Haremzg je napisao/la:
Nesto gledam malo filmice iz mladih kategorija, konacno su poceli cesce uplodavati tekme:
https://www.youtube.com/watch?v=Ytohs6smYp4&list=UURI1AYhBm6w7Rz0DMLwK9cA
I moram reci da se Coric i Knezevic u kadetima najvise isticu. Knezevic (ima br. 10) neodoljivo podsjeca na Kovu, prolazi ih kao cunjeve, igra centralnog veznog, jos je opasan po gol,
a mali Coric (protiv Osijeka br. 9 na ostalim tekmama mislim 7) isto sa lakocom prolazi, uvijek ima dobro rjesenje, opet ponavljam prva pomisao mi je Gotze. Zabio je ovdje odlican gol, i mislim 2 asista, na svakoj tekmi je medu boljima. Njih dvoje se cine kao odlican par veznih, i super je sto ce igrati sada 2-3 godine skupa, ako je i srece i u seniorima Dinama.
U juniorima, Brodic naravno, Mamic koji bi mogao biti dobar bek, a od ostalih tko zna ima ih dosta jako solidnih koji bi mogli biti korisni T.Halilovic, (Nurisi)
U svakom slucaju lijepo je vidjeti da imamo buducnost skoro pa zagrantiranu na nekim pozicijama, uglavnom u sredini veznog reda, i nakon vjerovatnog odlaska Brozovica, Halila, Ademia pa i dalje u buducnosti - Cleytona koji vjerovatno nece vise od 2 sezone tu biti zbog godina, imat ce ko da ih mjenja, posto ce ova dvojca vec za godinu dana vjerovatno pokucati na vrata prve momcadi i polako se uvoditi, tu je i Pavicic, za zadnjeg veznog Biljan.. Ostaje za vidjeti i buduca krila Lovrena, Brekala koji, cini mi se, tek pocinju dobivati minute u kadetima.
. Gdje stoji na mjesto ali sa nekoliko koraka prolazi par igraca.
je u vecina utakmce br.
. Protiv HD-a (7:0) je imao 5 asistencije.