GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
19. ožujka 2014. u 20:34
antema je napisao/la:

Bišćan - osiguranje
Vidi cijeli citat





http://oi58.tinypic.com/2jdq7vs.jpg






A nije ni Sokota los izbor:






http://oi62.tinypic.com/2u5ezns.jpg





Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 20:35
blue@rhapsody1911 je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
luđak je napisao/la:
jel soldo trenutno je bez angažmana ili nekog trenira ? definitivno uz stanića zaslužuje mjesto u klubu
Vidi cijeli citat

Soldo ti je ugostitelj.
Richtung Buldog, Bogovićeva.
Vidi cijeli citat


soldo ima trenersku položenu akademiju u kolnu, a ne u hrvatskoj to odmah nije dobar znak, igrao je u stutgartu a ne u bayernu , a ove prve pa jbt njih i rijeka pobjeđuje , a i labilna je osoba jer osvoji trofej sa dinamom i odmah poslije da otkaz na tv, neće se moći nositi sa pritiskom

 ne može soldo u dinamo , nije on dobar kandidat

edit : zaboravio sam napisat da soldo ima lošu frizuru, pa neće nas valjda on negdje prestavljat ,

nije on za dinamo ,ne ne
Vidi cijeli citat


pa nažalost većina bosanaca je poštenije od šatro hrvata
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 20:39
Lynx17 je napisao/la:
antema je napisao/la:

Bišćan - osiguranje
Vidi cijeli citat





http://oi58.tinypic.com/2jdq7vs.jpg






A nije ni Sokota los izbor:






http://oi62.tinypic.com/2u5ezns.jpg





Vidi cijeli citat


šokota se baca u menadžerske vode 
vjeko1701
vjeko1701
Dokazano ovisan
Pristupio: 16.08.2011.
Poruka: 10.873
19. ožujka 2014. u 20:50
Duje77 je napisao/la:
Lynx17 je napisao/la:
http://www.24sata.hr/image/prvi-nogometni-oscar-modric-je-najbolji-hrvatski-nogometas-504x335-20130622-20130608225952-13d7d65e9046f05ed55f08af3425891e.jpg

Evo nas.
Vidi cijeli citat

Zašto je Robi u društvu Zvone i Šimića.
Zato što zajedno čine brojku 3, pa taj svaku priliku iskoristi da isprovocira poštena hrvatskog domoljuba.
Vidi cijeli citat


hahahahahah, legendarno :D

It's my estimation that every man that ever got a statue made of him was one kind of sommbitch or another.
vjeko1701
vjeko1701
Dokazano ovisan
Pristupio: 16.08.2011.
Poruka: 10.873
19. ožujka 2014. u 20:53
Jbt. ja se bojim ponadati da bi mogli neke tak se i desiti, bojim se strvinara koji se u tišini okupljaju oko kluba, samo da nebi došli neki menađerčići na čelo pa u sanaderovom stilu pokupili sve van.
It's my estimation that every man that ever got a statue made of him was one kind of sommbitch or another.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 21:02
nama treba uprava nekaj tipa hajdukova uprava
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.01.2014.
Poruka: 1.488
19. ožujka 2014. u 21:04
luđak je napisao/la:
nama treba uprava nekaj tipa hajdukova uprava
Vidi cijeli citat

ovakva?
https://www.youtube.com/watch?v=Hvjg-7Z159o
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 21:06
KKPB je napisao/la:
luđak je napisao/la:
nama treba uprava nekaj tipa hajdukova uprava
Vidi cijeli citat

ovakva?
https://www.youtube.com/watch?v=Hvjg-7Z159o
Vidi cijeli citat


da...upravo takva


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.01.2014.
Poruka: 1.488
19. ožujka 2014. u 21:07
luđak je napisao/la:
KKPB je napisao/la:
luđak je napisao/la:
nama treba uprava nekaj tipa hajdukova uprava
Vidi cijeli citat

ovakva?
https://www.youtube.com/watch?v=Hvjg-7Z159o
Vidi cijeli citat


da...upravo takva


Vidi cijeli citat

ti si veći luđak nego što sam ja mislio, pa ni ne zasluzujete boljeg o mamića 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
19. ožujka 2014. u 21:11
KKPB je napisao/la:
luđak je napisao/la:
KKPB je napisao/la:
luđak je napisao/la:
nama treba uprava nekaj tipa hajdukova uprava
Vidi cijeli citat

ovakva?
https://www.youtube.com/watch?v=Hvjg-7Z159o
Vidi cijeli citat


da...upravo takva


Vidi cijeli citat

ti si veći luđak nego što sam ja mislio, pa ni ne zasluzujete boljeg o mamića 
Vidi cijeli citat

znam da kod vas ima neuobicajeno velik postotak srba, ali da imate bas toliko militantnu tribinu s majkama doiljama i penzionerima, nisam vjerovao....
  • Najnovije
  • Najčitanije