GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.04.2009.
Poruka: 3.065
20. ožujka 2014. u 15:07
smotanihaker je napisao/la:

 

Zdrav razum sugerira kako bi glasanju mogli pristupiti svi punoljetni članovi kluba, a u svrhu sprečavanja manipulacija idealno bi bilo da birači iza sebe imaju barem jednogodišnje članstvo u klubu iz Maksimira.






Vidi cijeli citat


ovaj dio je jako bitan da ne može upregnut sad svoju vojsku da ih masovno učlani iako moram iskazat bojazan i u tom smjeru pa da falsificira par tisuća članskih iskaznica pa da ispadne da su tu neki već godinama.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
20. ožujka 2014. u 15:08
modri25 je napisao/la:
demokratski izbori....jedan clan, jedan glas...u prijevodu..
zbogom, naslovima prvaka...zbogom sramocenju u europi (posto u nju necemo ni uc)...
Vidi cijeli citat

cemu brige? 
ionako su jedina 2 puta u neovisnoj hrvatskoj bez dinama u europi bila onda kad nas je gospodin mamic izbacio.
prvo davljenjem delegata i suspenzijom kluba, a potom sjajnom strucnom politikom i ligom za bedaka....
micanjem gospodina mamica iz kluba nestao bi i jedini moguci problem dinamovom kvalificiranju za europska natjecanja....


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.03.2011.
Poruka: 5.155
20. ožujka 2014. u 15:12
smotanihaker je napisao/la:

DINAMO NAKON MAMIĆA Igor Bišćan predsjednik, Šokota zamjenik, Prosinečki trener

  •  

    Drago Sopta / Cropix

     


Kako je Biscan licemjeran dovoljno je samo ovu sliku pogledati,da mu narkoman da 100 tisuca eura da bude trener sada istog trena bi pristao
Vidi cijeli citat


[uredio kagawa - 20. ožujka 2014. u 15:12]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
20. ožujka 2014. u 15:15
kagawa je napisao/la:

Kako je Biscan licemjeran dovoljno je samo ovu sliku pogledati,da mu narkoman da 100 tisuca eura da bude trener sada istog trena bi prista




Vidi cijeli citat








pa ko tu koga ljubi?
[uredio džon vejn - 20. ožujka 2014. u 15:17]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.04.2009.
Poruka: 3.065
20. ožujka 2014. u 15:16
možda sam naivan ali sumnjam da Mamić nakon što ode ima ikakvog pravnog zaleđa da uzme novac iz dinama. zna se koliko je dinamo imao prihoda u zadnjih 13 godina i zna se da je trebalo bit na računu barem 200 milijona a ima vjerojatno manje od 50..već se namirio sa nekih 100 milijona i baš me zanima kakvi bi se sve računi našli ako se počne sve istraživat. ako su stolice koštale nekih 6-7 puta više od svoje nominalne cijene, tko zna koliko su dobile stvarno firme koje su gradile hotel ispod južne a koliko je završilo kod "zaslužnika"..

kako god bilo, treba pročačkat i zbrojit sve godišnje bilance u zadnjih 13 godina. to je 100% bilo bar u novinama.
[uredio Ludovic IX - 20. ožujka 2014. u 15:17]
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
20. ožujka 2014. u 15:17

Haremzg je napisao/la:
Nesto gledam malo filmice iz mladih kategorija, konacno su poceli cesce uplodavati tekme:
https://www.youtube.com/watch?v=Ytohs6smYp4&list=UURI1AYhBm6w7Rz0DMLwK9cA

I moram reci da se Coric i Knezevic u kadetima najvise isticu. Knezevic (ima br. 10) neodoljivo podsjeca na Kovu, prolazi ih kao cunjeve, igra centralnog veznog, jos je opasan po gol, a mali Coric (protiv Osijeka br. 9 na ostalim tekmama mislim 7) isto sa lakocom prolazi, uvijek ima dobro rjesenje, opet ponavljam prva pomisao mi je Gotze. Zabio je ovdje odlican gol, i mislim 2 asista, na svakoj tekmi je medu boljima. Njih dvoje se cine kao odlican par veznih, i super je sto ce igrati sada 2-3 godine skupa, ako je i srece i u seniorima Dinama.

U juniorima, Brodic naravno, Mamic koji bi mogao biti dobar bek, a od ostalih tko zna ima ih dosta jako solidnih koji bi mogli biti korisni T.Halilovic, (Nurisi)

U svakom slucaju lijepo je vidjeti da imamo buducnost skoro pa zagrantiranu na nekim pozicijama, uglavnom u sredini veznog reda, i nakon vjerovatnog odlaska Brozovica, Halila, Ademia pa i dalje u buducnosti - Cleytona koji vjerovatno nece vise od 2 sezone tu biti zbog godina, imat ce ko da ih mjenja, posto ce ova dvojca vec za godinu dana vjerovatno pokucati na vrata prve momcadi i polako se uvoditi, tu je i Pavicic, za zadnjeg veznog Biljan.. Ostaje za vidjeti i buduca krila Lovrena, Brekala koji, cini mi se, tek pocinju dobivati minute u kadetima.
Vidi cijeli citat



Knezevic ima tu dribling "iz nicega" kao sto ima Kovacic.  Gdje stoji na mjesto ali sa nekoliko koraka prolazi par igraca.

Coric je u vecina utakmce br. 8.   Protiv HD-a (7:0) je imao 5 asistencije.


CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
20. ožujka 2014. u 15:17
Navi3 je napisao/la:
modri25 je napisao/la:
demokratski izbori....jedan clan, jedan glas...u prijevodu..
zbogom, naslovima prvaka...zbogom sramocenju u europi (posto u nju necemo ni uc)...
Vidi cijeli citat

hvala, doviđenja.
Vidi cijeli citat
Primjerenije je reći: hvala, zbogom, nadamo se da se NIKADA više nećemo vidjeti. 


Associação Chapecoense de Futebol
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.04.2009.
Poruka: 3.065
20. ožujka 2014. u 15:19
pa tko god kaže drukčije, budala je - najjača sezona dinama što se tiče navijanja i atmosfere je bila upravo ona bez europe..misli tu na kužeovu sezonu
[uredio Ludovic IX - 20. ožujka 2014. u 15:19]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 366
20. ožujka 2014. u 15:19
kagawa je napisao/la:
smotanihaker je napisao/la:

DINAMO NAKON MAMIĆA Igor Bišćan predsjednik, Šokota zamjenik, Prosinečki trener

Kako je Biscan licemjeran dovoljno je samo ovu sliku pogledati,da mu narkoman da 100 tisuca eura da bude trener sada istog trena bi pristao
Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat








a da?
a de mi reci tko se odrekao 180 000 eura dok je bio ozlijeđen, tko bi jos to uradio?

Al upamti frajeru da ti pare ne mogu kupit raju iskrenu

 

[uredio ubij_se - 20. ožujka 2014. u 15:23]
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.896
20. ožujka 2014. u 15:21
modri25 je napisao/la:
demokratski izbori....jedan clan, jedan glas...u prijevodu..
zbogom, naslovima prvaka...zbogom sramocenju u europi (posto u nju necemo ni uc)...
Vidi cijeli citat


polako, gazda ti je jos u sedlu

ispucat ces svu municiju davno prije izbora i sto ces onda?
  • Najnovije
  • Najčitanije