GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
20. ožujka 2014. u 12:00
meni je danas bilo prestrašno čitat komentare urednika SN Roberta Šole gdje čovjek spominje da Mamić nema rezultatskih podbačaja,ok ako liga za bedaka i 2 boda u Europi zadnje tri jeseni sa 100m uloženih eura nisu podbačaj onda ok,sve 5
smotanihaker
smotanihaker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.11.2012.
Poruka: 2.566
20. ožujka 2014. u 12:04

Mamić: 'Političari, mediji i huligani žele srušiti ponajbolju tvrtku u Hrvatskoj!'

  •  
     
     

Autor: Jutarnji list

Objavljeno: prije 3 min

 
 
 
Share

Mi imamo veliki problem u Zagrebu, a to je da uvijek pronađemo neprijatelja. Nekad su to bili tuđman, Šoić, Ćiro, Canjuga, a danas sam to ja

Zdravko Mamić jutros je gostovao na Otvorenom radiju i ponovio da i dalje stoji pri tome da odlazi iz Dinama.

- Jedan rasistički povik znači prazna tribina, drugi znači prazan stadion, a treći izbacivanje iz Europe... To se u Maksimiru stalno ponavlja i meni ne preostaje ništa drugo nego da se maknem i spasim Dinamo od izbacivanja iz Europe... To je pitanje moje odgovornosti, jer ja obožavam Dinamo i nemam drugi život osim Dinama... - rekao je Mamić dodavši:

- Mi imamo veliki problem u Zagrebu, a to je da uvijek pronađemo neprijatelja. Nekad su to bili tuđman, Šoić, Ćiro, Canjuga, a danas sam to ja. S S nama Hrvatima definitivno nešto ne štima. Devet godina smo prvi na ljestvici, odigrali smo najviše utakmica Europa, mi smo među 5 najboljih tvrtki u Hrvatskoj... A nekima to smeta.

Osvrnuo se i na Bad Blue Boyse.

- To nisu naši navijači, to su neprijatelji kluba i grada. Oni slave kad primimo gol, a tuguju kad zabijemo. A mi smo od tih ljudi napravili neke junake. Udružili su se zajedno s nesposobnim političarima, nesposobnim medijima... Sve to skupa nema smisla!

Na kraju je iznio svoje viđenje budućnosti Dinama.

- Biti ću u Dinamu dok se ne nađe konkretno rješenje. A bojim se da neće biti drugog rješenja osim privatizacije...

CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
20. ožujka 2014. u 12:04
Eric Delko je napisao/la:
meni je danas bilo prestrašno čitat komentare urednika SN Roberta Šole gdje čovjek spominje da Mamić nema rezultatskih podbačaja,ok ako liga za bedaka i 2 boda u Europi zadnje tri jeseni sa 100m uloženih eura nisu podbačaj onda ok,sve 5
Vidi cijeli citat
Zaboravio je također i ispadanja od Kamen Ingrada i Naftaš Ivanića iz kupa.


Associação Chapecoense de Futebol
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 2.231
20. ožujka 2014. u 12:05

Na kraju je iznio svoje viđenje budućnosti Dinama.

- Biti ću u Dinamu dok se ne nađe konkretno rješenje. A bojim se da neće biti drugog rješenja osim privatizacije...

CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
20. ožujka 2014. u 12:06
-Jaro- je napisao/la:

Na kraju je iznio svoje viđenje budućnosti Dinama.

- Biti ću u Dinamu dok se ne nađe konkretno rješenje. A bojim se da neće biti drugog rješenja osim privatizacije...

Vidi cijeli citat
Hoće, hoće.

Ti u prdekani zajedno sa svojim pajdašima Ivom i Nadanom. 

Associação Chapecoense de Futebol
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
20. ožujka 2014. u 12:07
CISCO je napisao/la:
tom 1902 je napisao/la:
Svaka čast tome što su oni dali za klub, ali to im ne daje nikakve reference za upravljanje klubom koji treba svake godine osvojiti naslov prvaka,kup,biti konkurentan u europi, razvijati mlade igrače i živjeti od prodaje.
Vidi cijeli citat
A koje je to reference imao prodavač stiropora kada je banuo u klub?

Može samo jedna, ne trebamo u detalje.

Vidi cijeli citat


znači to je argument pa bi sada opet trebalo biti tako...opet treba ući netko tko nema reference?
još danas kad sam pročitao da se četvorci pridružio i - Mihael Mikić
[uredio Cibonaš - 20. ožujka 2014. u 12:07]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.12.2010.
Poruka: 1.694
20. ožujka 2014. u 12:07
tom 1902 je napisao/la:
namodigrebza je napisao/la:
tom 1902 je napisao/la:
evo da se i ja malo osvrnem na ovu temu o "preuzimanju vlasti" u dinamu...očito je da ovako više nemože, jer klub koji nema navijača je sam sebi svrha a to malo kome koristi. Tko je tome da klub nema navijača kriv, dali Mamić, navijači ili netko treći, to je trenutno neka druga priča.
Kao što sam i rekao nekakve promjene su nužne, ali ja preuzimanje kluba od strane ove četvorke je meni u najmanju ruku smiješno. Svaka čast tome što su oni dali za klub, ali to im ne daje nikakve reference za upravljanje klubom koji treba svake godine osvojiti naslov prvaka,kup,biti konkurentan u europi, razvijati mlade igrače i živjeti od prodaje. Danas je nogomet postao biznis, a tu su emocije isključene. Ako već dolazi do promjene vlasti onda trebaju doći ljudi koji su se dokazali u gospodarskoj sferi ( npr. Tedeschi) plus ljudi koji su se dokazali u vođenju sportske politike. Svaka čast navedenoj četvorki al nije isto vodit kafić ili nogometni klub...trenutno je atmosfera takva da je bolje da bilo tko dođe na čelo kluba samo da nije mamić, ali realno ne postoji nijedna referenca koja bi bila u korist navedene četvorke osim da su legende kluba. 
Moj zaključak je da su promjene potrebne ali kao što je i rekao pokojni Stjepan Radić: "ne srljajte kao guske u maglu". Za vođenje kluba potrebni su sposobni ljudi koji su se dokazali u nekim sferama života jer klub nije tako jednostavno voditi kao što to mi ponekad na forumu želimo pojednostavniti
Vidi cijeli citat

Slažem se s tobom, ali idemo uopće sačekati ponedjeljak da vidimo što uopće imaju za reći. Ovi panični napadi iz kluba su komičini. Pa njima je normalna teza postala da BBB žele zlo i ruše Dinamo, što imamo dalje pričati.
Vidi cijeli citat


Ma da...najbolje je sačekati ponedjeljak da se vidi šta ljudi misle...nadam se da će izaći s nekim ozbiljnim i argumentiranim programom jer su sada zauzeli popriličan medijski prostor pa im neka glupost od programa gdje se ograničavaju na emotivnu stranu...kada bi izašli sa kolko tolko jasnim programom, dokazanim imenima e onda bi im to dalo popriličan ugled i ozbiljnost

Vidi cijeli citat



Ono što je primaran preduvjet da bi uopće mogli pričati o kandidatima, programima, vođenju kluba jest raspisivanje izbora na koje će se takvi ljudi moći prijaviti. Prema onome što je do sada izašlo u javnost u tome smjeru će se izjasniti i ta četvorica na konferenciji, a neće ostati samo na njima. Konačno.

Prvo treba natjerati okupatore da raspišu izbore, a onda ćemo o programima. A kao što sam već napisao, iznenadili biste se koliko je kvalitetne ljude tu DInamu o stanju okupiti.
[uredio PTB - 20. ožujka 2014. u 12:09]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2012.
Poruka: 400
20. ožujka 2014. u 12:07
CISCO je napisao/la:
tom 1902 je napisao/la:
Svaka čast tome što su oni dali za klub, ali to im ne daje nikakve reference za upravljanje klubom koji treba svake godine osvojiti naslov prvaka,kup,biti konkurentan u europi, razvijati mlade igrače i živjeti od prodaje.
Vidi cijeli citat
A koje je to reference imao prodavač stiropora kada je banuo u klub?

Može samo jedna, ne trebamo u detalje.

Vidi cijeli citat


ajmo ovako...daj mi ti reci koje bi prema tebi reference trebali imati ljudi koji će sjediti u upravi kluba? probaj malo konstruktivno razmišljat a ne uvijek se vraćat na mamića jer ispadaš ko da dalje od njega ne vidiš
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.12.2008.
Poruka: 5.272
20. ožujka 2014. u 12:08
bila je puna udruga veterana,valjda nas samo još samo dugi može okupiti u takvom broju.ispred kluba su bili mamić i svetina,dovore su držali mamić i macko.teško je bilo što kazati,svaka riječ je suvišna.u subotu na poljudu i srijedu na maksimiru momčad će izaći s crnim florom na ruci i maicama sa likom našega vođe dugoga.
u zadnjoj utkmici ove ezone sav prihod od prodanih ulaznica biti će doniran obitelji našega dugoga.to neće biti jedina pomoć kluba obitelji,vrata kluba će uvijek biti otvorena i klub će pomagati uvijek.
CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
20. ožujka 2014. u 12:08
tom 1902 je napisao/la:
CISCO je napisao/la:
tom 1902 je napisao/la:
Svaka čast tome što su oni dali za klub, ali to im ne daje nikakve reference za upravljanje klubom koji treba svake godine osvojiti naslov prvaka,kup,biti konkurentan u europi, razvijati mlade igrače i živjeti od prodaje.
Vidi cijeli citat
A koje je to reference imao prodavač stiropora kada je banuo u klub?

Može samo jedna, ne trebamo u detalje.

Vidi cijeli citat


ajmo ovako...daj mi ti reci koje bi prema tebi reference trebali imati ljudi koji će sjediti u upravi kluba? probaj malo konstruktivno razmišljat a ne uvijek se vraćat na mamića jer ispadaš ko da dalje od njega ne vidiš
Vidi cijeli citat
Nisi odgovorio na jedno jednostavno pitanje.

Pa ću ga ponoviti.

"Koje je to reference imao prodavač stiropora kada je banuo u klub?"
Associação Chapecoense de Futebol
  • Najnovije
  • Najčitanije