GNK Dinamo Zagreb 2013/14

smotanihaker
smotanihaker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.11.2012.
Poruka: 2.566
20. ožujka 2014. u 10:53


SilvioMarić za Indeks o istupu protiv Mamića: Svi su pozvani, u ponedjeljak ćete sve saznati!

KLJUČNI PODACI

§  U ponedjeljak bi Dinamova "generacija '97", kako ih etiketiraju, trebala održati zajedničku press konferenciju

Piše: D.R.

 

Silvio Marić za Index o istupu protiv Mamića: Svi su pozvani, u ponedjeljak ćete sve saznati!

Screenshot (Youtube)

SILVIO MARIĆ, Tomo Šokota, Igor Bišćan, uz podršku Darija Šimića, a nadaju se i angažman Roberta Prosinečkog i Zvone Bobana, uključili su se u aktivistički pokret inicijative Zajedno za Dinamo, za sada samo kao animatori. Tražit će demokratske izbore u udruzi Dinamo. Ako su za demokraciju, to znači da moraju ustati i protiv Zdravka Mamića i njegovog sistema izbora i ustroja. 

Dinamovi velikani konačno pokazuju muda: Marić, Šokota i Bišćan miču Mamića iz Dinama i vraćaju klub navijačima!

U ponedjeljak bi Dinamova "generacija '97", kako ih etiketiraju, trebala održati zajedničku press konferenciju.

"Dogovorili smo se da do tada nećemo puno toga govoriti javno. Sve će se brzo saznati. Bit će puno ljudi i sve ćete vidjeti", jutros nam je rekao Silvio Marić.

Ranije je Mirko Barišić, predsjednik Dinama, prokomentirao ovu inicijativu riječima: "Ne obaziremo se na nikoga, idemo do kraja!"

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.01.2010.
Poruka: 5.257
20. ožujka 2014. u 11:22
A gdje će to biti? Na kojoj lokaciji? Otvoreno za gledatelje i slušatelje?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2009.
Poruka: 1.969
20. ožujka 2014. u 11:24
Kakav su to brainstrorming imali čovječe kad cijela garnitura ima neke smiješne fraze koje bacaju, totalno su pogubljeni i laprdaju, neodoljivo podsjećaju na ono o čemu već godinama pričamo, kao Hitler u zadnjim danima kad je laprdao o nekoj pobjedi i slično.

1. stavka: Dobili smo informacije da će huligani nastaviti s rasizmom i izbaciti NAS iz Europe.

2. stavka: Šokota, Bišćan i Šimić ne mogu upravljati klubom ako ne ulože veliki novac. -ovo je inače moj favorit, koji novac čovječe, koji ste vi novac uložili?  Da ne pričam kako oni ni ne traže da upravljaju klubom,ali ajde dobro..

3. stavka: Pljuvanje po apsolutno svim individuama koje su im se suprotstavile.. Kako smo jučer krenuli s Robijem, Bobanom, tako ovi nastavljaju u istom stilu, čim netko stane kontra njih odmah govno bace na njega. 

Svaka izjava iz njihovog bunkera je u tom stilu, dobili su naređenja i sad laprdaju. Čudi me samo da se Vrba slabo oglašava, mogao bi on biti taj koji će im okrenuti leđa i promijeniti stranu prvi. Vidjet ćemo, uskoro dolaze odgovori, a mi možemo samo gledati i uživati u oporavku kluba.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.918
20. ožujka 2014. u 11:29
najbolje je kad gnjus kaze "nema više socijalizma pa da novac dolazi"  ... bez Bandicevih milijuna Govna ne bi bilo u klubu vec deset godina. Radio bi kao sitni preprodavac droge i sanjao o tome kako ce sljedece godine u ovo vrijeme biti glavni diler u Sesvetskom Kraljevcu
[uredio ian wright - 20. ožujka 2014. u 11:31]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2012.
Poruka: 400
20. ožujka 2014. u 11:44
evo da se i ja malo osvrnem na ovu temu o "preuzimanju vlasti" u dinamu...očito je da ovako više nemože, jer klub koji nema navijača je sam sebi svrha a to malo kome koristi. Tko je tome da klub nema navijača kriv, dali Mamić, navijači ili netko treći, to je trenutno neka druga priča.
Kao što sam i rekao nekakve promjene su nužne, ali ja preuzimanje kluba od strane ove četvorke je meni u najmanju ruku smiješno. Svaka čast tome što su oni dali za klub, ali to im ne daje nikakve reference za upravljanje klubom koji treba svake godine osvojiti naslov prvaka,kup,biti konkurentan u europi, razvijati mlade igrače i živjeti od prodaje. Danas je nogomet postao biznis, a tu su emocije isključene. Ako već dolazi do promjene vlasti onda trebaju doći ljudi koji su se dokazali u gospodarskoj sferi ( npr. Tedeschi) plus ljudi koji su se dokazali u vođenju sportske politike. Svaka čast navedenoj četvorki al nije isto vodit kafić ili nogometni klub...trenutno je atmosfera takva da je bolje da bilo tko dođe na čelo kluba samo da nije mamić, ali realno ne postoji nijedna referenca koja bi bila u korist navedene četvorke osim da su legende kluba. 
Moj zaključak je da su promjene potrebne ali kao što je i rekao pokojni Stjepan Radić: "ne srljajte kao guske u maglu". Za vođenje kluba potrebni su sposobni ljudi koji su se dokazali u nekim sferama života jer klub nije tako jednostavno voditi kao što to mi ponekad na forumu želimo pojednostavniti
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
20. ožujka 2014. u 11:49
tom 1902 je napisao/la:
evo da se i ja malo osvrnem na ovu temu o "preuzimanju vlasti" u dinamu...očito je da ovako više nemože, jer klub koji nema navijača je sam sebi svrha a to malo kome koristi. Tko je tome da klub nema navijača kriv, dali Mamić, navijači ili netko treći, to je trenutno neka druga priča.
Kao što sam i rekao nekakve promjene su nužne, ali ja preuzimanje kluba od strane ove četvorke je meni u najmanju ruku smiješno. Svaka čast tome što su oni dali za klub, ali to im ne daje nikakve reference za upravljanje klubom koji treba svake godine osvojiti naslov prvaka,kup,biti konkurentan u europi, razvijati mlade igrače i živjeti od prodaje. Danas je nogomet postao biznis, a tu su emocije isključene. Ako već dolazi do promjene vlasti onda trebaju doći ljudi koji su se dokazali u gospodarskoj sferi ( npr. Tedeschi) plus ljudi koji su se dokazali u vođenju sportske politike. Svaka čast navedenoj četvorki al nije isto vodit kafić ili nogometni klub...trenutno je atmosfera takva da je bolje da bilo tko dođe na čelo kluba samo da nije mamić, ali realno ne postoji nijedna referenca koja bi bila u korist navedene četvorke osim da su legende kluba. 
Moj zaključak je da su promjene potrebne ali kao što je i rekao pokojni Stjepan Radić: "ne srljajte kao guske u maglu". Za vođenje kluba potrebni su sposobni ljudi koji su se dokazali u nekim sferama života jer klub nije tako jednostavno voditi kao što to mi ponekad na forumu želimo pojednostavniti
Vidi cijeli citat

Slažem se s tobom, ali idemo uopće sačekati ponedjeljak da vidimo što uopće imaju za reći. Ovi panični napadi iz kluba su komičini. Pa njima je normalna teza postala da BBB žele zlo i ruše Dinamo, što imamo dalje pričati.
CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
20. ožujka 2014. u 11:53
džon vejn je napisao/la:
Deadpool je napisao/la:
smotanihaker je napisao/la:

Pa Cvitanović i Mlinarić imaju više odigranih utakmica za Dinamo, nego sva petorica ovih o kojima bruje mediji - zaključio je Zoran Mamić.
Vidi cijeli citat

Cvitanović je ipak legenda jednod drugog kluba koji više ne postoji, rek'o sudac tako.

Vidi cijeli citat

po toj logici onda i mlinaric
Vidi cijeli citat
Ne, kolega.

Mlinka je igrao za Dinamo od 79-87.

Cvita nije.

Tako reko Vrhovni sud, a činjenice je temeljio na vrbanovićevim i hanžekovićevim govnima.

Associação Chapecoense de Futebol
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.190
CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
20. ožujka 2014. u 11:57
tom 1902 je napisao/la:
Svaka čast tome što su oni dali za klub, ali to im ne daje nikakve reference za upravljanje klubom koji treba svake godine osvojiti naslov prvaka,kup,biti konkurentan u europi, razvijati mlade igrače i živjeti od prodaje.
Vidi cijeli citat
A koje je to reference imao prodavač stiropora kada je banuo u klub?

Može samo jedna, ne trebamo u detalje.

Associação Chapecoense de Futebol
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2012.
Poruka: 400
20. ožujka 2014. u 11:59
namodigrebza je napisao/la:
tom 1902 je napisao/la:
evo da se i ja malo osvrnem na ovu temu o "preuzimanju vlasti" u dinamu...očito je da ovako više nemože, jer klub koji nema navijača je sam sebi svrha a to malo kome koristi. Tko je tome da klub nema navijača kriv, dali Mamić, navijači ili netko treći, to je trenutno neka druga priča.
Kao što sam i rekao nekakve promjene su nužne, ali ja preuzimanje kluba od strane ove četvorke je meni u najmanju ruku smiješno. Svaka čast tome što su oni dali za klub, ali to im ne daje nikakve reference za upravljanje klubom koji treba svake godine osvojiti naslov prvaka,kup,biti konkurentan u europi, razvijati mlade igrače i živjeti od prodaje. Danas je nogomet postao biznis, a tu su emocije isključene. Ako već dolazi do promjene vlasti onda trebaju doći ljudi koji su se dokazali u gospodarskoj sferi ( npr. Tedeschi) plus ljudi koji su se dokazali u vođenju sportske politike. Svaka čast navedenoj četvorki al nije isto vodit kafić ili nogometni klub...trenutno je atmosfera takva da je bolje da bilo tko dođe na čelo kluba samo da nije mamić, ali realno ne postoji nijedna referenca koja bi bila u korist navedene četvorke osim da su legende kluba. 
Moj zaključak je da su promjene potrebne ali kao što je i rekao pokojni Stjepan Radić: "ne srljajte kao guske u maglu". Za vođenje kluba potrebni su sposobni ljudi koji su se dokazali u nekim sferama života jer klub nije tako jednostavno voditi kao što to mi ponekad na forumu želimo pojednostavniti
Vidi cijeli citat

Slažem se s tobom, ali idemo uopće sačekati ponedjeljak da vidimo što uopće imaju za reći. Ovi panični napadi iz kluba su komičini. Pa njima je normalna teza postala da BBB žele zlo i ruše Dinamo, što imamo dalje pričati.
Vidi cijeli citat


Ma da...najbolje je sačekati ponedjeljak da se vidi šta ljudi misle...nadam se da će izaći s nekim ozbiljnim i argumentiranim programom jer su sada zauzeli popriličan medijski prostor pa im neka glupost od programa gdje se ograničavaju na emotivnu stranu...kada bi izašli sa kolko tolko jasnim programom, dokazanim imenima e onda bi im to dalo popriličan ugled i ozbiljnost

  • Najnovije
  • Najčitanije