  • Najnovije
  • Najčitanije