Ma najbolje je ništa ne dirati i ostaviti sve kako je i bilo.
Na temelju još neodržane presice bivših igrača definitivno možemo zaključiti da se radi o puno goroj opciji od ove postojeće, bez obzira što oni još ništa nisu izjavili pa ni ne znamo jesu li oni opcija ili ne, imaju li tim administrativnih stručnjaka , imaju li ikakve reference za preuzimanje jedne od najuspješnijih firmi u Hrvatskoj , jesu li već raspisani izbori, jesu li članovi već izabrali između ponuđenih opcija...
Vidite li vi koliko je to komplicirano? Zar nije puno jednostavnije da postojeća preuspješna garnitura ostane, a navijači obećaju da neće rasističkim povicima izbaciti Dinamo iz Europe.
I onda svi možemo neometano uživati u nezapamćenoj dominaciji u HNL-u.
Ne znam jeste li svjesni što bi sve navijači drugih klubova dali za to.
[uredio Silvija Lux - 20. ožujka 2014. u 13:28]