GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.02.2014.
Poruka: 712
20. ožujka 2014. u 13:24
Ma najbolje je ništa ne dirati i ostaviti sve kako je i bilo.

Na temelju još neodržane presice bivših igrača definitivno možemo zaključiti da se radi o puno goroj opciji od ove postojeće, bez obzira što oni još ništa nisu izjavili pa ni ne znamo jesu li oni opcija ili ne, imaju li tim administrativnih stručnjaka , imaju li ikakve reference za preuzimanje jedne od najuspješnijih firmi u Hrvatskoj , jesu li već raspisani izbori, jesu li članovi već izabrali između ponuđenih opcija...

Vidite li vi koliko je to komplicirano? Zar nije puno jednostavnije da postojeća preuspješna garnitura ostane, a navijači obećaju da neće rasističkim povicima izbaciti Dinamo iz Europe.
I onda svi možemo neometano uživati u nezapamćenoj dominaciji u HNL-u.

Ne znam jeste li svjesni što bi sve navijači drugih klubova dali za to. 



[uredio Silvija Lux - 20. ožujka 2014. u 13:28]
spilice
spilice
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.07.2009.
Poruka: 2.822
20. ožujka 2014. u 13:28

Kakav Dinamo želite?

  • 66,63% Demokratski
     
  • 33,37% Mamićev
     
Ukupno glasova:8739

Index.hr
Jastog = nepismeno zlo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.02.2014.
Poruka: 712
20. ožujka 2014. u 13:29
spilice je napisao/la:

Kakav Dinamo želite?

  • 66,63% Demokratski
     
  • 33,37% Mamićev
     
Ukupno glasova:8739

Index.hr
Vidi cijeli citat


Rekla bih da su tu većinom glasali navijači Hajduka.
Ne znam kako drukčije objasniti da navijači Dinama ne znaju cijeniti ovo što sada imaju. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2011.
Poruka: 1.226
20. ožujka 2014. u 13:32

Kiki1994 je napisao/la:
Nije vam valjao Šoić, nije vam valjao Canjuga, ne valja vam Mamić,, Nitko vam nikad ne valja i tako će te uvijek naći neki razlog i za onog ili one koji nasljede Mamića,, Ne odgovara vam nitko i tako će to uvijek ostati
Vidi cijeli citat


Lažljivko, Mamić je imao 10 godina mir. Bojkot je počeo 2010.

A zašto je dobio rat, on najbolje sam zna.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2010.
Poruka: 2.572
20. ožujka 2014. u 13:34
Zli Vjever je napisao/la:



I ja bi mu dao da mi vodi financije 
Vidi cijeli citat

kakva je ovaj Matej Škegro seljačina, pa na kaj ovo liči? 

tipičan šminkerčić, tatin sinčić koji visi po cajkama, koji se u životu nije za ništa izmučio, koji ne zna kako je to zaradit 25 kuna poštenim radom, ukratko nesposoban seljober, ali podoban
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.07.2013.
Poruka: 1.369
20. ožujka 2014. u 13:37
[uredio Kiki1994 - 20. ožujka 2014. u 18:59]
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
20. ožujka 2014. u 13:38
Laprdalo je napisao/la:
Zli Vjever je napisao/la:




I ja bi mu dao da mi vodi financije 

Vidi cijeli citat

kakva je ovaj Matej Škegro seljačina, pa na kaj ovo liči? 

tipičan šminkerčić, tatin sinčić koji visi po cajkama, koji se u životu nije za ništa izmučio, koji ne zna kako je to zaradit 25 kuna poštenim radom, ukratko nesposoban seljober, ali podoban
Vidi cijeli citat



Tim vise dokaz da je moderna fudbalerka još IN. Pitam se dal ima doživotnu zalihu brilijanteen-a za tu zurku?
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.896
20. ožujka 2014. u 13:40
tko zeli ovakvo metro-siptarsko svjetlucavo odijelo kakvo nosi nasi prekaljeni financijer na donjoj slici, nek zna da imam Kineza za kojeg u jednoj tvornici kraj Sangaja siju takva odijela po cijeni 20€/komad. Moramo samo rijesit tanker za Hamburg i onda bizmis samo cvjeta...
[uredio ian wright - 20. ožujka 2014. u 13:40]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
20. ožujka 2014. u 13:41
Kiki1994 je napisao/la:
Da se razumimo ja ne podržavam Mamića i ovakav Dinamo, želim da se vrati stari sramota je recimo da šampiona prati 1000 ljudi na Maksimiru i sl,, Aliiii sam uvjeren da će se opet naći nešto protiv nekog tko nasljedi Mamića jer se bez toga očito nažalost ne može
Vidi cijeli citat

pa to je poanta demokracije Newtonu.

onda taj kojemu smeta glasa za drugu opciju na sljedećim izborima ili sebe i svoje istomišljenike kandidira kao alternativnu opciju.

Newtonu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2007.
Poruka: 13.251
20. ožujka 2014. u 13:42
Zli Vjever je napisao/la:




I ja bi mu dao da mi vodi financije 
Vidi cijeli citat


O jbt ja s njim išao na faks, i on vam je nešto u klubu. Stvarno vam nije lako
  • Najnovije
  • Najčitanije